دوره‌های کارآموزی رایگان رهنما کالج تابستان 97

چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
رهنما کالج با هدف توانمند کردن دانشجوها و فارغ‌التحصیلان جدید که دنبال کار می‌گردند، ایجاد شد.
تبلیغات

رهنما کالج فضایی به وجود آورده تا به جوان‌هایی که استعداد خوبی دارند، ولی هنوز راه و رسم کارکردن را نمی‌دانند کمک کند. رهنما کالج آموزشگاه نیست، بلکه یک فضای خلاق و پویاست که ضمن برگزاری دوره‌های آموزشی کارآموزان را وارد پروژه‌های چالشی می‌کند، به آنها فوت و فن کار را یاد می‌دهند. رهنما کالج در ورکشاپ‌ها به متقضیان مهارت‌هایی مثل اخلاق حرفه‌ای و کارتیمی آموزش داده و بعد از به انجام رساندن یک پروژه‌ی واقعی و پشت سرگذاشتن دوره، کارآموزانی که توانایی و شایستگی داشته و انگیزه‌ی ورود به بازار کار داشته باشند، برای مصاحبه‌ی کاری به شرکت‌ها معرفی می‌شوند. در واقع هدف رهنما کالج از بین بردن فاصله‌ی بین دانشگاه و بازار کار است و تلاش می‌کنند به جوان‌ها کمک کند تا حرفه‌ای بشوند و در مسیر درست شغلی قرار بگیرند. این دوره‌ها کاملا رایگان هستند و شرط ورودش پشتکار و انگیزه است.

رهنما کالج

تابستان امسال هم رهنما کالج دو دوره‌ی کارآموزی با موضوعات برنامه‌نویسی و طراحی UI/UX برگزار می‌کند.

دوره‌ی کارآموزی UI/UX

رهنما کالج دوره‌های جامع کارآموزی طراحی UX/UI را طی ۵ هفته با حضور اساتید حرفه‌ای این حوزه برگزار می‌کند. این دوره‌ها شامل آموزش عملی مهارت‌های مورد نیاز طراحی تجربه‌کاربری و رابط‌کاربری است. شرکت در این دوره‌ها فرصتی است برای تجربه عملی و کاربردی مفاهیمی که آموزش داده می‌شوند. هدف از این دوره تربیت افراد ورزیده‌ای است که بتوانند به موفقیت محصولات و خدمات بازار IT کمک کنند.

مهلت ثبت‌نام توی این دوره تا ۲۷ اردیبهشت ۹۷ است و شروع دوره ۲۷ خرداد ماه خواهد بود.

 علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند از طریق سایت رهنما کالج  فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

مهارت‌هایی که کارآموزان در این دوره‌ها می‌آموزند:

  • کاربر پژوهی
  • معماری اطلاعات
  • طراحی رابط کاربری
  • کاربرد پذیری
  • هک رشد
  • استراتژی محتوا
  • استراتژی تجربه کاربری
  • ارگونومی ذهن
رهنما کالج

 دوره‌ی کارآموزی برنامه‌نویسی

یکی دیگر از دوره‌هایی که در رهنما کالج برگزار می‌شود، کارآموزی برنامه‌نویسی است. هدف از دوره کارآموزشی برنامه‌نویسی ایجاد امکانی برای عاشقان برنامه‌نویسی برای کاربردی کردن آموزه‌هایی است که در دانشگاه فرا گرفته‌اند. همچنین باید به کسب تجربه‌ی توسعه‌ی یک محصول دیجیتال نظیر اپلیکیشن موبایل یا وب‌سایت در فضای کار تیمی اشاره کرد.

برای شرکت در این دوره متقاضیان باید در آزمون ورودی برنامه‌نویسی رهنما کالج شرکت کنند. شروع ثبت‌نام دوره‌ی تابستانی برنامه‌نویسی رهنما کالج از طریق وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی رهنما کالج اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 جمع‌بندی

رهنما کالج در نظر دارد با توجه به نیاز بازار به رشته‌های جدید کارآموزی مثل دیجیتال مارکتینگ، هوش مصنوعی، داده‌کاوی، تولید محتوا و ...  هم ورود پیدا کند. علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت در خبرنامه رهنما کالج از طریق سایت از برگزاری دوره‌های جدید رهنما کالج مطلع شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات