حرف آخر؛ یکی از بهترین موسسه‌های کنکوری کشور

شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
حرف آخر؛ بنیان گذار و پیشتاز روش های نوین در آموزش و کنکور، انقلاب بزرگی در آموزش و یادگیری کشور ایجاد کرده است.
تبلیغات

موسسه حرف اخر فعالیت خود در زمینه آموزش و یادگیری دروس کنکوری را از سال ۱۳۹۰ به طور جدی آغاز کرد. کمتر از یک دهه از فعالیت فرهنگی و آموزشی حرف آخر نمیگذرد که این موسسه به صدر بهترین های کنکور در کشور رسیده است و روز به روز مسیر ترقی و پیشرفت خود را طی میکند. این سوال پیش می آید که چه عواملی باعث شد که موسسه حرف آخر در کمتر از یک دهه به طرز چشم گیری پیشرفت و هم اکنون در صدر آموزش کشور قرار بگیرد؟

قصد داریم تا ویژگی های منحصر بفرد حرف آخر را برای شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز بیشتر تشریح کنیم تا بیش از پیش با حرف آخر آشنا شوید و با چشم باز و اطمینان خاطر بیشتر بهترین منبع کنکوری را برای رتبه برتر شدن و موفقیت سرنوشت ساز ترین آزمون زندگیتان انتخاب کنید. تب و تاب و حساسیت کنکور بخصوص در سالهای اخیر باعث ایجاد موسسات و انتشارات متعددی شده است. گاها پیش می آید که تعدد این همه موسسه کنکوری باعث سردرگمی و اتلاف زمان شما کنکوری های عزیز میشود. اگر از بحث مادی قضیه گذر کنیم، استفاده از زمان، مهمترین آیتم موفقیت در کنکور سراسری است. یادتان باشد که کنکور دارای تاریخ انقضاست و باید تا روز آزمون به بالاترین سطح ممکن برای برتر شدن رسیده باشید. پس زمان محدود کنکور اجازه انتخاب، تست و آزمون و خطای منابع مختلف را به شما نمیدهد. پس با چشم باز یک بار، یک منبع مناسب را برای همیشه انتخاب کنید.

ویژگی های منحصربفرد حرف آخر

  • استفاده از روش های نوین آموزشی
  • استفاده از نقشه راه برای آموزش
  • به کار گیری روش های کوتاه محاسباتی
  • تدریس جامع و کامل دروس
  • حل تست های کنکوری
  • زمان و هزینه مناسب محصولات
  • برنامه ریزی مدون توسط اساتید

روش پویانمایی

پیش تر اشاره کردیم که حرف آخر بنیان گذار روش های نوین آموزشی در کشور است. امروزه در همه دنیا روش های سنتی (حفظ کردن مطالب، استفاده از تخته سیاه، گچ، وایت برد و ...) منسوخ شده است. همه نظام های آموزشی دنیا به سوی آموزش شهودی و مفهومی پیش میروند تا زمینه درک بهتر مطالب را برای دانش آموزان ایجاد کنند. حرف آخر پیشتاز این روش و تغییر در نظام آموزشی کشور شد و روش پویانمایی و استفاده از تصاویر سه بعدی در آموزش و کنکور را معمول کرد.

روش پویانمایی زمینه و بستر درک مفهومی و شهودی را ایجاد میکند تا دانش آموز و داوطلب کنکوری پدیده آموزشی را لمس و بهتر یاد بگیرد. این روش به صورت ناخودآگاه باعث تقویت و به کارگیری حافظه تصویری و بلندمدت مغز در نیمکره سمت راست مغز میشود که ماندگاری و تثبت مطالب در این حافظه بسیار بالاست و به ندرت مطالب فراموش میشود.

در مقوله کنکور ماندگاری مطالب از اهمیت زیادی برای داوطلب برخوردار است. حفظ کردن مطالب به شیوه سنتی باعث فراموشی زودهنگام آن و استرس و اضطراب میشود. روش پویانمایی در آموزش های حرف آخر این مشکل را به راحتی حل کرده است. چرا که زمینه درک مفهومی و شهودی را برای شما فراهم آورده است. به طور مثال در درس مهم زیست شناسی در گروه تجربی، تمام جزئیات زیست شناسی به صورت سه بعدی آماده شده است تا داوطلبان کنکوری تمام نکات مهم و فرار زیست شناسی را به عینه از نزدیک لمس کنند. در واقع یک نوع آزمایشگاه زیست شناسی ایجاد شده تا از نزدیک بافت های زیستی را ببینید و یکبار برای همیشه یاد بگیرد و مدام نیاز به تکرار مکررات نباشد.

استفاده از نقشه راه

نقشه راه حرف آخر برنامه بصری برای اجرای گام به گام مطالعه کلیه دروس است. اساتید بی نظیر این مجموعه با بررسی مطالب پیش نیاز و پس نیاز، مباحث آموزشی را آماده یاددهی کرده اند که شما عزیزان کنکوری دیگر دغدغه مطالعه مطالب را نداشته باشید و سردرگم خواندن مطالب پیش نیاز نباشید. مسیر حرکت شما با نقشه راه حرف آخر مشخص شده است. هدف آموزش نیز کسب درصد ۱۰۰ در تمام دروس است. با این نقشه و دنبال رو آن به درصد ۱۰۰ خواهید رسید.

استفاده از راهکارهای ساده و کوتاه محاسباتی

ابتکار بسیار جالب و علمی حرف آخر برای دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی، استفاده از راهکارهای ساده و کاربردی تحت عنوان الگو است. اساتید حرف آخر برای هر بحث در دروس محاسباتی یک الگو ارائه داده اند که با وجود این الگوها دیگر نیازی به حفظ کردن فرمولها نیست. به طور مثال استاد منتظری مدرس ریاضی حرف آخر کل مبحث مثلثات در ریاضی را با الگوی عقربه N  سر تدریس کرده که با این الگو دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول مثلثات نیست. یا دکتر شیروانی، مدرس شیمی، کل مسائل شیمی را با سه الگو تدریس کرده است. کلیه مباحث با این الگو ها تشریح و تدریس میشود و نهایتا بعد از تدریس درسنامه سوالات کنکوری سالهای اخیر با بیان راهکارهای کوتاه تشریح و تحلیل میشود.

 زمان مناسب تدریس

پکیج های کنکوری حرف آخر برخلاف سایر منابع کنکوری موجود در بازار کنکور، دارای زمان بسیار مناسب و کم است. زمان تدریس دروس حرف آخر متناسب با انرژی و برنامه دانش آموزان و داوطلبان کنکور است.

هزینه کم و معقول

رقابت برای کسب رتبه برتر در سرنوشت‌سازترین آزمون زندگی دانش آموزان و داوطلبان کنکور، باعث شده است که خیلی از خانواده ها برای موفقیت فرزندانشان هزینه های زیادی را متحمل شوند. که متاسفانه به دلیل کاهش کیفیت آموزش خیلی از منابع کنکوری و کلاسهای کمک آموزشی، نتیجه مطلوب بدست نمی آید. این در حالی است که پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر با کیفیت بسیار عالی درسی دارای قیمت مناسب و معقول است. که میتوانید لیست قیمت محصولات حرف آخر را ملاحظه فرماید.

حرف آخر با برترین های کنکور

آزمون سراسری برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری سرنوشت‌سازترین مقطع زندگی آنهاست. موقعیت اجتماعی و آینده کاری شما کنکوری های عزیز به آزمون سراسری گره خورده است. سعی کنید در حساس ترین مقطع زندگیتان تصمیم درست و منطقی بگیرید و تلاش و پشتکارتان را به کار گیرد تا موفقیت بزرگ و استارت خوشبختی تان را از همین سال بزنید. حرف آخر با محصولات کنکوری خود بستر لازم برای برتر شدن شما عزیزان را فراهم کرده است. باتوجه به بازخورد بسیار عالی حرف آخر و تعداد رتبه برتر های رو  با افزایش در هر سال کنکوری، به جرات میتوان گفت حرف آخر سکوی پرتاب شما کنکوری ها برای برتر شدن و موفقیت است. از این فرصت استفاده کنید و آینده خودتان را تضمین کنید. بنابراین جهت دریافت مشاوره حرف اخر و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09106620394 با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در ارتباط باشید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات