Routing & Switching را در پاژلب تمرین کنید

Routing & Switching را در پاژلب تمرین کنید

پایه و اساس یادگیری شبکه، درک درست از دانش Routing & Switching است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

آغاز آموزش شبکه‌­های کامپیوتری، یادگیری مفاهیم R&S است که توانمندی در این حوزه مهم‌ترین مهارت برای مهندسین و کارشناسان شبکه است. اجرای یک سناریو روی کاغذ می‌تواند درست و بدون خطا باشد.

ارزیابی و صحت سناریو زمانی خواهد بود که به‌صورت واقعی پیاده‌سازی شود. در حال حاضر استفاده از شبیه‌سازها راه‌حل عمومی برای پیاده‌سازی سناریوهای R&S است.

مشکلاتی از قبیل کمبود منابع اختصاص‌داده‌شده به این شبیه‌سازها در سناریوهای پیشرفته و با تعداد بالای Device، امکان اجرا و تمرین در سطوح بالا را محدود می‌کند.

پاژ لب

عدم پشتیبانی از همه محصولات، تکنولوژی‌های روز و بسیاری از سیستم‌های ios به‌روزشده از دیگر محدودیت‌های این شبیه‌سازها هستند. همچنین استفاده از تجهیزات واقعی نیز باتوجه‌به هزینه‌های بالا غیرممکن است.

در پاژ لب، شما ضمن استفاده از سناریوهای استاندارد، امکان درخواست سناریو مورد نظر خود را با هر تعداد تجهیزات در حوزه R&S خواهید داشت.

در لابراتوارهای اختصاصی پاژ لب برای اجرای سناریوهای Routing & Switching از محصول Cisco Virl استفاده می‌شود.

پاژ لب

پاژ لب با هدف دسترسی آسان تمامی متخصصان شبکه‌های کامپیوتری، به‌ویژه فعالان در حوزه سیسکو، امکان استفاده از تجهیزات واقعی شبکه و پیاده‌سازی سناریوهای استاندارد سیسکو را در لابراتوارهای اختصاصی خود فراهم آورده است.

www.pazhlab.com

https://t.me/pazhlab

منبع پاژ لب
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده