راهنمای رزرو اینترنتی تمام هتل‌های ایران در ۳ دقیقه

راهنمای رزرو اینترنتی تمام هتل‌های ایران در ۳ دقیقه

رزرو اینترنتی هتل در سراسر ایران و جهان، مدت‌ها است که جایگزین شیوه‌های سنتی شده و این شیوه، دسترسی مسافران به هتل را در شهرهای مختلف راحت و سریع‌تر کرده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با وجود رواج رزرو هتل ازطریق وب‌سایت‌های معتبری چون جاباما، همچنان برخی از مردم هنگام رزرو هتل با مشکلاتی مواجه می‌شوند. باتوجه‌به این موضوع، در مطلب امروز شیوه رزرو اینترنتی هتل را به شما یادآوری می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

 جست‌وجو و انتخاب

برای رزرو هتل مشهد یا هر شهر دیگری کافی است که در صفحه اول سایت جاباما، نام محل اقامت یا شهر و تاریخ ورود و خروج مورد نظر خود را جست‌وجو کنید. پس از جست‌وجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از هتل‌های موجود در شهر مورد نظر را مشاهده خواهید کرد. با استفاده از فیلترهای قسمت سمت راست صفحه می‌توانید جستجوی هتل مورد نظرتان را باتوجه‌به مشخصات دلخواه خود محدود کنید. حال اگر در صفحه اول جست‌وجو، نام هتل مد نظر خود را وارد کنید، وارد صفحه مشخصات خواهید شد.

در این مرحله با انتخاب تعداد و نوع اتاق های مورد نظر، وارد فرایند رزرواسیون می‌شوید. پس از آن صفحه‌ای شامل رزرو را مشاهده خواهید کرد که برای ادامه روند رزرو باید روی کلید ادامه رزرو، کلیک کنید. همچنین در صورتی که قصد اصلاح رزرو را دارید، می‌توانید از کلید برگشت استفاده کنید.

عضویت و ورود

پس از طی مراحل قبل، پنجره عضویت یا ورود به سایت جاباما برای شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با وارد کردن پست الکترونیک، شماره تماس و رمز عبور در سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما عضو شوید. همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت‌نام کرده‌اید، با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود به ادامه فرایند رزرو بپردازید.

ورود اطلاعات

در بخش ورود اطلاعات، به ازای هر اتاق باید اطلاعات یکی از مسافرین وارد شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی مسافر، شماره تماس و کد ملی او است.

پرداخت صورتحساب

پس از طی مراحل قبل، وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد. پس از مشاهده این صفحه، می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت بانک، مبلغ رزرو را به‌صورت الکترونیکی پرداخت کنید.

 دریافت واچر

با پرداخت صورتحساب و پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، واچر به‌صورت خودکار برای شما نمایش داده می‌شود. توصیه می‌کنیم که با همراه داشتن واچر (نامه اقامت) هتل مورد نظر در تاریخ تعیین شده به محل اقامتگاه مراجعه کنید.

در صورتی که در روند رزرو هتل تهران، شیراز، اصفهان یا هر شهر دیگری با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با تیم پشتیبانی جاباما تماس بگیرید. این تیم به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخگوی شما است. همچنین اگر به هر دلیل سفرتات لغو شد، می‌توانید مبلغ پرداختی را استرداد کنید. پس در صورتی که قصد سفر به شهرهای مختلف کشور را دارید، به سامانه رزرو اینترنتی هتل و اقامتگاه جاباما مراجعه کنید و در چند دقیقه هتل، ویلا، اقامتگاه و بوم‌گردی مورد نظرتان را رزرو کنید.

منبع جاباما

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید