نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

آب، مایه‌ی حیات و یکی از اصلی‌ترین لازمه‌های تندرستی انسان است؛ اما برای بهره‌بردن از آب کاملا سالم، باید خروجی آب لوله‌کشی را نیز با دستگاه‌های مناسب تصفیه کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

سلامت انسان در گرو تغذیه‌ای است که در طول عمر خود مصرف می‌کند؛ به‌طور متوسط هر انسان باید در طول روز هشت لیوان آب آشامیدنی مصرف کند که علاوه‌بر این میزان آب نیز از طریق تمامی مواد غذایی، قهوه، چای و انواع نوشیدنی‌ها وارد بدن انسان می‌شود. طی تحقیقات صورت‌گرفته، انسان‌هایی که از آب سالم و تصفیه‌شده‌ استفاده می‌کنند، طول عمر بیشتری نسبت به دیگران دارند.

مضرات استفاده از آب  لوله‌کشی شهری

آب لوله‌کشی مقدار زیادی گچ و آهک درون خود دارد که برای سلامت بدن بسیار مضرر هستند، با وجود اینکه آب لوله‌کشی شهری را تصفیه می‌کنند؛ اما از کیفیت مطلوب و بالایی برخوردار نیستند، زیرا آب لوله‌کشی با حداقل استاندارد‌های موجود تصفیه‌ می‌شود. با مشاهده‌ی رسوبات دیواره‌ی کتری و سماور، می‌توان به وجود املاح زیاد در آب لوله‌کشی شهری پی برد، این رسوبات باعث انسداد و ایجاد اختلال در عملکرد اندام‌های بدن می‌شود.

گذشته از تصفیه‌ی غیر استاندارد آب‌های شهری، مسیر رسیدن آب آشامیدنی به دست ما از طریق لوله‌کشی‌های شهری راهی طولانی است که طی آن، آب با جلبک‌ها، باکتری‌ها، خزه‌ها و اکسید لوله‌های فرسوده همراه می‌شود، در نهایت هنگامی که به دست ما می‌رسند حامل باکتری‌ها و میکروب‌های فراوانی هستند که چندان برای سلامتی بدن مفید نیستند.

استفاده از دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی برای بهبود سلامتی بدن

همان‌طور که گفته شد، استفاده از آب لوله‌کشی شهری چندان برای بدن مفید نیست؛ اما با استفاده از دستگاه‌های تصفیه‌ی آب خانگی می‌توان املاح ناسالم همراه آب آشامیدنی را از بین برد و برای تهیه‌ی غذا و مصرف آب روزانه‌ی خود از سالم‌ترین آب ممکن استفاده کرد.

نحوه‌ی عملکرد دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی تایوانی

در بین تمامی دستگاه‌های خارجی تصفیه‌ی آب می‌توان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را نام برد که از کیفیت عملکرد بالایی برخوردار است، این دستگاه‌ها با سیستم تصفیه‌ی آب اسمز معکوس RO آب آشامیدنی را تصفیه می‌کنند. انواع مختلفی از فرآیند‌های تصفیه‌ی آب موجود است که تفاوت عمده‌ی آن‌ها در چند مرحله‌ای بودن است که از دو تا ۱۱ مرحله وجود دارد.

دستگاه تصفیه آب

در حقیقت فرآیند کلی بدین صورت است که ابتدا ذرات بزرگ فیزیکی و آلاینده‌‌هایی با مولکول‌های بزرگ از آب جدا می‌شوند و سپس به‌ترتیب رنگ، بو، آلاینده‌های شیمیایی و باکتری‌ها از بین می‌روند، املاح مفید به آب بازمی‌گردند و آب آشامیدنی قلیایی یونیزه خواهد شد تا فواید نوشیدن آب تصفیه‌شده را چند برابر کند.

فواید استفاده از تصفیه آب تایوانی

  • دستگاه‌های تصفیه‌ی آب خانگی در سایزهای کوچک و مناسبی عرضه می‌شوند که به‌راحتی درون کابینت و آشپزخانه جای گیرد.
  • ابعاد و وزن سبک دستگاه تصفیه‌ی آب این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا به‌راحتی آن‌ها را جابه‌جا کنید و مشکلی در حمل و نقل این دستگاه نداشته باشید.
  • ساخت دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی تایوانی به‌گونه‌ای است که تمامی استانداردهای موجود را رعایت کرده تا در نهایت آب شرب با بالاترین کیفیت به ما عرضه کند، این دستگاه از دو استاندارد جهانی NSF و WATER QUALITY پیروی می‌کند.
  • فیلترهای موجود در دستگاه آب‌شیرین‌کن خانگی که برای جلوگیری از ورود املاح جدا شده به آب سالم تعبیه شده‌اند، صد درصد گیاهی هستند و هیچ‌گونه ضرری به سلامتی بدن نمی‌رسانند؛ زیرا اگر از فیلترهایی از جنس مواد شیمیایی و غیر طبیعی استفاده می‌شد، ممکن بود مواد شیمیایی از طریق همین فیلترها وارد آب سالم شوند که چندان برای سلامت بدن مفید نیستند.
  • در ساخت این دستگاه آب تصفیه‌کن خانگی از پمپ و قطعات برقی پرقدرت با طول عمر بالا استفاده شده است. طول عمر بالای دستگاه و همچنین نحوه‌ی نگهداری درست از آن سبب استفاده طولانی‌مدت از دستگاه تصفیه‌ی آب می‌شود؛ بدین ترتیب با همان میزان قدرت اولیه برای شما آب را تصفیه می‌کند. به هنگام خرید یک دستگاه تایوانی تصفیه‌ی آب می‌توانید تا سال‌های طولانی از آب سالم استفاده کنید.

راهنمای خرید تصفیه آب خانگی ساخت کشور تایوان

زمانی که شما می‌خواهید یک دستگاه‌ی تصفیه آب خانگی برای آشپزخانه‌ی خود تهیه کنید، اولین نکته‌‌ای که باید بدان توجه کرد، کشور سازنده‌ی دستگاه است. تایوان مهد تولید انواع دستگاه‌های تصفیه‌ی آب خانگی، صنعتی و نیمه‌صنعتی است و بهترین دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی را در این زمینه تولید می‌کند. دستگاه‌های تصفیه به انواع زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

  • ورودی ساختمان: تمامی آب‌های ورودی به ساختمان را تصفیه می‌کند؛ اما نکته درخور توجه این است که فقط کلر آب و نیز املاح درشت را حذف می‌کند و باقی املاح، همراه آب باقی می‌مانند.
  • زیر سینکی: از پرفروش‌ترین و نام‌آشناترین دستگاه‌های تصفیه‌ی آب تایوانی، نوع زیر سینکی است که عملکرد آن با سیستم اسمز معکوس RO کار می‌کند، با استفاده از این تکنولوژی، تمامی املاح مضرر آب تا حد ۰.۰۰۰۱ میکرون نیز تصفیه می‌شود و سپس املاح مفید معدنی باقیمانده را در فیلتر مینرال برمی‌گرداند. همچنین این تکنولوژی قادر است با قلیایی‌کردن آب، خواص آنتی‌اکسیدانی یا ضد سرطانی به آب آشامیدنی دهد. مرکز فروش انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی شرکت «تصفیه آسا» است.
  • رومیزی یا کلمنی: این دستگاه نیز تنها کلر آب، رسوبات قابل رؤیت و املاح درشت را تصفیه می‌کند و پاکسازی آب در آن به‌طور کامل انجام نمی‌شود.
  • سر شیری: این دستگاه توان زیادی برای تصفیه آب ندارند؛ زیرا دارای یک فیلتر است و فقط رسوبات آب را می‌گیرد، این دسته از دستگاه‌های تصفیه‌ی آب به دلیل ابعاد کوچک و کارایی پایین، زود اشباع می‌شود و باید به‌صورت هفتگی آن را تمیز کرد.

با آگاهی از انواع دستگاه‌های تصفیه‌ی آب، می‌توانید بسته‌ به نیاز خود، گزینه مناسبی را انتخاب کنید؛ اما توجه کنید که دستگاه تصفیه‌ی آب فقط برای آب آشامیدنی به‌کار نمی‌رود. در ادامه به بررسی چند نمونه از کاربردهای آب تصفیه‌شده می‌پردازیم.

کاربردهای آب تصفیه شده

استفاده از آب تصفیه‌شده برای آکواریوم به سلامت ماهی‌ها و جلوگیری از آلودگی آکواریوم کمک بسیاری می‌کند، همچنین از آب تصفیه‌شده می‌توانید در اتوکشی استفاده کنید، این کار باعث می‌شود تا رسوبات کمتری در اتو باقی بماند در نتیجه نیازی به جرم‌گیری مداوم اتو نیست. پخت‌وپز و شستن میوه و سبزیجات با آب تصفیه‌شده به شما امکان می‌دهد تا از ورود آلاینده‌ها و مواد مضرر به درون بدن جلوگیری کنید، همچنین آب سالم به رشد گیاهان کمک بسیاری می‌کند.

دستگاه تصفیه آب

تمامی نکاتی که در این مقاله برای شما ذکر شد از فواید و دانستنی‌های مهمی بود که شما را در خرید دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی کمک می‌کند.

مشاوره تلفنی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

بی‌شک انتخاب و خرید بهترین برند دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی، کار دشواری است؛ اما با مشاوره با یکی از متخصصان شرکت تصفیه آسا، این فرآیند بسیار آسان خواهد شد، شما می‌توانید با یک تلفن، ثبت سفارش کنید تا تکنسین فنی برای نصب دستگاه خدمت شما برسد.

شرکت تصفیه آسا با آدرس اینترنتی «https://www.tasfiyeasa.com» واردکننده و عرضه‌کننده‌ی انواع دستگاه‌‌های تایوانی تصفیه‌ی آب خانگی در ایران است که با ارائه‌ی دستگاه تصفیه‌ی آب ارزان‌قیمت و مناسب، خدمات نصب و ارسال رایگان، دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی اقساطی، خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه‌ی آب، اطلاع‌رسانی تعویض فیلتر دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی، گارانتی یک ساله‌ی طلایی و پشتیبانی طولانی‌مدت، از بهترین مراکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی به شمار می‌رود.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه‌های تصفیه‌ی آب تایوانی یا مشاوره جهت خرید دستگاه تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا با شماره‌ی ۰۲۱۷۷۴۱۴۳۰۶ تماس حاصل کنید.

منبع tasfiyeasa
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده