آفسکانف؛ سومین کنفرانس هکرهای ایران

آفسکانف؛ سومین کنفرانس هکرهای ایران

سومین کنفرانس دستاوردهای نوین امنیت سایبری در ایران ۱۶ اسفند۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۹:۳۰ با حمایت افتای ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات، دیجی‌کالا و دانشگاه شهیدبهشتی در سالن همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار می‌شود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

کنفرانس آفسک به آخرین پیشرفت‌ها و تحقیقات تکنولوژیکی سایبری در حوزه‌هایی همچون امنیت در هوش مصنوعی، امنیت بسترهای اینترنت اشیاء، امنیت فناوری‌های شهر هوشمند، امنیت زیرساخت‌ها، امنیت پلتفرم‌های وب و باینری، راهبری مراکز عملیات امنیت، رمزنگاری کاربردی و… می‌پردازد. تفاوت این کنفرانس با سایر همایش‌ها و گردهمایی‌های مرتبط‌با امنیت سایبری در ایران، در رویکرد بدیع ارائه‌ها و متخصصان حاضر در کنفرانس است. این مجموعه با نگرشی کاربردی و فنی موضوعات یادشده را برای مخاطبان به مرحله اجرا درمی‌آورد تا بتواند یاری‌دهنده‌ی شکوفایی ظرفیت‌ها و استعدادهای آن‌ها درزمینه‌ی نفوذ و امنیت سایبری باشد.

آفسک؛ کنفرانس هکرهای ایران

در این کنفرانس، از متخصصان برجسته‌ی ایرانی دعوت شده تا دستاوردهایشان را ارائه دهند و درزمینه‌ی موضوعات روز امنیت سایبری و حوزه‌های مرتبط‌با آن سخنرانی کنند. امید است تداوم برگزاری کنفرانس آفسک و یافته‌های آن هم‌گام با سطوح کیفی جهانی، بستری برای ارتقای جایگاه ایران در حوزه‌ی امنیت سایبری در دنیا فراهم کند.

محورهای این کنفرانس که در طول برنامه در قالب سخنرانی‌های مختلف به آن‌ها پرداخته خواهد شد، عبارت‌اند از: نگاهی به حملات APT در ایران، نسل جدید حملات به زیرساخت‌های ایران، حملات و تهدیدات روی بسترهای ابری در ایران و راهکارهای پیشگیرانه برای مقابله با تهدیدات سایبری و شکار تهدیدات.

تاریخ و نحوه‌ی ثبت‌نام در کنفرانس‌ آفسک

سومین کنفرانس دستاوردهای نوین امنیت سایبری در ایران ۱۶اسفند۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۹:۳۰ با حمایت افتای ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات، دیجی‌کالا و دانشگاه شهیدبهشتی در سالن همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار می‌شود. گفتنی است شرکت در این کنفرانس برای عموم آزاد است.

لینک ثبت‌نام در کنفرانس: https://www.offsecresearch.com/conf

ارائه‌ی تخفیف در کانال تلگرامی آفسک: t.me/offsecmag

ارائه‌دهندگان در کنفرانس آفسک

ارائه‌دهندگان این کنفرانس شامل پژوهشگران امنیتی برجسته در مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور هستند.

منبع offsecresearch
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده