میهن طرح; مارکت گرافیک ویدیو و افکت صوتی در ایران

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
باتوجه‌به رشد روز افزون و چشمگیر تکنولوژی نیازهای افراد و کسب و کارها شکل تازه‌ای به خود گرفته‌اند. بعضی از مشاغل حذف، برخی جایگزین دیگری شده‌ و تعدادی از آن‌ها نیز انجامشان به کمک اینترنت و تکنولوژی بسیار سهل و آسان گردیده‌ است.
تبلیغات

در گذشته کسب و کارها برای کارهای گرافیکی و تبلیغاتی خود امور خود را با استخدام گرافیست یا سپردن کارها به دفاتر تبلیغاتی و چاپ به انجام می‌رساند، امروزه نیز همچنان چنین روشی رایج است اما با رشد کسب و کارها و تلاش برای پایین نگه داشتن هزینه‌های سازمان انجام کارهای گرافیکی شکل تازه‌ای به خود گرفته‌ است.

گرافیست‌ها امروزه تمایل دارند تا به‌صورت پروژه‌ای و فریلنسینگ با سازمان‌ها همکاری کرده و در یک زمان واحد برای چندین سازمان کار کنند و درآمد بیشتری کسب کنند.

کانون‌های تبلیغاتی و چاپ نیز به جهت کثرت مشتری، نیاز به افزایش سرعت کار خود در حوزه طراحی و تحویل طرح با کیفیت به مشتریان خویش دارند.

بنابراین نیاز به المان‌های آماده‌ی طراحی روزبه‌روز افزایش می‌یابد تا به کار طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی و چاپ سرعت بخشد.

 بخش گرافیک

 ما در این مجموعه تلاش کردیم تا علاوه‌بر آسان کردن روند طراحی برای مخاطبان خود،یک فرصت شغلی جدید نیز برای آن‌ها فراهم کنیم.

  • بنابراین طرح‌های لایه‌باز موجود در سایت کاملا توسط طراحان زبده ایرانی تولید و به فروش می‌رسند.
  • زیبایی، کیفیت و سهولت استفاده از این طرح‌ها باعث شده تا حتی افرادی که اطلاعات پایه‌ای از نرم افزارهای طراحی (فوتوشاپ) دارند نیز در دسته مخاطبان ما قرار گیرند.
  • تلاش برای گسترده‌تر کردن این مجموعه موجب افزایش دسته‌بندی‌های موضوعی طرح‌ها و تنوع بسیار بالا درکنار حفظ کیفیت آن‌ها شده است.

 بخش صدا و ویدئو

در راستای این تلاش‌ها جهت رفع نیازهای عده بیشتری از مخاطبان، بر آن شدیم دو سایت دیگر نیز در حوزه "صدا" و "ویدئو" به مجموعه خود اضافه کنیم.

با راه اندازی این دو سایت جدید برای اولین‌بار در ایران توانستیم مجموعه‌ای بسیار ریز طبقه بندی شده و کاملی از صداها، جلوه‌های صوتی، موزیک متن فیلم در انواع دسته‌بندی سبکی و... در سایت صدا و مجموعه‌ای از "تصاویر ویدئویی از ایران"، تیزرهای تبلیغاتی، پروژه‌های افتر‌جلوه و پریمیر نیز در سایت ویدئو ایجاد کنیم.

میهن طرح
میهن طرح

طراحان گرافیک، کانون‌های تبلیغاتی و چاپ، تدوین‌گران فیلم و افرادی که در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و کلیپ فعالیت دارند زین پس می‌توانند بدون نیاز  به سایت‌های خارجی که استفاده از آن‌ها محدود به داشتن کارت‌های پرداخت آنلاین خارجی‌ست با خرید اشتراک،‌ به مجموعه گسترده، متنوع و با کیفیتی از طرح‌های لایه باز، فایل‌های ویدئو و صدا دسترسی پیدا کرده و کیفیت کارهای خویش را چند برابر بهتر و خاص‌تر ارائه نمایند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات