اولین انیمیشن ساز آنلاین فارسی

یک‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
ویدیوت نرم‌افزار ساخت انیمیشن دو بعدی و موشن گرافی است که به‌عنوان اولین انیمیشن‌ ساز آنلاین فارسی در اردیبهشت سال ۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است.
تبلیغات

 با استفاده از این نرم‌افزار آنلاین می‌توانید در موضوعات مختلف باتوجه به نوع نیاز خود و بدون دانش گرافیک و کار با نرم‌افزارهای پیچیده انیمیشن دو بعدی بسازید.

 امروزه اکثر کاربران ترجیح می‌دهند به‌جای خواندن متن‌های طولانی اطلاعات خود را با مشاهده ویدیوهای کوتاه به دست آورند، درنتیجه شما می‌توانید با استفاده از ویدئو مارکتینگ کسب‌و‌کار خود را رشد دهید، البته ویدیوت فقط مناسب کسب و کارها نیست چرا که شما می‌توانید باتوجه به نوع نیاز خود و بدون دانش گرافیک، انیمیشن یا موشن گرافیک مورد نظر خود را در موضوع مورد علاقه‌تان بسازید.

 ویدیوت برای راحتی کاربران بخش‌های آماده‌ای را تعبیه کرده است که می‌توانید به‌راحتی شخصیت‌های مختلف در حالات متفاوت را انتخاب و براساس نیاز خود صداگذاری کنید و متن‌های فارسی با فونت‌های فارسی در انیمیشن خود استفاده کنید.

 بخش‌های آماده‌ی ویدیوت:

  • شخصیت‌ها
  • پس‌زمینه‌ها
  • اشیاء متحرک
  • اشیاء
  • افزودن متن
  • افزودن صدا با فرمت mp3 برای کل انیمیشن یا برای هر سکانس به‌صورت جداگانه

 برای مدیریت بهتر انیمیشن در ویدیوت می‌توانید سکانس‌های مختلفی ایجاد و برای تغییر بین سکانس‌ها افکت‌های مختلفی را انتخاب کنید، همچنین مدیریت زمان سکانس و المان‌هایی که به یک سکانس اضافه می‌کنید، نوع خروج و ورود آن‌ها به‌سادگی قابل کنترل هستند.

 کافی است به‌صورت رایگان ثبت‌نام کنید و ابتدا انیمیشن مورد نظرتان را بسازید و در صورتی که به هدف‌تان رسیدید باتوجه به زمان انیمیشن ساخته شده پنل خود را ارتقاء بدهید و خروجی mp4 را دریافت کنید.

 سایت انیمیشن ساز ویدیوت کاری دیگر از تیم اپلیکیشن ساز اپتو است. اپتو در شهریور سال۹۴ شروع به کار کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات