با خرید کسپرسکی اورجینال، جوایز لوکس برنده می شوید

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت ایدکو توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، جشنواره‌ی هیجان‌انگیزی را از ابتدای پاییز 97 برگزار کرده؛ این روزها آخرین فرصت برای شرکت در این جشنواره بی‌نظیر است.
تبلیغات

بنابر گزارش روابط عمومی شرکت ایدکو، این شرکت در قالب طرح «پاییز لوکس کسپرسکی» به خریدارانی که از روز شنبه 7 مهر 97 تا روز چهارشنبه 7 آذر‌ماه 97 اقدام به خرید آنلاین محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی از وب‌سایت کسپرسکی آنلاین می‌کنند شانس برنده شدن جوایز استثنایی شامل سفر کیش در هتل 5 ستاره برای دو نفر (هر کدام با یک همراه)، ضیافت شام در لوکس‌ترین رستوران تهران برای دو نفر (هر کدام با یک نفر همراه)، لایسنس مایکروسافت آفیس اورجینال برای 10 نفر، لایسنس ویندوز 10 اورجینال (2 کاربره) برای 10 نفر ارائه دهد.

بدین ترتیب، مشتریان ضمن خرید مستقیم از توزیع کننده کسپرسکی و اطمینان از دریافت محصول اورجینال، می توانند شانس خود را برای بهره مندی از جوایز لوکس کسپرسکی امتحان کنند. واحد پشتیبانی شرکت ایدکو همواره از طریق شماره 88846070 پاسخگوی سوالات مشتریان است.

کسپرسکی

بنابر اعلام شرکت ایدکو، علاقه‌مندان برای خرید محصولات کسپرسکی و بهره‌مندی از فرصت در نظر گرفته شده می‌توانند در بازه زمانی مذکور نسبت به خرید محصولات موردنظر خود از سایت مربوطه اقدام کنند. قرعه کشی بین خریداران تمام محصولات انجام می گیرد.

برای شرکت در جشنواره به لینک مراجعه فرمایید.

به‌گفته شرکت ایدکو این جشنواره صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و تهیه این محصولات از طریق نمایندگان رسمی امکان‌پذیر است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین محصولات موردنظر خود را خریداری کرده و ضمن بهره‌مندی از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه امنیت اطلاعات، در قرعه‌کشی مربوطه نیز شرکت کنند. فهرست فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نیز در نشانی www.irkaspersky.com و در قسمت نمایندگان قابل دسترس است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات