در مسابقه پالسین شرکت کنید و بدون قرعه کشی برنده پلی استیشن ۴ یا هدفون بیتس شوید!

در مسابقه پالسین شرکت کنید و بدون قرعه کشی برنده پلی استیشن ۴ یا هدفون بیتس شوید!

 اگر باور دارید که از اطلاعات عمومی بالایی برخوردارید، یا اگر اهل کتاب و فیلم و موسیقی هستید، یا اگر فکر می‌کنید که جواب همه ی سوالات را بلدید، مسابقه‌ی آی‌کیو باز پالسین برای به چالش کشیدن شما طراحی شده است!

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در یکی از چالشی‌ترین مسابقات اطلاعات عمومی ایران شرکت کنید و با به‌دست آوردن بالاترین امتیاز، برنده‌ی جایزه بدون قرعه‌کشی پالسین باشید!

پالسین برای این مسابقه جوایز زیادی در نظر گرفته که برنده مسابقه می‌تواند بدون قرعه کشی یکی از این جوایز را به خانه ببرد! این جوایز شامل پلی‌استیشن‌۴، هدفون بیتس، تلویزیون سونی، گیفت کارت و حتی هدفون آئودیو تکنیکا است. به جز این، جایزه‌ی دیگری هم هست که به قید قرعه و البته به انتخاب برنده، به یکی از شرکت‌کننده ها اهدا خواهد شد!

تنها کافی است به صفحه شروع بازی وارد شوید، در مسابقه ثبت‌نام کنید و به ۷ سؤال در روز پاسخ دهید! اگر امتیازات شما برای برنده شدن کافی نیست، می‌توانید از دوستان خود برای شرکت در مسابقه دعوت کنید تا به ازای هر کسی که از طرف شما به بازی اضافه می‌شود، ۲ امتیاز دیگر هم به کسب کنید! اما این تنها روش کسب امتیاز بیشتر نیست! حتما صفحه‌ی قوانین را بخوانید تا ببینید که برنده شدن در این مسابقه ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید!

همچنین، می‌توانید از هر روزی که به مسابقه ملحق شوید، به سوالات روزهای قبل نیز پاسخ بدهید تا امتیاز روزهای قبل را از دست نداده باشید. درضمن علاوه‌بر پالسین، ایران رنتر، تیکت و چیلیوری هم در اهدای جوایز روزانه با ما مشارکت می‌کنند و به ازای هر روز شرکت در مسابقه، از این سرویس‌ها جایزه دریافت خواهید کرد!

این را هم اضافه کنیم که پالسین سرویس خدمات آنلاین در منزل و محل کار است که ارائه‌دهنده خدمات متنوعی اعم از تعمیر یخچال،‌ ماشین لباسشویی، درخواست قالیشویی یا حتی ارتقاء و تعمیر سخت‌افزار است. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن پالسین یا ازطریق سایت ثبت سفارش کنید تا متخصص های پالسین بابت خدمات مورد نیاز شما، پیشنهاد‌ها خود را اعلام کنند. درکنار این سرویس‌ها، نظافت منزل، کارواش در محل، نقاشی ساختمان و حتی تدریس خصوصی موسیقی بخش دیگری از این خدمات است که پالسین در قالب سایت و اپلیکیشن خود در اختیار کاربران قرار داده است.

شک نکنید که شما هم می‌توانید یکی از برنده‌های پالسین باشید!

منبع پالسین
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده