کاربوی: سرویس آنلاین خدمات خودرو در محل

شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
کاربوی جامع‌ترین سرویس آنلاین خدمات خودرو در محل شامل: سرویس دوره‌ای تعویض روغن و فیلتر، لنت ترمز، باطری، پنچرگیری تیوبلس و کارواش سبز را ارائه می‌کند که هفته به هفته در حال افزایش نوع سرویس‌های خود است.
تبلیغات

پیش از این اقدامات و تلاش‌هایی در راستای ارائه خدمات آنلاین خودرو در کشور انجام شد اما هیچ کدام به قدرت کاربوی ظاهر نشدند و می‌توان گفت این اولین سیستمی است که خدمات متنوع خودرویی ارائه می‌کند. نکته قابل توجه برای اهالی فناوری اطاعات این است که دیتای بسیار بزرگی از خودروها در این اپلیکیشن بارگذاری شده است که شما با انتخاب سال ساخت، نوع ماشین و حجم موتور فقط محصولاتی را می‌بینید که مورد تایید کارخانه سازنده آن خودرو باشد.

 مزایای کاربوی برای صاحبان خودرو چیست؟

شاید بعضی افراد با خود فکر می‌کنند که این‌گونه سرویس‌های آنلاین برای افراد تنبل و پردرآمد است، واقعیت این است که این سرویس‌ها جهت آسایش و راحتی مردم عزیز کشورمان فراهم می‌شود تا با حفظ انرژی و نگهداری از محیط زیست خدمات بسیار بهتر از حالت سنتی دریافت کنید. در زیر به برخی از مزایای استفاده از کاربوی اشاره شده است؛

صرفه جویی در زمان: در ترافیک رفت و برگشت نمی‌مانیدکه هیچ! حتی در زمانی که از ماشینتان استفاده نمی‌کنید کاربوی کارها را انجام می‌دهد، شما به زندگی شخصیتان می‌رسید. در کاربوی می‌توانید زمان و مکان دقیق انجام سرویس را مشخص نمایید تا با خیال راحت به کارهای شخصی‌تان برسید.

قیمت مناسب و شفاف: جالب این است که در روش های سنتی شما محله به محله با قیمت‌های مختلف تعمیرگاه و کارواش مواجه می شوید اما در روش نوین (کاربوی) شما قیمت یکسان همراه با فاکتور شفاف در همه مناطق دریافت می کنید و نکته قابل توجه این است که قیمت خدمات کاربوی نسبت به قیمت بازار کمتر است. دلیل این ارزان بودن کاهش هزینه‌های اجرایی کاربوی است زیرا کاربوی هزینه های اجاره و ... تعمیرگاه و کارواش را ندارد می‌تواند هزینه‌های خود را سرشکن کند و با قیمت مناسب‌تر خدمات ارائه کند.

جنس باکیفیت و اورجینال: برای یک صاحب خودرو استفاده از جنس باکیفیت و اورجینال اهمیت ویژه‌ای دارد؛ از این رو کلیه خدمات و محصولات ارائه شده در کاربوی، دارای ضمانت است و شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به دریافتِ خدمتِ با کیفیت، سفارش خود را ثبت نمایید.

نیروهای متخصص و حرفه‌ای: نیروهای کاربوی پیش از شروع به کار، آموزش‌های تخصصی می بینند و پس از دریافت گواهینامه، اجازه کار کسب می‌کنند. تمامی پرسنل کاربوی در استخدام شرکت هستند و علاوه بر ارائه خدمات فنی از نظر اجتماعی و اخلاقی بررسی می شوند تا با رفتار شایسته سبب جلب رضایت مخاطبین شوند. اگر برای یکبار از اپلیکیشن کاربوی استفاده نمایید متوجه رفتار حرفه‌ای کاربوی ها می‌شوید.

حفظ محیط زیست: با استفاده از انواع سرویس‌های کارواش کاربوی، به محیط زیست احترام می گذارید؛ زیرا در کارواش سبز (کارواش نانو) هیچ گونه مواد نفتی، اسیدی یا حلالی به کار نرفته است و به علت نداشتن آب کشی، مواد کفی و آلاینده ایجاد نمی شود و هیچ گونه زائده‌ای را وارد محیط زیست نمی‌کند.

کاربوی

 چگونه می توان از خدمات کاربوی استفاده کرد؟

استفاده از سرویس آنلاین کاربوی بسیار ساده است. اگر گوشی هوشمند ندارید کافیست به سایت کاربوی مراجعه نمایید و درخواست خود را از طریق وب سایت انجام دهید. اگر از کاربران موبایلی هستید می توانید اپلیکیشن کاربوی را از کافه بازار، گوگل پلی، سیب اپ و ... دریافت نمایید. نوع سرویس خود را انتخاب کنید. اطلاعات خودروی خود را وارد نمایید. موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه ثبت کنید. تاریخ و زمان مورد نظر خود را وارد نمایید. نوع خدمت درخواستی خود را انتخاب کنید. نهایتا پس از مشاهده صورت حساب، سفارش خود را نهایی نمایید تا نیروهای کاربوی در مکان و زمان مشخص شده سرویس مورد نظر شما را انجام دهند.

 در حال حاضر خدمات تخصصی کاربوی چیست و چه خدماتی در ادامه اضافه می شود؟

کارواش سبز (کارواش نانو): کارواش سیار کاربوی با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌های نانو، خودروی شما را بدون استفاده از قطره‌ای آب، درخشان‌تر و زیباتر از همیشه خواهد کرد. با استفاده از کاربوی دیگر در صف کارواش معطل نشده و انعام پرداخت نمی‌کنید و مهم‌تر از همه، بدنه خودروی شما از آسیب‌های ناشی از کارواش‌های سنتی و اتوماتیک (کارواش آب) در امان خواهد بود.

تعویض روغن: کاربوی انواع روغن موتورهای داخلی و خارجی باکیفیت و توصیه شده توسط سازنده خودرو را ارائه می‌کند. جالب است بدانید که برای ارائه سرویس تعویض روغن، کاربوی از کاور و ابزاری استفاده می‌کند که حتی یک قطره روغن، بر روی بدنه وکف محیط ریخته نشود!

تعویض لنت ترمز: کاربوی طیف متنوعی از لنت ترمزهای اصلی (Genuine Parts) و همچنین برندهای مطرح بازار را ارائه می‌کند.

تعویض باطری: کاربوی طیف متنوعی از برندهای باطری مطرح بازار را همراه با ضمانت ارائه می‌کند، همچنین در صورت تمایل باطری قدیمی شما را با قیمت مناسب از شما خریداری می‌کند تا با قیمت مناسب‌تر اقدام به تهیه باطری نمایید.

پنچرگیری تیوبلس: کاربوی پنچرگیری لاستیک های تیوبلس به همراه تنظیم باد را در زمان و مکان دلخواه انجام می‌دهد.

کاربوی

۱۰ آذر سال ۹۶ رونمایی از برند کاربوی انجام شد که تا به امروز ماه به ماه خدمت جدیدی را در سرویس آنلاین خود اجرایی کردند. اینکه در ادامه چه سرویس‌هایی به مجموعه خدمات این اپلیکیشن اضافه می شود از سورپرایزهای مدیران کاربوی است که معمولا از طریق شبکه‌های اجتماعی خود (اینستاگرام و ... ) این موضوع را با طرح مسابقه و جوایز شگفت انگیز آشکار می‌کنند.

اینستاگرام کاربوی: @carboy.ir

تلگرام کاربوی: @car_boy

سایت کاربوی: https://carboy.ir

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات