خرید و فروش لکسوس nx ۲۰۰t مدل ۲۰۱۵ در سایت دیوار

خرید و فروش لکسوس nx ۲۰۰t مدل ۲۰۱۵ در سایت دیوار

لکسوس در سال ۲۰۱۵، مدل nx ۲۰۰t که یک کامپکت کراس‌اور بود را به بازار عرضه کرد که همه را به هیجان می‌آورد. این مطلب توسط سایت دیوار تهیه شده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

nx با رقبایی همچون آکور rdx ، لینکلن mkc و آئودی Q۵ رقابت می‌کند. مدل nx از دسامبر سال ۲۰۱۴ وارد بازار آمریکا شد. این ماشین هم‌اندازه لکسوس اصلی یعنی ۳۰۰ rx و  nx ۳۰۰h هیبریدی است.

در این مدل دو محور چرخ‌های عقب برقی هستند و هیچ میل شفتی در عقب وجود ندارد. مدل nx ۲۰۰t توربو است. عملکرد سیستم تعلیق ورژن f اسپرت کمی خشک‌تر و دارای حالت‌های متفاوت رانندگی است. درضمن جی مترهم دارد. جلو پنجره آن خشک‌تر شده و تغییرات دیگری هم در ظاهر آن ایجاد شده ولی قدرت آن تغییری نکرده؛ درواقع جلو پنجره بزرگ درست روی دماغه nx قرار گرفته است.

در طرفین جلوپنجره ورودی‌های هوا به شکل زیبایی تعبیه شده‌اند و در بالای این ورودی ها چراغ های ال‌ای‌دی خوش ترکیب قرار گرفته‌اند. خطوط روی بدنه خودرو به طرز شگفت‌انگیز زیبا هستند به‌طوری‌که در نیمه پایین سطح جانبی حجاری شده است.

دیوار

در لکسوس nx ۲۰۰t فضای داخلی بسیار زیبا و مدرن است و ظاهر عضلانی‌تری نسبت به مدل rx دارد؛ یک تاچ‌پد جای کنترل را در فضای کنسول گرفته است. صندلی‌ها به‌خوبی شما را پشتیبانی می‌کنند. چرم مصنوعی آن‌ها از چرم واقعی حس بهتری دارد.

فضای پا و سر در عقب خودرو برای بزرگسال راحت است و با اینکه برآمدگی وسط کمتر شده، می‌توان گفت که درواقع ۲ بزرگسال به‌راحتی می‌تواند عقب خودرو بنشیند اما برای سه نفر تنگ است.

صندلی‌های عقب می‌توانند تا شوند و فضای مسطحی را در صندوق عقب ایجاد کنند؛ درواقع می‌توان گفت لکسوس به تعداد نفرات و میزان حمل بار توجه زیادی نداشته و حداکثر فضای بارآن ۲.۷ متر مکعب است.

موتور این مدل ۲ لیتری ۴ سیلندر، ۲۳۵ اسب‌بخار قدرت دارد و بنزین سوپر مصرف می‌کند؛ موتور این خودرو می‌تواند از استاندارد اتو سایکل به اتکینسون سایکل تغییر کند تا مصرف سوخت بهتری داشته باشد.

سری f اولین خودرو لکسوس است که هنوز خیلی جا نیفتاده و طراحی خود لکسوس است، مهندسین لکسوس همچنان بر جعبه‌دنده ۶ سرعته اصرار دارند.

از آپشن‌های لکسوس nx ۲۰۰t می‌توان جعبه‌دنده ۶ سرعته، پدال پشت فرمان، تک دیفرانسیل در جلو، فرمان پذیری خوب و طبق گفته لکسوس شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن در ۷.۲ ثانیه به دست می‌آید؛ نام برد. مدل‌های دو محور کمی سریع‌تر هستند. کنترل رانندگی f اسپرت کمی سخت است؛ اما دینامیک راحت‌تری دارد. در پیچ‌‌ها نسبت به c۲۰۰ و h۳۰۰ حس ورزشکارانه‌تر و همچنین در سرعت‌های بالا پایداری خوبی دارد.

دیوار

مصرف سوخت nx ۲۰۰t در شهر ۱۰.۶ لیتر و در بزرگراه ۸.۴ لیتر است. صدای داخل کابین در مدل nx ۲۰۰t در سرعت ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت بسیار کم است؛ اما اگر حالت اسپرت، سیستم کنترل صدای هوشمند را فعال کنید، صدای موتور داخل کابین شنیده می‌شود.

باتوجه‌به اینکه سایت دیوار هم‌اکنون بزرگ‌ترین بستر درج آگهی رایگان خودرو به شمار می‌رود برای خرید و فروش خودرو لکسوس nx ۲۰۰t به آگهی های بخش خرید خودرو مراجعه کنید. 

منبع دیوار
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده