گات؛ آموزشگاه زبان در تهران

یک‌شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
آموزشگاه زبان گات در تهران به‌دلیل استقبال فراوان زبان آموزان شعبات مختلفی در سطح تهران با هدف سهولت دسترسی برای زبان آموزان تأسیس کرده است.
تبلیغات

مؤسسه گات با برگزاری کلاس‌های آموزشی برای ۲۰ زبان زنده دنیا و و ارائه مدارک معتبر و کلاس‌های مورد نیاز برای مدارک معتبر و مشاوره جهت پذیرش اقامت می‌تواند با افتخار خود را مدعی صفت بهترین بداند.

این روزها پیدا کردن آموزشگاه زبان خوب، مطابق با استانداردهای آموزشی کمی سخت و دشوار شده، زیرا تعداد موسسات زبان روزبه‌روز رو به افزایش است.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان قبل از ثبت‌نام باید از ویژگی‌ها و امکانات آن اطمینان خاطر کسب کنید. برای داشتن انتخابی درست مطابق با اهداف و برنامه‌ریزی‌هایتان با ما همراه باشید.

آموزشگاه زبان گات

بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان گات از سال ۸۸ فعالیت خود را به‌طور رسمی از شعبه مرکزی واقع در جنت آباد جنوبی آغاز کرد که بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی به ۶ شعبه گسترش پیدا کرد.

این مرکز زبان از ابتدا با هدف جلب رضایت زبان‌آموزان، ایجاد محیطی آموزشی و از همه مهم‌تر جذب اساتید حرفه‌ای با مدارک تحصیلی معتبر همچنین سوابق کاری درخشان شروع به کار کرده که تا به امروز در ۶ منطقه اصلی و قابل دسترسی در تهران شعبه تأسیس شده است.

لازم به ذکر است که در گات، بهترین آموزشگاه زبان در تهران، علاوه‌بر آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی و دیگر زبان های خارجی رایج، این آموزشگاه به آموزش زبان‌های نادر مانند پرتغالی، ایتالیایی، چینی، اکراینی، روسی، عربی، ژاپنی، هلندی، سوئدی و ... نیز پرداخته است.

محل هر کدام از شعب این آموزشگاه زبان در تهران کاملا با درایت و هوشمندانه انتخاب شده است تا زبان‌آموزان گرامی با وسایل نقلیه عمومی، تاکسی، اتوبوس، مترو و خودرو شخصی به‌راحتی به آموزشگاه رسیده و بدون تأخیر سر کلاس‌ها حاضر شوند.

مرکزیت این شعبه‌ها باعث شده تا شما در هر منطقه‌ای که سکونت دارید، به‌راحتی به شعبه مورد نظر دسترسی داشته باشید.

حال انتخاب هر کدام از این مجموعه ها به عهده شخص شما است زیرا هیچ‌کدام از این شعب به‌نسبت دیگر شعبه ها برتری نداشته، اساتید حرفه‌ای در تمامی این مراکز حضور دارند و همچنین مسئولیت و مدیریت هر ۶ شعبه به عهده یک شخص است، بر این اساس سیستم آموزشی یکپارچه و بی‌نقص در تمامی شعبه‌ها برقرار است.

آموزشگاه زبان گات

ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان خوب چیست؟

۱- تقویت هر ۴ مهارت (Reading, Writing, Listening, Speaking) به‌صورت هم‌زمان و تقویت صحبت کردن زبان‌آموزان به زبان‌های خارجی۲- به‌کارگیری مؤثرترین و جدیدترین متدها و روش‌های آموزش زبان‌های خارجی۳- حضور کارشناسان و مشاورین مجرب جهت راهنمایی هرچه بهتر زبان‌آموزان۴- ارائه‌ی دوره‌های متفاوت آموزشی برای تمامی سنین۵- تنظیم ساعت کلاس مطابق با اهداف و برنامه‌ریزی‌های شما۶- جذب اساتید باسابقه و دارای مدرک‌های معتبر آموزشی۷- ارزیابی اساتید قبل و بعد از استخدام (در طول ترم)۸- معرفی منابع آزمون‌های آیلتس و آزمون سفارت برای تمامی زبان‌ها۹- به‌کارگیری کتاب‌های آموزشی استاندارد در سطح بین‌المللی۱۰- برگزاری امتحان Oral (شفاهی) برای تست Speaking زبان‌آموزان توسط سوپروایزر یا مدیر آموزشگاه

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات