اوزاکی؛ جسارت دیده شدن

اوزاکی؛ جسارت دیده شدن

شرکت تایوانی اوزاکی «Ozaki»، تولیدکننده لوازم جانبی محصولات شرکت اپل در اواخر دهه ۸۰ میلادی توسط یک کارآفرین جوان به نام فریمن «Freeman» تاسیس شد. بعضی‌ها متفاوت فکر می‌کنند، ولی مثل دیگران رفتار می‌کنند. دیگران متفاوت رفتار می‌کنند، اما در درون مانند بقیه فکر می‌کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اوزاکی جسارت کافی را دارد که واقعا متفاوت باشد. از اینکه دیگران چه فکر می‌کنند، نمی‌ترسد. از اینکه کلیشه‌ها را زیر سوال ببرد، نمی‌ترسد. از اینکه دیده شود، نمی‌ترسد.

naghsh.g 701c6

خودجوش، خلاق و بازیگوش بودن، به چالش آوردن قوانین، به چالش آوردن انتظارات و به چالش آوردن رفتارهای معمولی، بنیان‌های شرکت آوانگارد اوزاکی را تشکیل می‌دهند که در ۹۱ کشور جهان کالاهایش عرضه می‌شوند.

به همین دلیل است که کمی هیجان به محصولات اپل تزریق کرده‌اند و ابزارهای مشتریان اپل را به وسایل سرگرم‌کننده‌ای تبدیل کرده‌اند.

در نهایت، به اعتقاد اوزاکی زندگی کوتاه‌تر از آن است که همه روز را به کسالت بگذاریم

به هر صورت با دنیایی از رنگ، تنوع و طراحی جذاب در محصولات اوزاکی روبرو هستیم؛ از استند شارژر، اسپیکر، شارژر فندکی تا قاب‌های رنگارنگ و با کیفیت برای آیفون، اپل‌واچ و مک‌بوک که همگی استفاده از تکنولوژی‌های شرکت اپل را هیجان‌انگیزتر می‌سازند.

naghsha e1d51

در این میان شرکت نقش با همکاری شرکت اوزاکی و با الهام گرفتن از روح حاکم بر محصولات این شرکت، ویدئویی با هنرمندی هومن گامنو تهیه کرده است که از این به بعد روایت اوزاکی را بیشتر و بهتر با صدای هومن گامنو می‌شنویم و می‌بینیم.

www.naghsh.net

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده