علی بابا حامی رویداد استارتاپ ویکند گردشگری دانشگاه شهید بهشتی شد

دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
استارتاپ ویکند گردشگری دانشگاه شهید بهشتی با حمایت علی بابا، رتبه یک فروش بلیط هواپیما، و مرکز رشد این دانشگاه در تاریخ ۲۱ الی ۲۳ شهریورماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.
تبلیغات

علی بابا به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین استارتاپ‌های کشور، همواره حامی رویدادهای حوزه‌ی فناوری اطلاعات و رویدادهای نوآورانه بوده و در رویدادهای بسیاری در نقش حامی یا شرکت‌کننده، حضور فعال و پررنگی داشته است و این‌بار به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین پیشگامان حوزه‌ی گردشگری و آی‌تی، حامی رویداد استارتاپ ویکند گردشگری شده است.

استارتاپ وﯾﮑﻨﺪ گردشگری دانشگاه شهید بهشتی، ﯾﮏ روﯾﺪاد آﻣـﻮزﺷﯽ- ﺗﺠـﺮﺑﯽ است که در ۳ روز متوالی و با حضور فعالان اکوسیستم استارتاپی، ﻣــﺪﯾﺮان ﺗــﺠﺎری، ﺑـﺎزارﯾﺎب‌ﻫـﺎ، برنامه‌نویس‌ها، ﻃـﺮاﺣـﺎن ﮔـﺮاﻓﯿﮏ و... در حوزه‌های آی‌تی و به‌ویژه گردشگری برگزار می‌شود تا افراد ایده‌های خود را برای توسعه‌ی کمی و کیفی این صنعت در ایران ارائه دهند.

هدف از برگزاری این رویداد استفاده از ظرفیت‌های بالای گردشگری در ایران با ارائه‌ی ایده‌های جدید دانشجویان و کارآفرینان علاقه‌مند به این زمینه است. در این رویداد به‌صورت خاص به بررسی چالش‌های پیش‌روی صنعت گردشگری و به‌ویژه حوزه‌های حمل‌ونقل (بلیط هواپیما، بلیط قطار و...)، اقامت (رزرو هتل، اقامت محلی و بوم‌گردی) و تور و فعالیت‌های ویژه در هر منطقه پرداخته خواهد شد.

بسیاری از نیروهای متخصص استارتاپ‌های موفق و ارزش‌آفرینی همچون علی بابا، دانش‌آموختگان دانشگاه‌های سراسری کشور و به‌ویژه دانشگاه‌های شهید بهشتی، صنعتی شریف، امیرکبیر و... هستند و حضور در این رویدادها نه تنها به دانش‌آموختگان کمک می‌کند تا با اکوسیستم استارتاپی کشور بیشتر آشنا شوند، بلکه می‌تواند تسهیلگر همکاری و استخدام آنها در این شرکت‌ها باشد.

علی بابا

امروز نزدیک به ۵۰۰ نفر نیروی متخصص تمام‌وقت در علی ‌بابا در راستای ارتقاء اکوسیستم استارتاپی و خلق ارزش در حوزه‌ی گردشگری کشور مشغول به‌کار هستند. علی‌ بابا از معدود شرکت‌های ایرانی است که با هدف تغییر و بهبود فرهنگ کار، در حوزه‌ی توسعه‌ی فردی و آموزشی سرمایه‌ی انسانی خود قدم برداشته و فرهنگ کاری متفاوتی را در میان شرکت‌ها و استارتاپ‌های ایرانی ایجاد کرده است.

نگاه علی بابا به ایجاد نوآوری، توسعه‌ی اکوسسیستم و حمایت از جوانان نوآور و فعال در این حوزه باعث شده همواره در رویدادهای ارزش‌آفرین حضور داشته باشد و از ابتدای سال جاری، حامی رویدادهایی همچون آی‌تی ویکند دانشگاه شریف، هفته‌ی فناوری اطلاعات تهران و تیم رباتیک دانشگاه امیر کبیر در مسابقات جهانی فیرا بوده است و در شهریور ماه به‌عنوان حامی اصلی رویدادهایی همچون ماراتن برنامه‌نویسی دانشگاه شریف، استارت‌آپ ویکند گردشگری دانشگاه شهید بهشتی و در نمایشگاه مهر ماه کار دانشگاه شریف نیز همچون سال گذشته حضور فعالی خواهد داشت.

علی بابا همواره پذیرای همکاری با دانش‌آموختگان و متخصصان حوزه برنامه‌نویسی یوده و علاقمندان به همکاری و استخدام در علی بابا می‌توانند رزومه‌ی خود را به صفحه فرصت‌های شغلی علی بابا به آدرس jobs.alibaba.ir  ارسال کنند.

علاوه بر این برای ثبت‌نام در رویداد استارت‌آپ ویکند گردشگری، می‌توانید از کد zoomit استفاده کرده و ۳۵ درصد تخفیف بگیرید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات