آیا به امنیت خود در فضای مجازی اندیشیده اید؟

آیا به امنیت خود در فضای مجازی اندیشیده اید؟

تجاوز به حریم شخصی افراد در فضای مجازی و سوءاستفاده از هویت و کپی کردن فایل‌های شخصی، موضوعی‌ است که کاربران دستگاه‌های ارتباطی سال‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

هکرها به سادگی اقدام به سرقت اطلاعات شخصی و ارسال اسپم و انجام فعالیت‌های مجرمانه می‌کنند و بدون اینکه شما متوجه شوید، انواع ویروس‌ها و نرم‌افزارهای جاسوسی را به شکل یک لینک بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و دستگاه‌های هوشمند شما ارسال می‌کنند که اطلاعاتتان تنها با یک کلیک به راحتی در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد.

این نرم افزارهای مخرب در کامپیوترهایی که نرم افزارهای امنیتی با کیفیت روی آن‌ها نصب نشده، اجرا می‌شوند.

متاسفانه هدف مجرمان تنها اطلاعات شخصي و سرقت هويت افراد نیست. آن‌ها اغلب اطلاعات شرکتي حساس و زيرساخت‌هاي حياتي یک سازمان را تحت الشعاع قرار می‌دهند.

سازمان يافته‌تر شدن هکرها و پيچيده‌تر و خطرناک‌تر شدن حملات، خطرات بيشتری برای شهرت يک سازمان محسوب مي‌شوند؛ مجرمان سایبری، شهرت نام تجاری و پويايی اعتمادی که در ميان مشتريان، شرکا و تامين کننده وجود دارد را هدف قرار می‌دهند.

امروزه امنیت کامپیوترهای شخصی و شبکه‌ها برای موسسات و سازمان‌های نام آشنا بسیار اهمیت دارد. خوشبختانه با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی، ایمن سازی با آنتی ویروس‌ها صورت گرفته است. آنتی ویروس‌ها هنگام اجرا یا دانلود فایل آسیب دیده، می‌توانند ویروس را شناسایی و حذف کنند.

البته استفاده از هر آنتی ویروسی به طور کامل امنیت سازمان شما را تضمین نمی‌کند.

جايگاه آنتي ويروس در ارزيابي‌هاي بين‌المللي، قابليت‌هاي منطبق با نيازهاي روز کاربري، سرعت اجرا، اطمينان از اصل بودن و از مستقل بودن برند و عدم همکاري آن با سازمان‌هاي جاسوسي از نکات مهمی‌ست که باید هنگام انتخاب آنتی‌ویروس به آن توجه کرد.

بیت دیفندر یک نرم افزار امنیتی‌ست که در سال 2001 توسط شرکت SOFTWIN ثبت و تا سال 2015 به 20 زبان زنده دنیا ترجمه و به بازار ارائه شد.

Bitdefender دارنده ده‌ها نشان از موسسات ارزیابی مستقل نظیر AV-COMPARATIVES و AV-TEST و یکی از سه برند برتر صاحب تکنولوژی در حوزه Anti-Malware است. در حال حاضر بيش از 500 ميليون کاربر در سراسر دنيا از محصولات بيت ديفندر استفاده مى‌كنند.

در ایران نیز بسياري از سازمان‌هاي بزرگ و داراي اطلاعات ارزشمند از راهکارهاي امنيتي و برتر بيت ديفندر استفاده مي‌کنند.

اگر شما هم بهترين حفاظت، بهترين اجرا و بالاترین سرعت در عملکرد را می‌خواهید به سایت مراجعه کنید و با استفاده از کد CA72TB6۳۰% تخفیف بهره‌مند گردید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید