بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان گات در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را به‌صورت رسمی در اولین شعبه خود آغاز کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

هدف اصلی مؤسسه گات، آموزش زبان‌های خارجی با جدی ترین روش تدریس به همراه اساتید حرفه‌ای در محیطی مطلوب است.

باتوجه‌به رعایت قوانین آموزشی، پایبندی به اصل مشتری مداری و دانشجو محوری در مدت زمان کوتاهی به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران شناخته شد و امروزه ۶ شعبه دیگر در مناطق مختلف تهران تأسیس شده است که علاوه‌بر زبان انگلیسی، آموزش زبان‌های نادر و خاص نیز دارد.

هر کدام از این شعبات در مناطقی قرار گرفته‌اند که تردد با وسایل نقلیه عمومی اعم از تاکسی، مترو و اتوبوس به‌راحتی انجام می‌گیرد.

آموزشگاه زبان گات در جنت آباد، خیابان کاشانی، پونک، خیابان ولیعصر، رسالت و جردن شعبه دارد.

آموزش زبان انگلیسی

باتوجه‌به اینکه درخواست زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی نسبت به دیگر زبان ها بیشتر است و رقابت بین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران زیاد است، هر آموزشگاهی در صدد جذب دانشجو است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه با کتاب‌های Family and Friends برای کودکان شروع می‌شود و تا کلاس های آیلتس (IELTS) و تی تی سی (T.T.C) یا همان تربیت مدرس ادامه پیدا می‌کند.

امروزه کاربرد زبان‌های خارجی به‌خصوص زبان انگلیسی در زندگی روزمره غیرقابل انکار است و تقریبا تمامی اقشار جامعه با هر سنی کمابیش با زبان انگلیسی سروکار دارند.

یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند بسیار راحت تر از تصور شما باشد، اما متد آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است، پس با انتخاب ما به اهداف خود نزدیک شوید.

آموزشگاه زبان گات

دوره‌های برگزاری کلاس های زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی از پایه: مناسب برای کسانی است که وقت کافی برای یادگیری زبان دوم دارند و با هیچ عجله ای می‌خواهند به‌خوبی انگلیسی صحبت کنند که البته آموزشگاه زبان گات تدابیر ویژه ای برای کلاس های ترمیک زبان انگلیسی در نظر دارد.

 1. برگزاری کلاس های آیلتس: برای کسانی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را دارند، داشتن آیلتس و گذراندن دوره های آموزش آیلتس ضروری است.
 2. برگزاری کلاس های بحث آزاد (Free Discussion): برای آن دسته از افرادی که تا حدی مسلط به زبان انگلیسی هستند و می‌خواهند مکالمه خود را بهبود ببخشند و دایره لغتشان را بالا ببرند، پیشنهاد می‌کنیم از این کلاس‌ها استفاده کنند.
 3. کلاس های فشرده: متناسب برای افرادی که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مدرکی معتبر بگیرند و به‌راحتی مکالمه زبان انگلیسی داشته باشند، این کلاس ها ۳ روز در هفته ۳ ساعته برگزار می‌شوند.
 4. کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی: مناسب برای افراد شاغل و دانشجو است که انتخاب ساعت و تعداد جلسات به عهده خود زبان آموز است.

در هر سطح و شرایطی از یادگیری زبان انگلیسی هستید تنها کافی است با یکی از شعب ما در اقصی نقاط تهران تماس بگیرید و به‌صورت حضوری مراجعه فرمایید تا با تعیین سطح استاندارد بهترین دوره‌ها را در محیطی با کیفیت بگذرانید.

آموزشگاه زبان گات

ویژگی‌های برتر آموزشگاه زبان

 • تقویت هر ۴ مهارت به‌صورت همزمان (Listening, Speaking, Writing, Reading)
 • راهنمایی و نشان دادن مسیر درست یادگیری زبان‌های خارجی
 • تنظیم ساعات کلاس با برنامه‌های شما
 • ارائه‌ی برنامه آموزشی مخصوص باتوجه‌به هدف شما
 • به‌کاربردن مؤثر ترین و جدید ترین متودهای آموزشی
 • منابع آموزشی رایگان
 • همکاری با مدرسین مجرب و حرفه‌ای
 • دارا بودن کلاس‌های صبح و عصر

در آخر هم بهتر است بدانید که در هر سطحی از یادگیری زبان هستید تنها کافی است با یکی از نزدیک‌ترین شعبه‌های ما به منزل یا محل کارتان تماس بگیرید تا مشاورین حرفه‌ای و با تجربه ما به شما کمک کنند تا با راهنمایی‌های سودمند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اهداف خود برسید.

وب سایت آموزشگاه زبان گات: http://higlc.ir

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده