پاژلب؛ ارائه ۷ لابراتوار تخصصی در حوزه Collaboration سیسکو

یک‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
یکی از اساسی ترین نیازهای سازمان‌ها، ایجاد ساختاری کامل و یکپارچه برای سرویس‌های Voice ،Video و Data است که این مهم با برپایی سیستم Collaboration مرتفع می‌گردد.
تبلیغات

سیسکو پرچم‌دار ارائه سیستم Collaboration در دنیاست که تمامی اپلیکیشن های مربوط‌به این حوزه از جمله CMS ،CWMS ،Cisco Expressway و Cisco Unity Connection را خود تولید کرده و این مهم باعث می‌گردد تا اپلیکیشن‌ها کاملاً یکپارچه عمل کرده و سیسکو را نسبت به دیگر برندهای تولیدکننده سیستم‌های Collaboration  متمایز کند.

از دیگر مزیت‌های چشمگیر Collaboration سیسکو ظرفیت ۴۰/۰۰۰ کاربری مرکز تماس در یک کلاستر است که قابلیت رجیستر کردن تعداد بسیار بالایی از تماس ها را دارد.

بازار کار Collaboration سیسکو باتوجه‌به نیاز سازمان‌ها با افزایش فوق‌العاده‌ای رو‌به‌رو شده است.

پاژ لب

در مقابل آموزش دوره Collaboration در ایران نسبت به حوزه‌های دیگر شبکه کمتر به چشم می‌خورد و آموزشگاه‌­های معدودی در این حوزه به‌صورت تخصصی فعالیت می‌کنند که دلیل این امر عدم قابلیت نصب اپلیکیشن‌های Collaboration بر کامپیوترهای ساده است؛ بدین جهت تمرینات عملی در این حوزه به‌راحتی امکان‌پذیر نبوده و ضعف بزرگی در آموزش Collaboration محسوب می‌شود.

اما خبر خوب این است که پاژلب با ارائه ۷ لابراتوار تخصصی در حوزه Collaboration سیسکو پاسخگوی این نیاز با اهمیت دانش‌پذیران بوده و امکان تمرین عملی را با تجهیزات واقعی سیسکو فراهم آورده و راه را برای ارتقاء هرچه بیشتر دانش‌پذیران بااستعداد سرزمینمان هموار کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات