معرفی هتل‌های سه ستاره در تبریز

معرفی هتل‌های سه ستاره در تبریز

تبریز هم مثل سایر شهرهای توریستی هتل‌های بسیار زیادی دارد. برخی از این هتل‌ها پرستاره هستند و گران‌قیمت، برخی دیگر نیز امکانات کمتر و قیمت پایین‌تری دارند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در تبریز هم مثل شهرهای دیگر هتل‌هایی پیدا می‌شوند که اگرچه ستاره‌های کمتری دارند اما امکاناتشان در سطح قابل‌قبولی است و قیمتی مناسب دارند. اگر می‌خواهید سفری اقتصادی به تبریز داشته باشید و دنبال چنین هتل‌هایی هستید، باید سراغ هتل‌های سه ستاره تبریز بروید. برای اینکه بهتر و آسان‌تر بتوانید هتل مورد نظرتان را انتخاب کنید، بهتر است پیش از رزرو هتل، این مطلب را بخوانید. در این مطلب درباره سه مورد از هتل‌های سه ستاره تبریز صحبت می‌کنیم.

 هتل اهراب تبریز

هتل اهراب تبریز را می‌توان یکی از بهترین هتل‌های سه ستاره این شهر دانست. این هتل، یکی از هتل‌های نوساز تبریز محسوب می‌شود که در سال ۱۳۹۵ فعالیتش را آغاز کرده است. امکانات هتل اهراب تبریز نسبت به سه ستاره بودنش در سطح خوبی است. اتاق‌های این هتل از لحاظ نظافت نیز وضعیت مطلوبی دارند. رفتار خوب و محترمانه کارکنان هتل اهراب نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت آن است. صبحانه هتل نیز سطح متوسطی دارد.

هتل اهراب در خیابان امام و چهارراه باغ گلستان تبریز قرار دارد. دسترسی این هتل به ایستگاه اتوبوس‌های بی‌آرتی و مترو نیز مناسب است و مشکلی از لحاظ رفت‌وآمد به مناطق دیگر شهر نخواهید داشت. برخی جاذبه‌های گردشگری تبریز مثل ارگ تبریز، باغ گلستان، کاخ موزه شهرداری و خانه استاد شهریار فاصله بسیار کمی از هتل اهراب دارند. هزینه رزرو اتاق یک تخته در هتل اهراب تبریز ۱۷۰ هزار تومان است. گران‌ترین واحد اقامتی هتل اهراب سوئیت یک خوابه سه تخته جونیور است. برای رزرو این سوئیت باید ۴۲۰ هزار تومان پرداخت کنید، یعنی ۱۴۰ هزار تومان به ازای هر نفر.

اسنپ تریپ

هتل دریا تبریز

یکی دیگر از هتل‌های سه ستاره تبریز، هتل دریا است. این هتل در خیابان بیست‌ و دو بهمن تبریز قرار دارد. هتل دریا تبریز دقیقا روبه‌روی بیمارستان بابک است. دسترسی آسان به این مرکز درمانی یکی از ویژگی‌های مثبت هتل محسوب می‌شود. ازجمله دیدنی‌های نزدیک به این هتل می‌توان به بازار تبریز اشاره کرد که با ماشین حدود ۱۵ دقیقه تا هتل فاصله دارد. همچنین هتل دریا گشت درون‌شهری و برون‌شهری نیز دارد که رفت‌وآمد را برای مسافران این هتل تسهیل می‌کند. هتل دریا هتلی قدیمی است و با نگاه به ساختمانش متوجه سن‌وسال زیادش می‌شوید. از لحاظ امکانات نیز نباید از هتل دریا انتظار بالایی داشته باشید. به‌هر حال این هتل، هتلی سه ستاره و ارزان‌قیمت است و امکاناتش نیز با قیمتش متناسب است. هتل دریا ۵ طبقه است و ۱۰۴ اتاق دارد. اتاق‌های این هتل یک تخته و دو تخته هستند. اتاق‌های هتل دریا دارای اینترنت نامحدود و رایگان هستند. این هتل دارای امکانات تفریحی مثل سالن بیلیارد، سالن بدنسازی، مجموعه استخر و سونا و جکوزی (مخصوص آقایان) است. صبحانه هتل دریا نیز معمولی است. هزینه رزرو اتاق یک تخته در هتل دریا تبریز ۱۲۷ هزار تومان است. اتاق دوتخته هتل دریا، از نوع دو تخته تویین است. هزینه رزرو اتاق دو تخته تویین در این هتل ۱۸۷ هزار تومان است.

 هتل فرید تبریز

هتل فرید تبریز یکی از هتل‌های سه ستاره این شهر در خیابان شریعتی جنوبی است. این هتل یکی از نوسازترین هتل‌های تبریز است که فروردین ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. این هتل ساختمانی ۶ طبقه دارد که دارای ۳۰ واحد اقامتی است که شامل اتاق‌ها و سوئیت‌های مختلف هستند. امکانات اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل برای یک هتل سه ستاره در سطح مناسبی است. دسترسی هتل فرید به جاهای دیدنی تبریز نیز مناسب است. فاصله این هتل از بازار تبریز، موزه قاجار و مسجد کبود حداکثر ۴ کیلومتراست. هزینه رزرو اتاق یک تخته هتل فرید تبریز ۱۰۹ هزار تومان است. برای رزرو سوئیت دو خوابه و هشت تخته این هتل باید ۳۳۴ هزار تومان بپردازید؛ یعنی تقریبا ۴۲ هزار تومان به ازای هر نفر.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده