بزرگترین مسابقه گردشگری ایران آغاز شد؛ مسابقه سفرنامه‌نویسی، خاطره سفر از تو، سفر بعدی از ما

شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
مسابقه بزرگ سفرنامه ‌نویسی۹۷ برای هفتمین سال متوالی و با بیش از ۱۷۰ میلیون تومان جوایز نقدی و غیر نقدی آغاز شد.
تبلیغات

علاقه‌مندان می‌توانند از سفرها و حتی از شهر خود بگویند و تجارب‌شان از دیدنی‌ها، جاذبه‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها را به اشتراک بگذارند و جزو یکی از ۲۰۰ برنده خوش شانس مسابقه لست‌سکند باشند.

اگر از علاقه‌مندان سفر هستید پیشنهاد می‌کنیم در مسابقه بزرگ لست سکند که اخیرا آغاز شده و به مدت ۶ ماه ادامه خواهد داشت، شرکت کرده و سفر بعدی را مهمان لست سکند باشید. مسابقه سال ۹۷ معادل ۱۷۰ میلیون تومان جوایز نقدی و غیر نقدی دارد. در مسابقه سال گذشته این جوایز معادل ۶۰ میلیون تومان بود. لیست برندگان و فیلم‌های همایش و قرعه‌کشی برگزار شده در سایت لست سکند قابل مشاهده است.

تفاوت مهم و جذاب این مسابقه با سایر مسابقات و حتی مسابقات قبلی لست سکند، جوایز ارزنده و فرصت‌های متنوع و جالب برای برنده شدن این جوایز است.

این مسابقه 12 قسمت دارد:

  • مسابقه سفرنامه‌نویسی حرفه‌ای سفرهای خارجی2. مسابقه سفرنامه‌نویسی حرفه‌ای سفرهای داخلی (معرفی شهرهای ایران یا شهری که در آن زندگی می‌کنید)3. مسابقه سفرنامه‌نویسی خارجی (سفرنامه‌نویسان دفعه اولی‌)4. مسابقه سفرنامه‌نویسی داخلی (سفرنامه نویسان دفعه اولی‌)5. مسابقه لست‌گرام6. نقد و بررسی هتل‌ها7. نقد و بررسی آژانس‌های مسافرتی8. نقد و بررسی شهرها9. نقد و بررسی رستوران‌ها10. نقد و بررسی جاذبه‌های گردشگری (Attractions)11. مسابقه ویدئویی آماتور12. مسابقه ویدئویی حرفه‌ای

در بین این بخش‌ها جدیدترین قسمت مسابقه «لست گرام» است، لست گرام یک ابزار آسان برای ثبت لحظه‌های سفر است.

لست سکند

  لست گرام چیست؟

لست گرام ابزار جدیدی از لست سکند است که با کمک آن می‌توان در یک محیط مشابه اینستاگرام لحظه‌های سفر را با دوستان و افراد علاقه‌مند به سفر اشتراک‌گذاری کرد و از مجموعه عکس‌های خود یک سفرنامه تصویری و ویدئویی ساخت.

نحوه داوری:

نکته متفاوت و جالب درباره این مسابقه روش داوری آن است. داورهای این مسابقه شرکت‌کنندگان مسابقه هستند! یعنی هر شخصی که در مسابقه شرکت کند خودش می‌تواند داور باشد.

جوایز مسابقه:

این مسابقه امسال برای هفتمین دوره متوالی برگزار می‌شود. برای دیدن برندگان مسابقات دوره پیشین می‌توان به لینک زیر مراجعه کرد:

لیست برندگان مسابقه سال 96

جوایز این دوره تعداد و تنوع بالایی دارد، هدف از این مسابقه گردشگری، این است که شانس شما شرکت‌کنندگان را بالا برده و بتوانیم سفر بعدی شما را با جایزه‌های این مسابقه رقم بزنیم. در مجموع 170 میلیون تومان جایزه برای این دوره در نظر گرفته شده است. برای دیدن لیست همه جایزه‌ها به لینک زیر مراجعه کنید:

لیست جایزه‌های سال 97

لیست جوایز مسابقه لست سکند

اگر علاقه‌مند به نوشتن سفرنامه، عکس گرفتن از لحظه‌های سفر، ساختن فیلم‌های کوتاه یا نوشتن نقد و بررسی از لحظه‌های سفر هستید می‌توانید وارد سایت لست سکند شده و در قسمت‌های مربوط به هر عنوان محتوای تولید شده خود را وارد کنید.

برای برنده شدن در این مسابقه کافی است خلاق باشید و زیبایی‌های اطرافتان را با دقت بیشتری ببینید و ثبت کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات