اجاره جرثقیل و حمل و نقل خود را به پارس جرثقیل بسپارید

شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
پارس جرثقیل از جمله‌ی شرکت‌هایی است که با در اختیار داشتن انواع جرثقیل‌ها برای کاربردهای مختلف، خدماتی نظیر جابجایی بارهای سنگین را با کمترین قیمت و خسارت انجام می‌دهد.
تبلیغات

اجاره جرثقیل در تهران

پارس جرثقیل افتخار این را دارد که جابه جایی و حمل و نقل شما را با کمترین هزینه و کمترین خسارات احتمالی در وزن‌های متفاوت ۳ الی ۱۶۰ تن در تمامی نقاط تهران، با کمترین زمان ممکن انجام دهد. همچنین اگر پروژه و حجم کاری شما بالا است می‌توانید حمل و نقل خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید و در صورتی که نیاز به اجاره جرثقیل سنگین و سبک دارید می‌توانید. با کارشناسان ما در تماس باشید و با مشاوره نوع مناسب جرثقیل را برای اجاره انتخاب کنید.

پارس جرثقیل

جابه جایی و حمل و نقل خود را به ما بسپارید

برای راحت تر شدن اجاره جرثقیل و بالابر و سریع تر شدن روند انجام کار، ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده‌ایم. همچنین اگر حجم کاری شما کم و نیازی به اجاره ندارید، می‌توانید با یک تماس و مشاوره کارشناسان ما به راحتی جابه جایی و حمل خود را به ما بسپارید.

جرثقیل‌های سبددار

جرثقیل سبد دار به علت دارا بودن اتاق، استفاده‌های گوناگونی دارند که اغلب برای تعمیرات تیر‌های برقی، نظافت نمای ساختمان، تعمیرات داخل تونل‌ها، نصب بنر یا هرگونه تعمیرات یا زیباسازی در ارتفاعات مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ پارس جرثقیل با دارا بودن انواع جرثقیل روند خدمات دهی به مشتریان عزیز را تسهیل می‌کند.

پارس جرثقیل

سرعت بیشتر در ارائه خدمات

ما با افزایش تقاضا و نیاز روز افزون ارائه خدمات در زمینه اجاره جرثقیل و بالابر، آمادگی خود را در ارائه هرچه سریع‌تر و راحت‌تر به مشتریان عزیز اعلام می‌کنیم.

اجاره بالابر

بالابرها جهت استفاده در زمینه‌های ساخت و ساز، خدمات عمومی، شست‌وشو، تعمیرات، نگهداری، رنگ آمیزی، آزین بندی و… ساخته شده که با خدمات دهی پارس جرثقیل به راحتی می توانید نسبت به اجاره بالابر با توجه به نیاز خود اقدام کنید.

قراداد با شرکتهای خصوصی و دولتی

پارس جرثقیل با بیش از ده سال سابقه کار در صنعت جرثقیل های کوچک و بزرگ آماده خدمات به شما مشتریان عزیز، افتخار ما رضایت شماست، پارس جرثقیل اماده هر گونه قراداد ماهیانه یا سالانه با شرکتهای خصوصی و دولتی می باشد.

اجاره جرثقیل سنگین و سبک

ناوگان حمل و نقل پارس جرثقیل در وزن های ۳، ۵، ۱۰، ۲۵، ۵۰، ۸۰ الی ۱۶۰ تن خدمات رسانی می کند همچنین در صورتی که وزن کالا یا دستگاه شما بالای ۱۶۰ تن می باشد می توانید نسبت به اجاره جرثقیل سنگین و یا جابه جایی کالای خود را به ما بسپارید.

پارس جرثقیل

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

پارس جرثقیل به صورت شبانه روزی و ۷ روز هفته، ۲۴ ساعته در تهران و حومه با دارا بودن بروزترین ماشین آلات سنگین و سبک و تیم حرفه ای همراه شما در زمینه های حمل و نقل و درخواست جرثقیل و اجاره جرثقیل همچنین اجاره بالابر می باشد.

مناسب‌ترین قیمت

ما همواره برای بهبود خدمات و قیمتی رقابتی و پایین در این عرصه و جرثقیل های سبک و سنگین و همچنین در زمینه اجاره بالابر که هم به نفع مشتری است و هم به نفع ماست سعی و تلاش خود را مضاعف می کنیم تا هم خدمات ما بهتر شود و هم تعداد مشتریانی که از ما رضایت کامل دارند.

برخی از خدمات ما

  • تخلیه و جابه جایی کانتینر و کانکس
  • جرثقیل سبد دار
  • نصب چیلر
  • تخلیه و حمل انواع دستگاه ها
  • حمل کالا با جک پالت
  • نصب و جابه جایی انواع تانکر
  • نصب تجهیزات ساختمانی
  • و  انجام کلیه کارهای مربوط به جرثقیل و بالابر

۱۰۰% تضمینی!

به دلیل استفاده از پرسنل زبده جابه جایی کالای خود را با ما بدون مشکل تجربه کنید هیچ تبلیغی بهتر از یک بار امتحان کردن نیست.

شماره تماس:

02133462435

09122076287

09126203982

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات