افزایش فروش با تبلیغات گوگل ادوردز

افزایش فروش با تبلیغات گوگل ادوردز

در این مطلب قصد داریم در رابطه با طراحی سایت، تبلیغات در گوگل و تاثیرات آنها بر روی کسب و کارها با شما صحبت کنیم و شما را با مزایای استفاده از گوگل ادوردز آشنا کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

گوگل ادوردز امروزه تبدیل به اصلی ترین بازیگر در صنعت تبلیغات در اینترنت شده است.

گوگل، غول قدرتمند در عرصه اینترنت که در سایت الکسا نیز رتبه یک را از آن خود کرده است، در سال‌های گذشته با ارائه Google Adwords قدم به صنعت تبلیغات در اینترنت گذاشته و با توجه به طرح‌ها و برنامه‌هایی که برای این سامانه خود ترتیب داده است، باعث جلب توجه تمامی فعالیت‌کنندگان در سطح اینترنت شده و برای کسب و کارهای اینترنتی مزیت‌های زیادی را به همراه آورده است.

افزایش فروش با تبلیغات گوگل ادوردز

طراحی سایت و تاثیر آن در افزایش فروش

اولین مرحله در شروع کسب و کار در بستر اینترنت، داشتن سایتی خوب با سئویی توانمند است. شما برای جلب نظر مشتری و مخاطب می‌بایست به سفارش طراحی سایت خود اهمیت بسیاری بدهید، زمانی که مخاطب وارد سایت شما می‌شود، در اولین مرحله از لحاظ ظاهری با سایت ارتباط برقرار می‌کند؛ سپس در مراحل بعد با کارایی و امکانات سایت آشنا می‌شود.

شما علاوه بر داشتن طراحی ظاهری خوب و چشم نواز، می‌بایست به رابط‌های کاربری و مسائل مربوط به سئو نیز اهمیت بسیاری بدهید. رعایت کردن پارامترهای سئو باعث می‌شود که رتبه شما در میان سایر سایت‌ها ارتقا یافته و بیشتر در دسترس کاربران قرار گیرد و هرچه به این مسئله توجه بیشتری شود، باعث افزایش فروش و جلب نظر مخاطبان می‌شود.

شما از لحاظ طراحی سایت می‌بایست پارامترهای مختلفی را مدنظر داشته باشید تا زمانی که مخاطب وارد سایت می‌شود، بتواند از تمامی امکانات سایت بهره‌مند شود و تبدیل به مخاطب ثابت شما شود.

گوگل ادوردز چیست ؟

شاید برای شما هم سوال باشد که گوگل ادوردز چیست و چه کارایی دارد؟ سوال مهمتر اینکه برای افزایش فروش و جلب نظر مشتریان برای سایت چگونه ابزاری است؟

گوگل ادوردز یا گوگل ادز یک شبکه‌ی پرداخت به ازای هر کلیک است. اما منظور از این عبارت چیست؟

در سال ۲۰۰۰ بعد از مدتی که از فعالیت گوگل گذشته بود، گوگل برای تبلیغات در موتور جستجوگر خود، گوگل ادوردز را معرفی کرد. در حال حاضر گوگل ادوردز بزرگترین سیستم تبلیغاتی در اینترنت است که باعث افزایش مشتری و فروش می‌شود.

منظور از عبارت پرداخت به ازای هر کلیک، به این معنی است که زمانی که شما تبلیغات خود را با استفاده از گوگل ادوردز انجام می دهید، گوگل به ازای هر کلیکی که روی تبلیغات شده و مخاطب وارد سایت می‌شود، از شما هزینه دریافت می‌کند؛ این در نگاه اول می‌تواند کارایی این سامانه را  نشان دهد.

گوگل ادوردز بهترین ابزار بازاریابی

هنگامی که برای کسب و کار خود، برنامه‌ی بازاریابی را تدارک می‌بینید، بهترین گزینه‌ی شما بر بستر اینترنت تبلیغات گوگل ادوردز است.

هدف شما از طراحی سایت و ایجاد یک سایت اینترنتی، جذب مخاطب و افزایش فروش است و برای دست یافتن به این منظور می‌بایست تمام سعی خود را انجام دهید که رتبه سایت افزایش یابد و به صفحه اول گوگل برسد. باید سایت خود را از لحاظ سئو بسیار کنترل کنید تا رتبه‌های بالا را کسب کنید یا اینکه در جاهای مختلف تبلیغات انجام دهید.

اما با استفاده گوگل ادوردز به راحتی به صفحه اول گوگل راه پیدا می‌کنید، سایت خود را در دسترس مخاطبان قرار می‌دهید و شاید بتوان گفت که یک شبه ره صد ساله را با گوگل ادوردز می توان طی کرد؛ در صورتی که با علم کامل و به کمک کارشناسان این امر مهم را انجام بدهید.

از میزان هزینه‌ای که برای گوگل ادوردز انجام می‌دهید، هیچ نگرانی نداشته باشید چون بر اساس آمارهای رسمی و مشاهدات، ثابت شده است که بسیار بیشتر از آن که برای گوگل ادوردز هزینه می‌کنید برای شما بازخورد به همراه خواهد داشت چه به لحاظ مادی و چه به لحاظ بازدید سایت و شناخته شدن سایت و برند.

افزایش فروش با تبلیغات گوگل ادوردز

نحوه کار با گوگل ادوردز

با توجه به تحریم‌ها و دیگر مسائل به سختی می‌شود با گوگل ادوردز همکاری کرد. این کار سخت است ولی غیر ممکن نیست.

در حال حاضر شرکت‌های بسیاری هستند که به شما کمک می‌کنند که با استفاده از این سامانه، تبلیغات گوگل را انجام دهید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، سیستم دریافت هزینه گوگل بر اساس هر کلیک است؛ یعنی مطمئن می‌شوید که به ازای هر پرداختی که انجام می‌دهید به طور حتم یک کاربر از سایت شما بازدید کرده است؛ سیستم کار به این نحو است که شما بر اساس کلمات کلیدی که مد نظرتان است و قصد دارید کاربرانی که این کلمات را در اینترنت جستجو می‌کنند، به سایت شما هدایت شوند، تبلیغات سایت صورت می‌گیرد.

همچنین گوگل امکانات بسیاری در نظر گرفته است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها تبلیغات و بازاریابی خود را کاملا هدفمند پیش ببرید و می‌توانید برای خود برای هر روز سقف پرداختی خاصی را در نظر بگیرید.

اگر شما فروشگاه آنلاین هستید، می توانید زمان مورد نظر تبلیغات خود را مشخص کنید و چندین انتخاب دیگر که باعث می شود، اطمینان حاصل کنید که بهترین ابزار را برای تبلیغات و بازاریابی خود انتخاب کرده.اید.   

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02166979039 - 09124399978 گروه عرش هاست تماس حاصل فرمائید.

منبع عرش هاست
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده