خنياگر؛ آکادمی استاندارد آموزش مجازی موسيقی

خنياگر؛ آکادمی استاندارد آموزش مجازی موسيقی

آموزش مجازی موسيقی و ازطريق فيلم می‌تواند بازدهی بسيار زیادی داشته باشد؛ البته اگر اين فيلم‌ها با استاندارد جهانی توليد شده باشند. در اين مقاله بخوانيد و ببينيد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

هميشه تصور بر اين بوده که آموزش موسيقی ازطريق فيلم و بدون حضور فيزيکی معلم کاری دشوار و گاه ناشدنی است؛ اما اگر دو عامل اساسی در توليد اين نوع فيلم‌های آموزشی موسیقی رعايت شود، نتيجه‌ای غافلگيرکننده حاصل می‌شود:

۱. محتوای استاندارد از زبان استادی معتبر

خنياگر هميشه زمان زيادی صرف مذاکره با استادان بزرگ کشور برای تدريس در اين فيلم‌ها می‌کند؛ استادانی که در تمام کشور و نزد تمامی اهالی موسیقی شناخته‌شده هستند و روش تدريس و محتوای تدريس آن‌ها را همگان تأیید می‌کنند. اين استادان با تکيه بر سال‌ها تجربه و آموزش، به هزاران هنرجوی موسیقی مطالب را به‌قدری دقيق و کامل و با جزييات آموزش می‌دهند که جای هيچ سؤال و ابهامی براي مخاطب باقی نمی‌ماند.

برخي از استادان حاضر در خنياگر عبارت‌اند از:

استاد مسعود حبيبی در ساز دف، استاد سعيد ثابت در ساز سنتور، استاد نادر مشايخی براي آموزش هارمونی، استاد علی پژوهشگر در ساز عود (بربت)، استاد علی (همايون) رحيميان در ساز ويولن، استاد سام اصفهانی در ساز پيانو، دکتر اميرحسين رمضانی برای آموزش تئوری موسیقی، استاد کيوان ميرهادی در ساز گيتار، استاد محمدمهدی بابايی برای آموزش ميوزماسل، استاد آزاد ميرزاپور در ساز تار، استاد طينوش بهرامی در ساز سه‌تار، استاد شاهو عندليبی در ساز نی، استاد منصور پاک‌نژاد در ساز هارمونيکا (سازدهنی) و... .

۲. فيلم‌سازی استاندارد با تيمی سينمايی

هرقدر هم محتوا دقيق و درست باشد، اگر صحيح به‌تصوير کشيده نشود، تأثيری نخواهد داشت. تيم فيلم‌سازی خنياگر که از بهترين‌های سينمای ايران هستند، به‌گونه‌ای اين فيلم‌ها را توليد می‌کنند که تمامی نکات به‌دقت ديده شود؛ نورپردازی طوری انجام شود که حس خوشايندی به مخاطب بدهد؛ صدابرداری استاندارد بتواند واقعی‌ترين صدا را از ساز به گوش مخاطب برساند؛ و درنهايت، فيلم‌ها با دقتی تدوين شوند تا محصول نهايی نه‌تنها فيلم آموزشی موسیقیِ اثرگذار، بلکه اثری هنری باشد.

از ديگر ويژگی‌های فيلم‌های آموزش موسیقی خنياگر می‌توان به شيوه‌‌ی نوين نمايش نُت‌ها روی تصوير اشاره کرد. نُت‌ها به‌صورت دايناميک به‌گونه‌ای روی تصوير قرار می‌گيرند که قاب تصوير را برش نزنند. همچنين، نشانگر متحرک روی نُت‌ها همراه‌با اجرای استاد، ميزان‌به‌ميزان پيش می‌رود تا هنرجو کاملا با اجرای تمرينات همراه شود و دقيقا ببيند کدام بخش از نُت درحال‌اجرا است.

فيلم‌های آموزش موسیقی خنياگر هيچ‌گاه کهنه نخواهند شد. شيوه‌ی تماشای آنلاين اين مجموعه‌ها با امکان دانلود باعث می‌شود هميشه بتوانيم فيلم‌ها را به‌روز نگه داريم و مطالب تکميلی را به مجموعه‌ها اضافه کنيم و حتی ساختار سينمايی فيلم را بهبود ببخشيم.

با رعايت اين نکات، فيلم‌های آموزش موسیقی خنياگر به يکی از استانداردترين آموزش‌های موسیقی در سطح دنيا تبديل شده و تعريف جديدی از آموزش مجازی موسیقی ارائه کرده است.

خنياگر –آکادمي استاندارد آموزش مجازي موسيقي

روش تهيه و استفاده از مجموعه‌های خنياگر

اولين مرحله، ثبت‌نام در وبسايت و فعال‌سازی حساب کاربری ازطريق لينک فعال‌سازی است که به ايميل شما ارسال می‌شود. پس از فعال‌سازی و ورود به حساب کاربری، مجموعه‌های کامل يا تک‌جلسات را می‌توانید تهيه کنید. طبيعی است تهيه‌ی مجموعه‌ای کامل مقرون‌به‌صرفه‌تر است؛ اما درصورتی‌که تک‌جلسه تهيه شود، قيمت نهايی کل مجموعه برایتان ارزان‌تر خواهد شد.

پس از خريد هر مجموعه یا جلسه، آن درس برای حساب کاربری شما بلافاصله و به‌صورت مادام‌العمر فعال خواهد شد. مجموعه‌ها را می‌توانید آنلاين تماشا يا آن‌ها را دانلود کتید. گفتنی است ترافيک اينترنت وبسايت خنياگر هنگام تماشای آنلاین نيم‌بها محاسبه می‌شود.

هر سؤال يا ابهامی، چه درباره‌ی مباحث فنی و چه سؤال از استاد را می‌توانید به‌صورت تيکت ارسال کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده شود. همچنين، در ساعات اداری پاسخ‌گوی تماس‌های تلفنی هستيم.

در اينستاگرام خنياگر می‌توانيد نمونه‌هايی از اين فيلم‌ها را ببينيد.

https://khonyagar.com/

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۲۰۷۶۸

منبع خنیاگر

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید