فروش آنلاین خودرو در همراه مکانیک؛ با ۳ کلیک و کاملا رایگان

یک‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
همه‌ی ما، تجربه‌ی خرید یا فروش خودرو برای خود یا اطرافیانمان را داشتیم.

این فرایند دغدغه‌های خاص خودش را دارد، آگهی کردن خودرو، پاسخ به تماس‌های متعدد، پیدا کردن مشتری منصف، فروش خودرو به قیمت مناسب و از همه مهم‌تر ترس از رویارویی با دلالان و افتادن در دام کلاهبردارن، مواردی است که استرس فروش خودرو را زیاد می‌کند.

اگر شما در دسته‌ی افرادی هستید که هیچ‌گونه تجربه‌ی خرید یا فروش خودرو ندارید احتمال زیادی وجود دارد که در دام این کلاهبرداران بیفتید. اما نگران نباشید، کافی است در این مقاله با ما همراه باشید تا یک روش آنلاین و مطمئن فروش خودرو را به شما معرفی کنیم که همه نگرانی‌های شما را از بین می‌برد.

فروش خودرو و روش‌های کلاهبرداری جدید

متاسفانه کم نیستند افرادی که برای فروش خودرو به دام دلالان افتاده و تجربه‌ی تلخی به دست آورده‌اند.

امیر یکی از افرادی است که ماجرای فروش خودروی خود را این‌گونه بیان می‌کند:  

قصد داشتم برای تأمین بخشی از هزینه تحصیل خود و سفر به خارج از کشور، خودروی خود را بفروشم. چند آگهی در سایت‌های فروش محصولات ارسال کردم. با وجود مشغله زیاد مجبور بودم هر روز به بیش از ۲۰ تماس تلفنی پاسخ بدهم.

بعد از چند روز یک خریدار مناسب پیدا شد که با شرایط فروش خودروی من هماهنگی داشت. پیشنهاد داد که برای بازدید از خودرو به جمعه بازار چیتگر بروم. پیشنهاد وی را قبول کرد چون هم می‌توانستم با خریدار ملاقات کنم و هم از فرصت استفاده کرده و خودرو را به خریداران دیگر نشان دهم.

در زمانی‌که منتظر آمدن خریدار بودم، خودرو را  به بیش از ۱۰ نفر نشان دادم که هرکدام کلی ایراد روی خودرو گذاشتند یا قیمت‌های بسیار پایین پیشنهاد می‌دادند. تصورم این بود که مشتری بعدی نیز به همین صورت خواهد بود.

برخلاف تصورم، خریدار جدید با سایر کاملا متفاوت بود، بعد از بازدید کاملا حرفه‌ای، کلی از ماشینم تعریف کرد و قیمت بالاتری را برای آن پیشنهاد داد و من هم در کمال ناباوری از پیشنهاد او استقبال کردم. غافل از آنکه خریدار خودرو یک کلاهبردار است.

در همان لحظه مبلغی به‌عنوان بیعانه به من پرداخت کرد و پیشنهاد داد که برای ادامه فرایند، ملاقات دیگری با هم داشته باشیم و در این زمان، خودرو در پارکینگ دوقبضه بماند. من هم بی‌خبر از همه جا قبول کردم.

بعد از چند روز، خریدار پیشنهاد داد که برای اطمینان از سلامت خودرو، از یک کارشناس کمک بگیرد. کارشناس، بعد از بازدید کلی ایراد فنی و بدنه‌ بر خودرو گذاشت و بیان کرد که قیمت واقعی خودرو بسیار پایین‌تر از مبلغ مورد توافق است.

چاره‌ای جز فسخ معامله نبود. مشکل اصلی اینجا بود که خودرو را در پارکینگ دوقبضه گذاشته بودیم و امکان بیرون آوردن خودرو بدون رضایت وی وجود نداشت و او نیز برای رضایت دادن درخواست ضرر و زیان برای هدر رفتن زمان می‌کرد و من را به دروغ‌گویی متهم می‌کرد.  

تصمیم به شکایت کردن گرفتم اما می‌دانستم برای به نتیجه رسیدن شکایت، باید کلی مراحل اداری دادسرا را طی کنم. چاره‌ای جز تسلیم شدن و پرداخت هزینه ناحق به خریدار نداشتم. اینطور بود که بعد از کلی دردسر، هدررفت زمان و پرداخت باج، باز به خانه اول برگشتم.

متاسفانه مورد فوق یک نمونه واقعی از تعداد بیشمار کلاه‌برداری در فرایند فروش خودرو است. اما چطور خودرو خود را سریع و بی‌دردسر و البته مطمئن بفروشیم؟

فروش خودور تنها با ۳ کلیک

اگر شما نیز قصد فروش خودرو دارید پیشنهاد می‌کنیم روش فروش سفارشی خودرو را امتحان کنید. در این روش تنها با ۳ کلیک و به‌صورت رایگان خودروی خود را می‌فروشید.

  • کلیک اول: به سایت همراه مکانیک وارد شوید hamrah-mechanic.com/car-sell/
  • کیلک دوم: کلید ثبت سفارش را بزنید
  • کلیک سوم: فرم ثبت سفارش را کامل کرده و ثبت نهایی کنید

تمام.

از این جای کار به بعد را به مجموعه همراه مکانیک بسپارید. با خدمت فروش سفارشی همراه مکانیک، دیگر لازم نیست به تماس‌های تلفنی مکرر مشتریان پاسخ دهید. تمامی این مراحل را کارشناسان مجموعه همراه مکانیک به‌صورت رایگان انجام می‌دهند.

فرایند فروش خودرو در همراه مکانیک به این صورت است:

  • بعد از ثبت سفارش، کارشناسان همراه مکانیک با شما تماس می‌گیرند و از خودرو بازدید می‌کنند
  • خودرو کارشناسی می‌شود و همراه‌با عکس و گزارش کامل روی سایت همراه مکانیک قرار می‌گیرد
  • آگهی فروش خودرو در سایت‌های معتبر منتشر می‌شود
  • کارشناس فروش همراه مکانیک به مشتریان پاسخ می‌دهد تا خریدار واقعی را پیدا کند
  • کارشناس همراه مکانیک تا آخرین مرحله تنظیم و عقد قرارداد همراه شما بوده و مشاوره می‌دهد

شما هم برای فروش آسان خودرو در سایت همراه مکانیک همین الان اقدام کنید.

مطالب مشابه

نظرات

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد