در تاچ سی از امروز رانندگان می‌گویند به کدام مقصد سفر می‌خواهند!!!

در تاچ سی از امروز رانندگان می‌گویند به کدام مقصد سفر می‌خواهند!!!

تاکسی آنلاین تاچ سی که در شهرهای مختلف مشغول به فعالیت است، امروز از یک قابلیت جدید و منحصر به‌‌فرد برای رانندگان خود رونمایی کرد که " سفر به مقصد انتخابی راننده " نام دارد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به گزارش روابط عمومی تاچ سی، این قابلیت جدید از امروز روی اپلیکیشن نسخه رانندگان تاچ سی در همه شهرهایی که این سیستم فعال است عرضه شده و برای اولین بار در سیستم‌های حمل و نقل هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنابر این، این قابلیت جدید تاچ سی مدیریت درخواست سفر برای راننده را در مواقعی که تصمیم به رفتن به مکانی خاص (منزل، محل کار یا رفتن برای صرف صبحانه، نهار و شام) دارد بسیار آسان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.

تاچ سی اعلام کرده این قابلیت صرفه‌جویی قابل توجهی در بهینه شدن مصرف و هزینه سوخت برای رانندگان خواهد داشت به این دلیل که وقتی راننده تصمیم می‌گیرد برای صرف نهار و شام یا هنگامی که به محل کار خود می‌رود می‌تواند از این قابلیت جالب استفاده کند و از ظرفیت خالی صندلی خودرو خود دقیقا برای رفتن به همان محدوده مورد نظر بهره ببرد و در حقیقت صرفه جویی قابل توجهی در این مدل از سفرها داشته باشد. از امروز رانندگان تاچ سی می‌توانند با استفاده از گزینه "سفر به مقصد انتخابی" مطابق تصویر از این امکان بهره مند شوند.

تاچ سی

به عنوان مثال: زمانی که راننده تصمیم دارد به سمت آدرس مشخصی ( منزل – محل کار و یا ...) حرکت کند با فعال کردن این گزینه و انتخاب آدرس مقصد می‌تواند از این امکان مطابق شکل بهره‌مند شود

گفتنی است، چندی پیش تاچ سی یک قابلیت جدید در نسخه مسافر خود با عنوان " تاچ سی چت " فعال کرد که با هدف کاهش هزینه‌ی تماس برای رانندگان و مسافران و همچنین ایجاد بستری امن در راستای حفظ حریم خصوصی مسافران راه اندازی شده بود.

تاکسی آنلاین تاچ سی در پاسخ به این سوال که این سیستم چه طرح‌هایی برای مسافران در ماه رمضان داشته است، اعلام کرد: با اجرای طرح رمضان رایگان شامل۴ طرح ویژه در ۴ هفته این ماه مبارک، تلاش داشته که استفاده کاربران از این اپلیکیشن را جذاب‌تر کند؛ این طرح در دو هفته ابتدایی ماه مبارک رمضان با سفرهای رایگان در بازه افطار و همچنین افطاری‌های رایگان برای مسافران پر سفر تاچ سی، به اجرا گذاشته شده است، حال باید دید در هفته‌های آتی ماه مبارک رمضان چه طرح‌های دیگری از سوی این اپلیکیشن به اجرا گذاشته خواهد شد.

این اپلیکیشن دانش بنیان ایرانی هم اکنون در ۱۸ شهر ایران فعال است که طبق اظهار مدیران این مجموعه به زودی در شهر تهران نیز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

منبع touchsi
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده