فراخوان عرضه‌ رایگان محصولات ابر آروان در همکاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

فراخوان عرضه‌ رایگان محصولات ابر آروان در همکاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

با همکاری ابر آروان و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، استفاده از خدمات ابری ابر آروان به‌شکل رایگان در اختیار ۳۰ بازی‌ساز قرار خواهد گرفت.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ابرآروان و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای طی توافقی امکان استفاده از خدمات ابری ابرآروان را برای بیش از ۳۰ بازی ساز فراهم کردند. این اقدام با هدف حمایت از بازی‌سازان نوپا، به ارزش ۳ میلیارد ریال و با سقف حمایت ۱۰۰ میلیون ریال برای هر تیم یا شرکت خواهد بود. پیرو همکاری ابر آروان و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، به‌منظور حمایت از بازی‌سازان نوپا، استفاده از خدمات DNS‌ ابری، شبکه‌ی توزیع محتوا و امنیت ابری ابر آروان به ارزش ۳ میلیارد ریال و با سقف حمایت ۱۰۰ میلیون ریال برای هر تیم یا شرکت، به‌شکل رایگان در اختیار ۳۰ بازی‌ساز قرار خواهد گرفت.

مجموعه‌ی این راهکارهای ابری به بازی‌سازان کمک می‌کند تا امن‌تر، سریع‌تر و دردسترس‌تر شوند.

اولویت بررسی ثبت‌نام‌کنندگان

اولویت بررسی ثبت‌نام‌کنندگان از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای زمان ثبت درخواست تعیین شده است. همچنین بنا به اعلام این بنیاد، در زمان بررسی درخواست‌ها تیم‌ها و شرکت‌های عضو هم‌گرا از امتیاز بالاتری برخوردار خواهند شد.

۳۰ مجموعه‌ای که در این فراخوان مورد تأیید قرار می‌گیرند، می‌توانند به‌شکل رایگان و به مدت ۶ ماه از این خدمات ابر آروان بهره‌مند شوند.

نشانی ثبت‌نام

تیم‌ها یا شرکت‌های بازی‌ساز می‌توانند تا پایان روز اداری شنبه ۱۲ مرداد ماه اطلاعات خود را در نشانی https://www.ircg.ir/fa/form/51 تکمیل کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده