آیا دُنگ شام را حساب کردم؟

آیا دُنگ شام را حساب کردم؟

همه ما دوستانی داریم که بیشترین تبادلات مالی را با آن‌ها انجام می‌دهیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اینکه بتوانیم تبادلات خود با این دوستان را رصد کنیم، جذاب و مهم است. برای این موضوع یک مثال می‌زنیم:

فرض کنید با دوست خود برای شام به رستوران رفته‌اید. بعد از صرف یک غذای خوشمزه، دوست شما اجازه نمی‌دهد هزینه غذا را حساب کنید و می‌گوید:

 «بعداً پولو برام کارت به کارت کن»

یک ماه بعد وقتی دوباره با دوست خود به رستوران می‌روید، به خاطر ندارید که آیا پول دفعه قبل را برای او واریز کرده‌اید یا خیر. در این حالت اگر بتوانید تبادلات خود را با آن دوست چک کنید، به‌راحتی جواب را پیدا می‌کنید. در بعضی از مواقع این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و نیاز است به فرد دیگری اثبات کنید که پرداخت خاصی را به حساب او انجام داده‌اید.

 venmo و شبکه اجتماعی پرداخت

venmo که جز سه اپلیکیشن برتر پرداخت آمریکا است، به شیوه‌ای جذاب تعاملات مالی میان کاربران خود را نمایش می‌دهد. در این اپلیکیشن، کاربران علاوه‌بر اینکه تبادلات مالی بین خود و نزدیکانشان را می‌بینند، از تبادلات میان شبکه دوستانشان هم مطلع می‌شوند. مثلاً:

 "آلیس کارتر مبلغی را به لیز کاردونا بابت اجاره خانه پرداخت کرد."

 

همراه کارت

 

اپلیکیشن پرداخت ایرانی همراه کارت نیز سعی کرده است با ویژگی ارائه شده در نسخه جدید خود، تبادلات میان کاربران را در قالب یک چت، نمایش دهد. هر کاربر می‌تواند بفهمد که در چه زمان و بابت چه چیزی، مبلغی مشخص را برای دوست خود واریز کرده یا از او دریافت کرده است. البته در این اپلیکیشن فعلا تبادل میان سایر دوستان نمایش داده نمی‌شود.

همراه کارت

کاربران در این صفحه می‌توانند برای دوستان خود پول واریز کرده یا درخواست پول نمایند. همچنین امکان خرید شارژ و بسته اینترنت هم برای دوستان، در این صفحه وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قابلیت «مخاطبان» همراه کارت یا دانلود اپلیکیشن به لینک زیر مراجعه کنید.

https://hamrahcard.ir/

 

منبع همراه
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده