راهنمای خرید کاربردی سلام نو

راهنمای خرید کاربردی سلام نو

تابه‌‌حال شده به خرید وسیله‌های غیر روزمره فکر کنید و با نگرانی و استرس مغازه‌ها را یک به یک بگردید و در انتخاب گزینه‌ها مردد باشید؟

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ما برای کم کردن این تردید‌ها و کمک به انتخاب بهتر شما مجموعه راهنمای خرید سلام نو را درباره کالاهای گوناگون جمع آوری کرده‌ایم.

شاید با خودتان فکر کنید راهنمای خریدهای اینترنتی اساسا هیچ ارزش و کاربردی ندارند و بیشتر تبلیغاتی هستند ولی واقعیت این است که این حرف درباره همه راهنمای خرید صدق نمی‌کند و بسیاری از آن‌ها در تلاش هستند تا مشتری و مخاطب را برای خرید بهتر راهنمایی کنند.

واقعیت این است که امروز مثل چند سال و چند دهه قبل نیست که بازار خرید شما محدودتر بود و می‌توانستید صرفا به راهنمایی دوستان و آشنایان تکیه کنید، امروز بازار خرید بسیار گسترده شده و حتی در زیر مجموعه یک محصول خاص هم شما به با مجموعه‌ای گسترده از انتخاب‌ها مواجه هستید.

راهنمای خرید و کمک به محدود کردن انتخاب‌ها

تلاش ما در سلام نو این است که شما وقت هرچه کمتری را صرف جست‌وجوی بیهوده بین کالاهای مختلف بکنید چون این کار نه‌تنها وقت شما را هدر می‌دهد بلکه امکان دارد باعث شود به‌واسطه جوی که در وقت انتخاب بر شما حاکم می‌شود، دست به خرید کالاهای بیهوده‌ای بزنید که به آن نیازی ندارد.

ما در سلام نو تلاش می‌کنیم راهنمای خرید را به‌گونه‌ای تهیه کنیم که به‌جای طولانی بودن بی‌جا و شبیه بودن به یک آگهی تبلیغاتی، کوتاه و مختصر و مفید و کاربردی باشد و شما بتوانید با در دست گرفتن آن به یک فروشگاه بروید و در انتها کالای مناسب با خواسته‌های خود را بخرید.

از تبلت تا لباس با راهنمای خرید سلام نو

تلاش ما این است که راهنمای خرید سلام نو به موارد متنوع ولی کاربردی بپردازد و به‌طور مثال از تبلت تا لباس را شامل شود تا بتوانیم نیازهای روزمره مخاطبان را در خریدشان راهنمایی کنیم.

مثلا تابه‌حال فکر کرده‌اید یک کاپشن خوب چه ویژگی‌هایی دارد و خریدش تا چه حد مهم است؟ یک کاپشن خوب تا سال‌ها همراه شما است و نیازی به تعویض آن ندارید. شاید هنگام خرید کاپشن مجبور باشید به نسبت دیگر لباس‌ها پول بیشتری برای آن خرج کنید، اما مطمئن باشید تا چند سال خیال‌تان از لباس زمستانی راحت است.

باید توجه کنید کم‌ترین انتظاری که از کاپشن باید داشت باشید، ضدآب و ضدباد بودن آن است. این ویژگی مربوط‌به رویهٔ کاپشن است که معمولاً از جنس نایلون یا پلی‌استر است. همین جنس نایلونی کاپشن را دربرابر آتش حساس می‌کند. پس اگر کنار آتش هستید مراقب کاپشن خود باشید. برای اینکه از ضدآب بودن لباس و پارچه رویی اطمینان حاصل کنید باید به برچسب پارچه و لباس دقت کنید.

یا مثلا در موردی دیگری بسیاری از مردم هنگام خرید مانیتور برای کامپیوتر متاسفانه به این موضوع دقت نمی‌کنند که بیش از ۹۰ درصد خروجی خود را از روی مانیتور می‌گیرند و به‌جز سایز و زیبایی عوامل چون میزان شفافیت و نرخ پاسخگویی به‌خصوص برای دیدن فیلم یا بازی کردن بسیار مهم هستند.

راهنمای خرید سلام نو اما به همینجا محدود نمی‌شود و ما در حوزه کالاهای دیجیتال هم نگاهی جدی‌ داشتیم. مثلا در حوزه رایانه‌ها به‌طور تخصصی به تبلت پرداختیم.

شاید مهم‌ترین پرسش شما این باشد که چرا وقتی لپ‌تاپ داریم باید به فکر خرید تبلت هم باشیم. تبلت‌ها به خاطر نوع طراحی‌شان در مقایسه با رایانه‌های معمولی، سبک‌تر هستند و حمل‌ونقل‌آن‌ها بسیار راحت است. شاید بعضی از انواع آن هنوز خیلی سنگین باشند و به‌راحتی در دست جای نگیرند، اما وقتی آن را روی پای‌تان یا هر سطح دیگری بگذارید، عالی هستند.

در مقابل لپ‌تاپ‌ها سنگین، غیرقابل‌حمل و تولیدکننده گرمای بالایی هستند و برای یک جست‌وجوی ساده در اینترنت باید کلی وقت صرف روشن کردن سیستم بکنید.

 نکته دوم مثبتی که راهنمای خرید تبلت می‌توان به آن اشاره کرد مطالعه یک صفحه اینترنتی روی تبلت در مقایسه با گوشی همراه است. در دست گرفتن یک صفحه اینترنتی، به‌جای زل زدن به آن ازطریق نمایشگر لپ‌تاپ یا رایانه، این حس را القا می‌کند که در حال مطالعه هستید و اینترنت در دستان شما است.

تمام تلاش در تحریریه‌ی سلام نو بر این خواهد بود که راهنمای خرید کاربردی و متنوعی را برای شما آماده کند تا دیگر وقت خود را هدر ندهید و انتخاب‌های مناسبی داشته باشید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده