استعلام خلافی خودرو با اپلیکیشن فرمون

چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
راحت‌ترین روش گرفتن خلافی خودرو و پرداخت خلافی کدام است؟ روش‌های مختلفی برای استعلام خلافی خودرو مثل پلیس +۱۰، سایت راهور ۱۲۰، اپلیکیشن، بات‌های تلگرامی و... وجود دارد؛ اما برنامه‌ی فرمون ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر روش‌ها متمایز می‌کند.
تبلیغات

چند روش برای استعلام جریمه رانندگی می‌شناسید؟ به‌نظر شما راحت‌ترین روش گرفتن خلافی خودرو و پرداخت خلافی کدام است؟

روش‌های مختلفی برای استعلام خلافی خودرو مثل پلیس+۱۰، سایت راهور ۱۲۰، اپلیکیشن، بات‌های تلگرامی و... وجود دارد؛ اما برنامه‌ی فرمون ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر روش‌ها متمایز کرده است.

استعلام و پرداخت آسان جریمه‌های رانندگی

خیلی‌ها به‌دلیل ‌بی‌اطلاعی، برای استعلام و پرداخت خلافی به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه می‌کنند که غیر از زمانی که هدر می‌دهند، بابت این خدمات هزینه هم باید پرداخت کنند؛ یا اینکه با شناسه‌ی پرداخت و شناسه‌ی قبض و ازطریق دستگاه‌های خودپرداز این کار را انجام می‌دهند که پیداکردن شناسه‌ی قبض و شناسه‌ی پرداخت داستان خاص خود را دارد. غافل از اینکه با برنامه‌ی فرمون می‌توان به‌راحتی فهرست جریمه‌ها را دید و از بین جریمه‌ها موارد دلخواه را برای پرداخت انتخاب کرد.

برای پرداخت خلافی خودرو کافی است کد هشت‌رقمی کارت ماشین را وارد کنید تا فهرست جرایم را با اطلاعات کامل محل، زمان، مورد تخلف و کد تخلف را مشاهده کنید.

سایت فرمون

۱۴ ویژگی برنامه‌ی فرمون (استعلام هوشمند خلافی خودرو)

برنامه فرمون علاوه‌بر استعلام خلافی خودرو و استعلام نمره‌ی منفی گواهینامه و استعلام تصادفات، ۱۱ ابزار کاربردی دیگر هم دارد:

 • قیمت‌گذاری خودرو: نمایش قیمت روز خودرو (صفر، کارکرده، تصادفی و...)
 • استعلام بیمه‌ی شخص ثالث: نمایش اعتبار بیمه‌نامه‌ی شخص ثالث
 • سرعت‌سنج: همراه‌با هشدار عبور از سرعت مجاز
 • دوربین کنترل ترافیک: هشدار محدوده‌ی طرح زوج و فرد و طرح ترافیک
 • پلاک‌یاب: نمایش شهر و استان محل پلاک خودرو
 • جدول نمره‌ی منفی: جدول نمرات منفی گواهینامه و تخلفات مرتبط‌با هر نمره‌ی منفی
 • جدول تخلفات رانندگی: جدول تخلفات رانندگی همراه‌با کد تخلف و نوع تخلف
 • ایجاد پروفایل کاربری: ذخیره‌ی سوابق خلافی و پرداخت‌ها
 • مشاهده‌ی پرتکرارترین موارد خلافی: نوع خلافی پرتکرار به‌همراه تعداد آن در ماه
 • مشاهده‌ی بیشترین مکان تخلفات: نام مکان به‌علاوه تعداد تخلفات در ماه
 • مشاهده‌ی پرتخلف‌ترین فرد: از بین افرادی که پروفایل کاربری ساخته‌اند

فرمون کمک می‌کند رانندگان جریمه نشوند!

برای خیلی‌ها پیش آمده که چند مورد تخلف مشابه در فهرست جرایم خود دارند؛ مثلا هربار که از اتوبان نیایش عبور می‌کنند، بدون توجه به دوربین‌های کنترل سرعت گاز می‌دهند و هربار هم جریمه می‌شوند. در فرمون برای جریمه‌نشدن چند راهکار فراهم شده است.

 • هشدار دوربین‌های کنترل سرعت: یکی از امکانات این برنامه است. غیر از هشدار دوربین‌های کنترل سرعت، هشدار دوربین‌های طرح ترافیک و زوج و فرد هم وجود دارد که هنگام نزدیک‌شدن به دوربین‌ها به راننده هشدار می‌دهد.
 • هشدار سرعت غیرمجاز: برنامه‌ی فرمون با استفاده از GPS گوشی سرعت خودرو را می‌سنجد و درصورت عبور از سرعت مجاز، به فرد هشدار می‌دهد. غیرازاین، می‌توان پروفایل کاربری برای خود درست کرد تا سوابق جریمه‌ها حفظ شود. 

می‌دانستید اگر ۶۰ روز از جریمه‌شدن بگذرد و جریمه پرداخت نشود، جریمه دوبرابر خواهد شد؟ پس، توصیه می‌کنیم هرچه‌سریع‌تر برنامه‌ی فرمون را دانلود و نصب کنید. سپس، خلافی خود را استعلام و پرداخت کنید.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت فرمون به آدرس https://farmooon.ir، علاوه‌بر دسترسی به آخرین اخبار مرتبط‌با خودرو (طرح ترافیک و محدودیت‌های ترافیکی، معاینه‌ی فنی، طرح‌های پیش‌فروش خودرو و... )، جدیدترین نسخه‌ی برنامه فرمون را دریافت کنند و از امکانات متعدد آن ازجمله استعلام خلافی خودرو استفاده کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات