یک گردونه و میلیون ها جایزه عیدی که سکه شد

یک گردونه و میلیون ها جایزه عیدی که سکه شد

جشنواره «عید تا عید سکه» شرکت به پرداخت ملت‌، با شعار «عید تو سکه کن» از تاریخ ۳۱ مرداد همزمان با ایام مبارک عید قربان آغاز شد و تا عید سعید غدیر، ۸ شهریور، ادامه خواهد داشت.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

جشنواره "عیدتو سکه کن" به پاس قدردانی از کاربران اپلیکیشن سکه برگزار شده  و کاربران می‌توانند به‌ ازای هر تراکنشی که در این مدت  انجام می‌دهند بدون قرعه کشی صدرصد برنده و بر اساس شانس خود از هدایای گردونه سکه بهرهمند شوند.

جوایز بدون قرعه کشی گردونه شانس : کنسول بازی PS4، شارژ کیف پول ۱۰ هزار ریالی تا ۵۰۰ هزار ریالی، سفرهای رایگان اسنپ، کد تخفیف سایت های دیجی‌کالا، تخفیفان، مدیسه، اسنپ‌فود، علی‎‌بابا، کاربوی، الوپیک، پلاک، فیلیمو، جاباما، امداد خودرو، زودشور، نوار و چونک  تنها تعدادی از جوایز اپلیکشن سکه است که به کاربران خود در این جشنواره اعطاء می‌کند.

کاربران اپلیکیشن سکه در این جشنواره با خرید شارژ (حتی ۱۰۰۰ تومانی)، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، انجام کارت به کارت، خرید بلیط قطار، پرداخت تامین اجتماعی، پرداخت جریمه خودرو، خرید بیمه نامه، بازپرداخت تسهیلات و همچنین شارژ کیف پول خود از طریق اپلیکیشن سکه یک شانش گردونه جوایز دریافت می‌کنند.

کاربران پس از انجام تراکنش می‌توانند با ورود به بخش گردونه در اپلیکیشن سکه اقدام به چرخاندن آن کرده و شانس خود را برای بردن یکی از جوایز امتحان کنند .

شرکت به پرداخت به پاس قدردانی از همه شرکت کنندگان در این جشنواره علاوه بر میلیون ها جایزه بدون قرعه کشی، جوایز دیگری را نیز در نظر گرفته است، این جوایز که بین تمامی کاربران سکه که حداقل یک تراکنش در مدت جشنواره انجام داده اند و حداقل ۱۱۰ امتیاز تراکنش های خود در این مدت کسب نموده اند قرعه کشی می‌شود.

جوایز قرعه کشی نهایی جشنواره عید تا عید سکه، ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به همراه ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت‌های آسیا است.

برای شرکت در این جشنواره و دریافت شانس گردونه ی جوایز از میان میلیون ها جایزه جشنواره و همچنین افزایش شانس برنده شدن خودرو پژو ۲۰۶ و سفر به جام ملت‌های آسیا تنها کافی است پس از نصب اپلیکیشن سکه، تراکنش‌های خود را با آن انجام دهید.

از این رو برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به این  سایت  مراجعه فرمایید و شانس خود را در گردونه اپلیکیشن سکه امتحان کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید