تعمیر دوربین عکاسی شما در تعمیرگاه دوربین دیدنگار

تعمیر دوربین عکاسی شما در تعمیرگاه دوربین دیدنگار

پیدا کردن یک مرکز معتبر که بتواند تعمیر دوربین عکاسی را به‌صورت تخصصی و بدون آسیب زدن به این دستگاه‌های ارزشمند انجام بدهد، دغدغه‌ی خیلی از عکاس‌ها می باشد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در مجموعه‌ی دیدنگار، نزدیک به پنج سال است که یک تعمیرگاه تخصصی با کمک با تجربه‌ترین و ماهرترین نیروهای متخصص تعمیر دوربین عکاسی، تأسیس شده است. هدف ما از راه اندازی این مرکز، به‌وجود آوردن تعمیرگاهی بوده که عکاسان به راحت‌ترین شکل ممکن و بدون هیچ دغدغه و نگرانی، بتوانند دوربین‌های آسیب دیده‌ی خودشان را به ما بسپارند.

دوربین، لنز و سایر لوازم عکاسی مثل هر وسیله‌ی الکترونیکی دیگری، ممکن است بر اثر حوادث یا عدم استفاده‌ی صحیح از آن‌ها، آسیب ببینند.

اولین دغدغه‌ی ما از سپردن هر وسیله‌ی الکترونیکی به یک مرکز تعمیرات، درکنار تعمیر دوربین عکاسی و رفع عیب تخصصی تجهیزات عکاسی، عدم به‌وجود آمدن مشکل جدید درکنار رفع پایدار مشکل فعلی دوربین است.

البته برای آموزش نگه‌داری از این وسیله گران‌قیمت مجموعه‌ای از فیلم های آموزشی کار با دوربین عکاسی و مراقبت از آن‌ها تهیه شده است که می‌توانید به‌صورت رایگان از سایت آموزشگاه عکاسی دیدنگار دریافت کنید.

تعمیرگاه تخصصی دوربین و تجهیزات عکاسی دیدنگار، درکنار تعمیر تخصصی دوربین عکاسی شما، امکانات و ویژگی‌های منحصر بفردی دارد که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 تعمیرگاه جامع و تخصصی دیدنگار

درکنار تعمیر انواع دوربین‌ها در مدل‌ها و برندهای مختلف، ما به‌صورت تخصصی لنز و سایر لوازم جانبی عکاسی شما را هم تعمیر می‌کنیم. یعنی شما خیالتان راحت است که برای هر مشکل فنی‌ که برای هر کدام از تجهیزات عکاسی شما پیش بیاید، ما درکنار تعمیر دوربین عکاسی، می‌توانیم مشکل آن‌ها را هم برطرف کنیم.

دیدنگار

دریافت و تحویل دوربین و تجهیزات عکاسی شما به‌صورت رایگان

تنها کافی است که با شماره 02177616438 تماس بگیرید یا ازطریق فرمی که در بخش تعمیر دوربین عکاسی قرار دادیم، اطلاعات تماس و مشکل دوربین و تجهیزات عکاسی خودتان را به ما بفرمائید. پیک تعمیرگاه دوربین دیدنگار، به‌صورت رایگان دستگاه شما را تحویل می‌گیرد و بعد از چند روز آن را صحیح و سالم برایتان برمی‌گرداند.

پیک تعمیرگاه ما علاوه‌بر اینکه کاملا رایگان است، دوربین عکاسی شما را هم به ایمن‌ترین شکل ممکن به دستتان می‌رساند.

اعلام هزینه فوری و دقیق

وقتی که دوربین یا تجهیزات عکاسی مان خراب می‌شوند، یکی از اولین دغدغه‌های ما، بعد از پیدا کردن مرکزی که امکان تعمیر تخصصی دوربین عکاسی را داشته باشد، فهمیدن هزینه‌های رفع عیب است. اگر در تماس تلفنی یا ازطریق پر کردن فرم مربوطه، مشکل دوربین شما مشخص شود، در کمتر از یک ساعت، هزینه تعمیر دوربین عکاسی شما خدمتتان اعلام می شود.

در صورتی هم که تعمیرکارها و کارشناسان ما نیاز به بررسی فیزیکی دستگاه داشته باشند، پس از دریافت دوربین، لنز و سایر تجهیزات عکاسی، در کمتر از ۴۸ ساعت هزینه‌ی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند. ضمنا اگر نیازی به بررسی فیزیکی نباشد، پیک رایگان دیدنگار پس از تأیید قیمت تعمیر تخصصی دوربین عکاسی توسط شما، در کمتر از ۲۴ ساعت، کالای شما را تحویل می‌گیرد.

همان‌طور که گفتیم تمام تلاشمان را کردیم که درکنار آرامش خاطر شما، بتوانیم خیلی زود، دوربین و تجهیزات عکاسی شما را به شما برگردانیم.

 لوازم جانبی دوربین عکاسی، پیش شما باقی می‌ماند

برای اینکه باز هم خیال شما راحت‌تر باشد، در تعمیرگاه تخصصی دوربین دیدنگار، ما برای تعمیر تخصصی دوربین عکاسی شما، نیازی به لوازم جانبی آن نداریم. این کار باعث می‌شود هم شما با آسودگی خاطری بیشتری دوربین را برای ما بفرستید و هم اینکه دیگر نگران لوازم جانبی‌تان نباشید.

دیدنگار

تعمیر دوربین عکاسی ضمانت هم دارد

وقتی که دوربین شما توسط تعمیرکارهای متخصص ما تعمیر شود، آنقدر از تبحر آن‌ها مطمئن هستیم که تا دو ماه هر مشکلی در رابطه با تعمیری که ما برای دوربینتان انجام دادیم پیش بیاید، بدون دریافت هیچ هزینه‌ای، دوربین عکاسی تان را بررسی و مجدد رفع عیب می‌کنیم.

البته به شما قول می‌دهیم بعد از تعمیر دوربین عکاسی شما توسط ما، مشکلی برای دوربین‌تان پیش نخواهد آمد.

در تعمیرگاه تخصصی دوربین عکاسی دیدنگار ، شما هر لحظه از وضعیت دوربینتان خبر دارید

مجموعه‌ی دیدنگار، تماما از افرادی تشکیل شده که خودشان عاشق عکاسی هستند. پس ما به خوبی می‌دانیم که یک دوربین برای یک عکاس، خیلی بیشتر از یک وسیله‌ی گران‌قیمت، لوکس یا الکترونیکی است.

برای همین در هر مرحله از فرایند تعمیر تخصصی دوربین عکاسی شما، اپراتورهای تعمیرگاه، شما را در جریان وضعیت فعلی دوربین یا تجهیزات عکاسی تان قرار می دهند.

همونطور که قبلا هم گفتیم، تعمیر دوربین عکاسی در تعمیرگاه تخصصی ما خیلی طول نم ی‌کشد و ازطریق گزارش‌هایی هم که به شما می دهیم، شما در جریان زمان تقریبی دریافت آن‌ ها قرار می‌گیرید. 

اول از همه امیدواریم که هیچ وقت دوربین یا تجهیزات عکاسی شما آسیب جدی نبیند، چون به خوبی درک می‌کنیم که یک عکاس، عاشق دوربینش است. اما اگر این اتفاق به هر دلیلی پیش بیاید، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که دوربین عکاسی شما در تعمیرگاه ما، تنها در دست نیروهای متخصص، امین و باتجربه خواهد بود.

منبع دیدنگار
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده