با کمتر از ۵۵ میلیون تومان از سایت دیوار 206 V8 بخرید

سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
قیمت خودرو بالا رفته است و کسی این مسئله را به هیچ عنوان انکار نمی‌کند. در حال حاضر اگر کسی به خرید پژو 206 v8 sd کارکرده فکر کند، حداقل باید ۳۵ تا ۴۰ میلیون تومان را کنار بگذارد.
تبلیغات

محصول ایرانی-فرانسوی پژو ۲۰۶ که البته در نسخه‌های جدیدتر فقط از شرکت پژو نظارت ماند و بس، نه خبری از قطعه بود نه خبری از مهندسان این کمپانی، ایران خودرو اما به خوبی از پس مونتاژ برآمد، به خصوص در تولید مدل سدان 206 که به آریان نیز شهرت دارد. البته کمتر کسی آن را به نام آریان می‌شناسد.

206 صندوقدار در چند تیپ در نهایت در خدمت خریداران قرار گرفت که طبق بررسی‌های به عمل آمده در سایت دیوار، مرجع خرید و فروش دست دوم در ایران و از قدیمی‌ترین سایت‌های آنلاین در این زمینه، از V8 در مقایسه با دیگر مدل‌ها استقبال بیشتری به عمل آمد. خرید پژو 206 v8 sd کارکرده در بالاترین قیمت حدود ۷۰ میلیون تومان قیمت دارد. اما فکر می‌کنید حداقل با چه بودجه‌ای می‌توان یکی از آن‌ها را دارا شد؟

۳۵ تا ۴۰ میلیون تومان

قیمت خودرو بالا رفته است و کسی این مسئله را به هیچ عنوان انکار نمی‌کند. در حال حاضر در روزگار گرانی ماشین قرار داریم و به همین جهت اگر کسی به خرید پژو 206  v8 sd کارکرده فکر می‌کند، حداقل باید ۳۵ تا ۴۰ میلیون تومان را کنار بگذارد. این را از طریق آگهی‌های سایت دیوار می‌توانیم بفهمیم. به عنوان مثال در این سایت پژو 206 اس دی در مدل V8 تولید سال ۱۳۹۰ با ۲۰۰ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. در آگهی دیگری V8 با همین سن ساخت اما با ۱۵۵ هزار کیلومتر کارکرد ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. پس اگر پولی بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون تومان دارید، ناامید نشوید. جوینده یابنده است. البته در این بین به فروشندگانی که 206 V8 را می‌خواهند به این قیمت بفروشند، توصیه می‌کنیم آگهی در سایت دیوار را فراموش نکنند. چرا که خیلی‌ها دنبال خودرویشان هستند و روح مالکین از این موضوع بی‌خبر است.

۴۰ تا ۵۵ میلیون تومان

با چنین بودجه‌ای خوب می‌دانیم بین ریو، ال 90 و 206 سدان V8 دست دوم در شک و تردید هستید. اما به هر حال اگر در نهایت به V8 رسیدید که انصافا انتخاب خوبی است، به هیچ وجه نگران نباشید. خرید پژو 206 v8 sd کارکرده در مدل‌های سال ۹۳ تا ۹۵ در سایت دیوار با قیمتی حدود ۴۰ تا ۵۵ میلیون تومان آگهی‌های زیادی دارد. هر چند اگر شانس با شما همراه باشد، ممکن است در چند مورد استثنایی مدل ۹۶ هم پیدا کنید که به دلایلی از قبیل مهاجرت یا نیاز فوری فروشنده به پول، کمتر از قیمت واقعی به فروش برسد. ‌مثلا V8 مدل ۱۳۹۳ با ۹۰ هزار کیلومتر کارکرد ۴۶ میلیون تومان در این سایت به حراج گذاشته شده است. در مورد دیگری 206 اس دی V8 تولید سال ۱۳۹۴ با ۱۰۴ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۵۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. طبق گفته‎های فروشنده در آگهی، این خودرو فول امکانات است و لاستیک زاپاس هم دارد. همچنین دزدگیر تصویری، ضبط باکیفیت پایونیر و روکش‌های تمام چرمی صندلی‌ها از دیگر ویژگی‌های این سدان است.

خرید پژو 206 v8 sd کارکرده در مدل ۱۳۹۴ که تنها ۵۷ هزار کیلومتر راه رفته است، در سایت دیوار به قیمت ۵۵ میلیون تومان آگهی شده است که به نظر می‌رسد هر کس بتواند صاحب آن شود، با توجه به کارکرد بسیار کم، انگار یک خودروی در حد نو خریده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات