پیاده‌گردی: تکنولوژی در کوچه‌های تهران

پیاده‌گردی: تکنولوژی در کوچه‌های تهران

از ویژگی‌های تعطیلات نوروز این است که می‌توانید تا به اندازه‌ی کافی بخوابید و استراحت کنید! یعنی هیچ محدودیتی ندارید مگر این که بخواهید عید دیدنی بروید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 هرچقدر هم که آدم قصد خوابیدن داشته باشد، دیدوبازدید کند و در وب دنبال مطالب سرگرم‌کننده و جالب بگرد، بالاخره باز کلی وقت آزاد خواهد داشت. قطعا هیچ‌کدام از ما نمی‌خواهیم در تعطیلات بی‌حوصله شویم.

پیاده‌گردی ۹۷ فستیوالی برای همین زمان است. وقتی که حس می‌کنید حوصله‌‌ی شما سر می‌رود و دلتان می‌خواهد یکم از فضای خوب بهاری تهران، یعنی از هوای تمیزیش، خلوتی آن و آسمان بازش استفاده بهتر کنید.

در پیاده‌گردی بیش از ۱۵ مسیر وجود دارد که با طی آن‌ها می‌توانید ماجراجویی را در همین شهر خودمان تجربه کنید. هر مسیر تعدادی مکان جالب دارد که می‌توانید از دیدنش لذت ببرید. از یک عمارت قدیمی تا یک قهوه‌خانه با هویت بصری اصیل تهران، همه جاهایی هستند که می‌شود در پیاده‌گردی رفت، دید، عکس گرفت و خاطره‌ای را با آنها ثبت کرد.

پیاده گرد

برگزاری این فستیوال برای دومین سال متوالی توسط استارتاپ پیاده انجام می‌شود. استارتاپی که هدفش ارتباط بهتر شهروندان تهرانی با شهرشان است. پیاده این‌کار را در اپلیکیشنش انجام می‌دهد. اپلیکشنی که با ترکیب روزنامه‌نگاری شهری و سیستم جست‌وجوی مکانی به‌وجود آمده و در اصل دوربین است که می‌شود با آن تصویری واضح‌تر را از تهران دید!

امسال با پیاده‌گردی تهران را شاد کنید

منبع پیاده

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید