مشاوره آنلاین از طریق سامانه دکتر ساینا

مشاوره آنلاین از طریق سامانه دکتر ساینا

هر روزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال تلاش هستند و دکتر ساینا به دنبال تغییر این مسیر است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در قرن ۲۱ انجام دادن بعضی از کارها همانند آب خوردن است. تاکسی آنلاین، پیک آنلاین، سفارش نان، درخواست غذا و حتی سفارش آنلاین کله پاچه تنها چند دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص می‌دهد.

امروز همین امکان برای گفتگو و صحبت با پزشکان فراهم شده است. به طوری که می‌توانید در زمان سفر، استراحت، محل کار، داخل خانه یا هر جای دیگر که هستید به صورت اینترنتی و با صرف هزینه بسیار کم، از پزشکان متخصص مشاوره آنلاین دریافت کنید.

سامانه دکترساینا با بیش از ۱۵۰ پزشک متخصص در زمینه‌های مختلفی همچون: زنان و زایمان، پوست و مو، تغذیه، اورولوژی، سلامت جنسی، غدد، قلب و عروق، کلیه، گوش و حلق و بینی، کودکان، دندان پزشکی، چشم پزشکی و تخصص‌های دیگر آماده پاسخگویی به سوالات تخصصی شما هستند.

هفته گذشته اولین دوره از جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در تهران برگزار شد که دکترساینا اولین استارتاپی بود که موفق به کسب دو مقام در این جشنواره شد. دکترساینا در این جشنواره موفق به کسب مقام در بخش وبسایت‌های برتر و کسب مقام در بخش تلفن همراه از دید هیئت داوران شد.

خدمات اصلی دکترساینا به چهار بخش زیر تقسیم می‌شود:

مشاوره آنلاین

سامانه دکتر ساینا این امکان را به شما می‌دهد که با پرداخت هزینه بسیار کم، از متخصصین مشهور و درجه یک کشور در یک بستر ایمن به صورت تایپ متن، ارسال عکس و صوت مشاوره آنلاین دریافت کنید.

دکتر ساینا

مشاوره آنلاین دکترساینا چند مزیت اصلی به همراه دارد:

هزینه کم

در اوضاع فعلی شاید برای ما سخت باشد که به خاطر پرسیدن یک سوال کوچک و ناقابل ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان هزینه کرده و به مطب دکتر مراجعه کنیم.(البته هزینه‌های حمل و نقل را نادیده می‌گیریم).

حالا فرض کنید در خانه نشسته‌اید و تنها با پرداخت هزینه ای بین ۱۲ تا ۱۵ هزارتومان با یک دکتر متخصص یا فوق تخصص ارتباط برقرار می کنید! به همین راحتی می‌توانیم در هزینه‌هایمان صرفه‌جویی کنیم.

ارسال عکس

گاهی برایمان پیش آمده که آزمایشی می‌دهیم و قرار است برای دریافت جواب آن به پزشک مراجعه کنیم. باز باید مراحلی مانند: نوبت گرفتن، پرداخت هزینه زیاد، صرف وقت، هزینه‌های حمل و نقل را از پیش رو برداریم.

لازم به این کارها نیست، پزشک متخصص خود را از سامانه مشاوره آنلاین دکترساینا انتخاب کنید و از جواب آزمایش یک عکس بگیرید و برای پزشک خود ارسال کنید. پزشک هم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهد داد.

البته نه تنها جواب آزمایش بلکه هر عکسی مانند: رادیولوژی، سونوگرافی، نوار قلب، نوار مغز و تمامی تصاویری که بخواهید را می‌توانید برای پزشک ارسال کنید.

ارسال صدا

شاید بپرسید که سوال های حوزه پزشکی معمولا نیاز به توضیح مفصل دارد. از حوصله ما خارج است که بخواهیم بنشینیم و زمان صرف تایپ کردن متن برای پزشک کنیم. در ضمن رساندن مفهوم از طریق تایپ کردن یک جور منتقل می‌شود و شفاهی گفتن همان موضوع جور دیگری!

اگر از ما بپرسید می‌گوییم نیاز به تایپ کردن نیست!

سامانه دکتر ساینا امکانی را ایجاد کرده است که کاربران می‌توانند همانند تلگرام پیام خود را به صورت صوتی ارسال کنند و دیگر وقت زیادی را برای تایپ کردن متن اختصاص ندهند و همچنین در بهترین حالت ممکن منظور خود را به پزشک برسانند.

همین حالا می‌توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.

گفتگو و مشاوره با پزشکان

نوبت دهی آنلاین

ساعت ۳ صبح هم می‌شه نوبت آنلاین گرفت، به شرطی که از دکترساینا استفاده کنی.

سیستم نوبت‌دهی آنلاین دکترساینا به شما کمک می‌کند تا در هر زمان و مکانی که هستید به‌صورت آنلاین از پزشکان، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها نوبت آنلاین اخذ کنید و دیگه از شر تماس‌های تلفنی و مراجعه حضوری خلاص بشید. البته در حال حاضر پزشکان و مراکز محدودی در سامانه دکترساینا فعال هستند که این مقدار تا پایان سال افزایش چشمگیری خواهد داشت.

مشاهده بخش نوبت دهی

بانک سلامت

دکترساینا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات و داده‌های حوزه بهداشت و درمان شامل معرفی بیماری‌ها، داروها، پزشکان، مراکز درمانی و داروخانه‌ها را جمع آوری کرده است.

محتوای سلامت

صفحه «دانستنی‌های سلامت» دکترساینا در راستای آگاه سازی مردم در حوزه سلامت و مسئولیت اجتماعی که متوجه خود می‌داند اقدام به تولید محتوا در قالب (پادکست صوتی، مقاله، ویدئو) توسط پزشکان متخصص کرده است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

سخن پایانی

هر روزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال چالش و تلاش هستند و دکترساینا به دنبال تغییر این مسیر است.

www.drsaina.com

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده