طرح ویژه ایدکو برای الکامپ 2015: تخفیف ویژه الکامپ در انتظار مشتریان کسپرسکی

طرح ویژه ایدکو برای الکامپ 2015: تخفیف ویژه الکامپ در انتظار مشتریان کسپرسکی

شرکت ایدکو (توزیع‌کننده محصولات کسپرسکی در ایران)، هم‌گام با برپایی بیست‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، محصولات کسپرسکی را با تخفیف ۲۵ درصدی به فروش می‌رساند.(برای بهره‌مندی از این تخفیف کلیک کنید)

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به گزارش روابط عمومی ایدکو، این شرکت هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ، تمامی محصولات کسپرسکی را با تخفیف ۲۵ درصد عرضه خواهد کرد.

بنابر اعلام شرکت ایدکو، علاقه‌مندان به خرید محصولات کسپرسکی برای تجربه حضوری امن در دنیای مجازی و نیز بهره‌مندی از تخفیف در نظر گرفته شده از تاریخ ۲۳ آذرماه، یعنی هم‌زمان با شروع برگزاری نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تا ۱۰ دی‌ماه ۹۴ فرصت دارند نسبت به خرید محصولات موردنظر خود اقدام کنند.

بر این اساس تمام خریدارانی که در این بازه زمانی اقدام به خرید لایسنس جدید و یا تمدید لایسنس از طریق نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین کنند شامل این تخفیف خواهند شد.

شرکت ایدکو تصریح کرده است که این تخفیف صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و تهیه این محصولات از طریق نمایندگان رسمی امکان‌پذیر است.

فهرست نمایندگان معتبر در نشانی www.irkaspersky.com و در قسمت نمایندگان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

ضروری است اعلام کنیم، بیست‌ویکمین دوره نمایشگاه الکامپ با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه آی‌تی از۲۳ تا۲۶ آذرماه ۹۴ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود و شرکت ایدکو نیز در غرفه ۴۳۶ واقع در سالن ۳۸ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید