قرعه‌کشی بزرگ آدامس اکشن: PS4 Pro و تلویزیون ۵۵ اینچ 4K برنده شوید!

چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
حتما برای بسیاری از شما این سؤال پیش‌ آمده که پرطرفدارترین بازی فوتبالی در ایران FIFA است یا PES؟ Mortal Kombat طرفداران بیشتری دارد یا Street Fighter؟
تبلیغات

آدامس اکشن رأی‌گیری بزرگی برگزار کرده تا از همه‌ی گیمرهای حرفه‌ای ایران سؤال کند بهترین بازی در هر ژانر کدام است. با شرکت در این نظرسنجی، نه‌تنها به جواب سؤالتان می‌رسید؛ بلکه یک دستگاه کنسول بازی PS4 Pro به‌همراه یک دستگاه تلویزیون ۵۵ اینچ 4K نیز برنده می‌شوید!

با شرکت در این مسابقه، می‌توانید وارد قرعه‌کشی بزرگ آدامس اکشن شوید و تعطیلات نوروزی امسال را به هیجان‌انگیزترین تعطیلات تمام زندگی‌تان تبدیل کنید.

جایزه‌ی بزرگ قرعه‌کشی (برای یک نفر): یک دستگاه PS4 Pro به‌همراه بازی FIFA 2019 به‌علاوه‌ی یک دستگاه تلویزیون هوشمند ۵۵ اینچ LG با رزولوشن 4K و پشتیبانی از HDR به ارزش تقریبی ۱۸ میلیون تومان

جوایز دیگر (برای دو نفر): دو عدد هارد اکسترنال ۴ ترابایت هرکدام به ارزش تقریبی ۲ میلیون تومان

راهنمای شرکت در قرعه‌کشی

شرکت در مسابقه بسیار ساده است. کافی‌ است مراحل زیر را طی کنید:

قدم اول (الزامی برای حضور در قرعه‌کشی بزرگ): فالو و منشن

برای شرکت در مسابقه، حتما باید صفحه‌ی اینستاگرام آدامس اکشن را دنبال کنید. کافی است روی لینک زیر کلیک و صفحه‌ی آدامس اکشن را فالو کنید.

https://www.instagram.com/accounts/login/

بعد از فالوکردن، به پست اصلی مسابقه بروید و یک نفر از دوستان گیمر خود را منشن کنید. با انجام این کارها، امتیازات زیر را کسب می‌کنید:

  • دنبال‌کردن صفحه‌ی اینستاگرام و منشن‌کردن یک نفر در پست مسابقه: ۱۰ امتیاز
  • به‌ازای هر منشن بیشتر (تا سقف ۵ نفر): ۳ امتیاز اضافه

قدم دوم (اختیاری): افزایش امتیاز در قرعه‌کشی با رأی‌دادن به بهترین‌ بازی در هر ژانر

به صفحه‌ی مسابقه رأی‌گیری در وب‌سایت اکشن مراجعه کنید و به بازی یا بازی‌های دلخواهتان رأی دهید.

https://vote.actionco.co

آدرس این صفحه را در بیوِ صفحه‌ی اینستاگرام آدامس اکشن هم می‌توانید ببینید. هرچه آرای شما بیشتر باشد، امتیازتان هم برای شرکت در قرعه‌کشی بیشتر می‌شود. همچنین، اگر به گزینه‌های برنده رأی داده باشید، بازهم امتیاز بیشتری می‌گیرید.

  • هر رأی: ۳ امتیاز
  • هر رأی به بازی برنده: ۳ امتیاز اضافه

این مسابقه از ۲۱ اسفند آغاز می‌شود و تا ۲۵ اسفند ادامه می‌یابد. درضمن، زمان رأی‌گیری نیز ۲۶ اسفند است.

قدم سوم (اختیاری): شرکت در رأی‌گیری فینال برای انتخاب بهترین بازی سال

بعد از انتخاب بهترین بازی در هر ژانر، دو گزینه انتخاب می‌شوند که از بین ۱۶ گزینه، بیشترین رأی را به‌دست آورده‌اند. این دو گزینه به فینال بزرگ اکشن راه پیدا می‌کنند. خبر خوشحال‌کننده این است که اگر به این دو بازی رأی داده باشید، بازهم امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید!

شرکت در فینال نیز امتیاز جداگانه دارد. اگر در فینال به گزینه‌‌ی برنده رأی داده باشید، بازهم امتیازتان افزایش خواهد یافت.

  • رسیدن بازی دلخواه به فینال: ۱۰ امتیاز
  • شرکت در رأی‌گیری فینال: ۵ امتیاز
  • رأی‌دادن به گزینه‌ی برنده در فینال: ۵ امتیاز اضافه

اعلام نتایج

فینال چهار روز بعد از برگزاری مرحله‌ی اول در همان صفحه‌ی مسابقه برگزار خواهد شد. برای اینکه از زمان فینال و نتایج مطلع شوید، حتما صفحه‌ی اینستاگرام اکشن را دنبال کنید. برنده‌ی جایزه‌ی بزرگ و جوایز دیگر روز ۲۷ اسفند مشخص خواهد شد.

نکته: این رأی‌گیری پیش‌زمینه‌ای برای اتفاقات بزرگ برای دوستداران بازی‌های ویدئویی و گیمر‌های حرفه‌ای است که اخبار آن را در اینستاگرام اکشن، بعد از تعطیلات عید خواهید شنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات