چرا ایجاد بک لینک را باید به دست تیم‌های متخصص سپرد؟

چرا ایجاد بک لینک را باید به دست تیم‌های متخصص سپرد؟

شما هزینه‌ی بسیار زیادی برای طراحی یک وب‌سایت بی‌نقص و با کیفیت صرف کرده‌اید و هر روز هم با محتوای عالی آن را به‌روزرسانی می‌کنید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

حتی محصول یا خدماتی که توسط وب‌سایت شما ارائه می‌شود نیز از نظر کیفیت و کارایی در بالاترین رتبه‌ها قرار دارد و شما و مصرف‌کنندگان به این موضوع ایمان ‌دارید که هیچ محصول دیگری یارای رقابت کردن با برند شما را نداشته و دیر یا زود از میدان به در خواهد شد. اما چرا بعد از گذشت مدتی طولانی از ثبت آدرس وب‌سایت شما در فضای اینترنت، هنوز هم این وب‌سایت از نظر موتورهای جستجو و در  صدر آن‌ها گوگل، نباید در اولین صفحه‌ی نتایج به مخاطب پیشنهاد شود؟ واقعاً اشکال کار کجاست؟

 چه وب سایت‌هایی به رتبه‌ی بهتری در موتورهای جستجو می‌رسند؟

از نظر گوگل وب‌سایتی معتبر و ارزشمند است که بعد از دارا بودن شرایطی همچون رابط کاربری خوب، ترافیک بالا، سرعت لود مناسب و البته ارائه‌ی محتوای دسته اول و با کیفیت، آن‌قدر معتبر و قابل ‌اطمینان باشد که کاربران دیگر به دلایل مختلف آن را در سایر صفحات وب به سایر مخاطبان پیشنهاد بدهند. این موضوع دقیقاً به معنی آن است که یک وب‌سایت زمانی به رتبه‌های اول لیست پیشنهاد گوگل دست پیدا می‌کند که به ‌اندازه‌ی کافی از سایر صفحات معتبر وب " بک لینک" داشته باشد.

 وجود بک لینک‌ها چه ارزشی برای یک وب‌سایت دارد؟

وقتی یک سایت بک لینک دارد یعنی مهر استانداردی روی کاربردی بودن و کیفیت آنچه در صفحات آن ارائه می‌شود خورده است. به همین جهت نه ‌تنها کاربران واقعی که ربات‌های رتبه‌دهی گوگل نیز از کنار این موضوع به‌ سادگی عبور نکرده و بدون شک وب‌سایت‌هایی که ردپای آن‌ها در سایر صفحات وجود داشته باشد را در لیست اولویت‌دهی خود قرار می‌دهند. البته آنچه نباید نادیده گرفته شود این است که هر بک لینکی چنین اعتباری ندارد. به این معنی که گوگل همان‌قدر که بوجود بک لینک‌های یک وب‌سایت اهمیت می‌دهید، کیفیت آن‌ها را نیز مهم می‌داند. یعنی قرار نیست که هر وب‌سایتی که توان پرداخت پول را داشته باشد و بتواند در مدت کوتاهی در چندین و چند وب‌سایت لینکی به وب‌سایت خود ایجاد کند، لزوماً در ایجاد بک لینک‌های با کیفیت موفق عمل کرده و در نهایت صاحب رتبه‌ی بهتری در گوگل می‌شود. ایجاد بک لینک‌های مؤثر و با کیفیت کاری است که باید آن را به دست کاردان سپرد. در حقیقت تنها وب‌سایت‌هایی که در تیم‌های کاری خود افراد خبره‌ای دارند که به تمام جزئیات رفتاری موتورهای جستجو آگاه هستند و می‌دانند چطور باید بک لینک‌هایی ایجاد کرد که در کسب رتبه‌ی بهتر در موتورهای جستجو مؤثر افتد، قابل‌اطمینان بوده و می‌توان موضوع ایجاد بک لینک‌های با کیفیت را به آن‌ها سپرد.

کوبوکلود

چه کسانی قادرند برای وب سایت شما بک لینک‌های با کیفیت ایجاد کنند؟

کوبوکلود یکی از همین وب‌سایت‌ها است. گروهی از افراد در این مجموعه گرد هم آمده‌اند تا با رصد لحظه ‌به ‌لحظه‌ی آنچه در دنیای وب و موتورهای جستجو رخ می‌دهد به شما این اطمینان را بدهند که آنچه به‌عنوان خرید بک لینک هزینه می‌کند، نه ‌تنها به هدر نمی‌رود که به طرز چشمگیری در بهبود رتبه‌ی وب‌سایتتان در موتورهای جستجو مؤثر عمل می‌کند و ظرف مدت‌زمان معقولی می‌تواند یک وب‌سایت تازه راه‌اندازی شده را به‌عنوان اولین پیشنهادهای گوگل مطرح کنند. کاری که نه ‌تنها در بهتر دیده شدن یک وب‌سایت مؤثر عمل می‌کند که میزان ترافیک آن را به ‌شدت بالا برده و در نهایت موجب بالا رفتن نمودارهای فروش خواهد شد.

چرا باید ایجاد بک لینک برای وب سایت خود را به کوبوکلود بسپارید؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در ایجاد بک لینک‌های مؤثر و با کیفیت نقش بسیار مهمی بازی می‌کند این است که این بک لینک‌ها باید در وب‌سایت‌هایی باشند که محتوا و مضمون آن‌ها به‌ نوعی با وب‌سایت شما در ارتباط بوده و خود آن‌ها از نظر موتورهای جستجو در رتبه‌ی خوبی قرار داشته باشند. یافتن چنین وب‌سایتی از میان میلیون‌ها صفحه که اکنون در اینترنت فعالیت می‌کنند اصلاً کار ساده‌ای نیست. در حقیقت این کوبوکلود است که به شما این اطمینان را می‌دهد که قادر است از میان تمام وب‌سایت‌هایی که در زمینه‌های مرتبط به کار شما فعالیت می‌کنند بهترین، قدرتمندترین و معتبرترین آن‌ها را یافته و بک لینک وب‌سایت شما را در آن‌ها قرار خواهد داد.

کوبوکلود برای یافتن لیست این وب‌سایت‌ها و سرمایه‌گذاری زمانی روی آن‌ها، تنها یک هفته زمان نیاز دارد. بعد از آن فقط یک ماه زمان می‌برد تا گوگل لیست بک لینک‌هایی را که به وب‌سایت شما وجود دارد تهیه‌کرده و آن‌ها را فهرست‌بندی کند.

اما بعد از این در عرض سه ماه شما شاهد عملکرد مثبت بک لینک‌ها خواهید بود. نمود این حرکت مثبت در بالا رفتن ترافیک وب‌سایت شما دیده خواهد شد و این موضوع حتماً روی عدد فروش و تعداد تراکنش‌های مالی صورت گرفته در وب‌سایت دیده خواهد شد.

اما این‌همه‌ی وظیفه‌ی کوبوکلود نیست. در حقیقت لازم است در طی زمان نظارت دائمی بر بک لینک‌های ایجاد شده وجود داشته باشد تا ارزیابی‌های لازم برای درجه‌ی مفید بودن هر بک لینک در بالا رفتن ورودی‌های وب‌سایت شما بررسی شود و این کاری است که کوبوکلود انجام آن را به عهده خواهد گرفت.

آیا به ‌جز ایجاد بک لینک‌های مفید کوبوکلود پیشنهاد دیگری هم دارد؟

اما اطمینانی که کوبوکلود در ارائه‌ی بک لینک‌های مفید و با کیفیت به شما می‌دهد همه‌ی پیشنهاد این وب‌سایت نیست. آنچه انجام این کار و هزینه کردن در این زمینه را هیجان‌انگیزتر می‌کند جوایزی است که این وب‌سایت در ازای خرید خدمات از کوبوکلود به شما ارائه می‌کند. یعنی کافی است وب‌سایت شما در مدت ‌زمان تعیین ‌شده در این کمپین خدمات خرید بک لینک را از کوبوکلود تهیه کند. به ‌این ‌ترتیب شما در لیست قرعه‌کشی چند جایزه‌ی هیجان‌انگیز قرار می‌گیرد.

جایزه‌هایی به جذابیت:

  • سفر به جام جهانی روسیه برای 2 نفر
  • آیفون X
  • شارژ دومیلیونی کیف پول برای 3 نفر

 آیا باز هم برای سرمایه‌گذاری در این زمینه شک دارید؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید