استارت‌آپ ریلیتی، از رویا تا حقیقت

استارت‌آپ ریلیتی، از رویا تا حقیقت

کسب‌وکارها بیشتر مواقع با امید، احساسات و سرشار از انرژی آغاز می‌شوند. این احساسات همیشه در درون ما نوید موفقیت می‌دهند ولی برای داشتن دیدی باز به واقعیت‌ها مانع بزرگی هستند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

کارآفرینان جوان اغلب اوقات از اینکه آینه آرزوها بسیار شکننده‌اند، غافل هستند و از ناممکن‌های ممکن صحبت می‌کنند. رویداد «استارت‌آپ ریلیتی» از واقعیت‌ها و دشواری‌های این راه شیرین حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

چند سالی بیشتر از شکل‌گیری اکوسیستم استارتاپی کشور نمی‌گذرد، اما تا به امروز رشد چشمگیری را در تعداد‌ و تنوع خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های نوپا دیده‌ایم.

شرایط اقتصادی، اوضاع نه چندان خوب کسب و کارهای سنتی از یک طرف و پیشرفت انفجاری بعضی استار‌تاپ‌ها از طرف دیگر باعث شده تا سرمایه‌گذاران تمایل زیادی برای تبدیل شدن به سرمایه‌گذار خطرپذیر پیدا کنند. نتیجه آنکه روزبه‌روز این فضای نسبتا جدید در حال گسترش است.

رویدادهای کارآفرینی و استارتاپی طی این سال‌ها نقش عمده‌ای را در تشکیل و قوام این اکوسیستم ایفا کرده‌اند و در عین حال باعث ایجاد شبکه‌ای گسترده از افراد تأثیرگذار در اکوسیستم شده‌اند.

 در این راستا، تیم هگزاپ، دومین رویداد استارت‌آپ ریلیتی را روز جمعه ۲۱ تیر‌ماه جاری در استان البرز، شهر کرج برگزار می‌کند.

 اولین دوره از این رویداد، ۱۴ تیر ۱۳۹۷ با هدف آشنایی بازیگران بزرگ اکوسیستم با فضای استارت‌آپی کرج و معرفی فرصت‌های این فضا به ارگان‌های دولتی البرز برگزار شد.

 استارت‌آپ ریلیتی همان‌طور که از نام آن می‌توان حدس زد، در مورد حقایق دنیای استارت‌آپ‌ها در ایران است و قصد دارد چالش‌های مدیریتی، فنی و مالی راه‌اندازی و توسعه یک استارت‌آپ را به فعالان و علاقمندان این حوزه نشان دهد.

موفقیت‌های بزرگ به‌دست‌آمده در بعضی استارت‌آپ‌ها باعث جذابیت بالای این حوزه برای افراد جامعه شده است و معمولا دشواری‌ها و چالش‌های این مسیر پر پیچ‌وخم نادیده گرفته می‌شود اما در استارت‌آپ ریلیتی می‌خواهیم هر دو جنبه لذت‌بخش و چالشی استارت‌آپ‌ها را نشان دهیم تا افراد تازه‌کار با آگاهی بیشتر وارد این حوزه شوند و افراد فعال نیز بتوانند از تجربه سخنرانان برای موفقیت خود استفاده کنند.

 در رویداد اول سخنرانان عزیزی از جمله آقایان پویا پیرحسینلو (هم‌بنیانگذار ابر آروان)، حمیدرضا احمدی (بنیانگذار ایوند) و محمدرضا فرحی (رئیس هیئت مدیره بیمه بازار) همراه ما بودند.

 در رویداد دوم پارسا جانباز (مدیر اجرایی علی بابا)، بهار یار محمد (معاون سرمایه‌گذاری فیروزه)، فرهاد فاطمی (هم‌بنیان‌گذار و مدیر فنی ابرآروان) و مهمانان بزرگ دیگری را به‌عنوان سخنران خواهیم داشت.

خرید با کد تخفیف 40 درصدی zoomit

منبع startupreality
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده