خط ثابت تهران را در ۵ دقیقه بگیرید و دفتر کار خود را راه‌اندازی کنید

خط ثابت تهران را در ۵ دقیقه بگیرید و دفتر کار خود را راه‌اندازی کنید

دفتر کار مجازی «دفتر شما» نام شرکتی دانش‌بنیان در حوزه خدمات ارتباطی و مرکز تماس آنلاین در ایران است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با خرید سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی از سایت «دفتر شما»، می‌توانید در ۵ دقیقه بدون نیاز به اجاره دفتر کار برای کسب و کار خود، تلفن ثابت تهران بگیرید و تماس‌های کاری خود را به‌سرعت مدیریت و ساماندهی کنید. با علی دشتی، مدیرعامل این شرکت درباره این خدمات و تأثیر آن در رشد کسب و کارهای نوپا و خانگی گفتگو کردیم:

چطور بدون داشتن دفتر کار می‌توان خط تلفن تهران برای کسب و کار خود گرفت و یک دفتر کار همراه داشت؟

قبلا برای گرفتن یک خط تلفن ثابت لازم بود با داشتن سند مالکیت ملکی یا اجاره‌نامه به اداره مخابرات منطقه مراجعه کنید و با ارائه مدارک، درخواست شماره تلفن بدهید. اگر شانس با شما یار بود و خط آزاد در منطقه شما وجود داشت، بعد از چند روز خط را به شما تحویل می‌دادند. اما در اکثر مناطق مهم تجاری شهر، به علت متقاضی زیاد باید چند هفته یا حتی چند ماه منتظر دریافت خط تلفن ثابت بمانید.

«دفتر شما» با ارائه آنی خط تلفن مجازی تهران با پیش شماره ۲، این مشکل را حل کرده است. علاقه‌مندان با مراجعه به وب‌سایت دفتر شما می‌توانند در ۵ دقیقه یکی از بسته‌های سرویس تلفن گویای دفتر شما را به همراه شماره دلخواه خود انتخاب و به‌سرعت فعال کنند. به این ترتیب دیگر به دفتر کار یا یک فضای فیزیکی برای گرفتن این خطوط نیاز نخواهند داشت و از هر جای ایران که باشند می‌توانند با این خطوط ثابت روی تلفن همراه خود پاسخگوی تماس‌ها باشند.

دفتر شما

آیا امتیاز این خط ثابت تهران به مشترکان اختصاصی است؟

بله هر مشترک شماره اختصاصی خود را خواهد داشت و می‌تواند روی آن شماره تلفن برای کسب و کار خود به تبلیغ بپردازد. هر مشترک تا زمانی‌که آبونمان خط را پرداخت می‌کند صاحب امتیاز آن خواهد بود و حتی درصورت عدم پرداخت، تا ۳۰ روز خط وی در قرنطینه نگه داشته می‌شود و در اختیار شخص دیگری قرار نمی‌گیرد.

چه کسانی مشتریان اصلی خدمات دفتر مجازی هستند؟

استارتاپ‌ها، مشاغل خانگی، مشاوران در حوزه‌های مختلف، فریلنسرها، عرضه‌کنندگان خدمات آنلاین، خرده‌فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند از مشتریان عمده ما هستند. در حقیقت تمام کسانی که می‌خواهند در بازار پایتخت حضور داشته باشند و به هر دلیلی امکان داشتن فضای فیزیکی، استخدام منشی و داشتن خط ثابت تهران را ندارند، می‌توانند از خدمات دفتر شما استفاده کنند. حالا می‌تواند یک استارتاپ تازه‌کار باشد که ترجیح می‌دهد به‌جای اجاره دفتر و استخدام منشی سرمایه محدود خود را برای تبلیغات و برندسازی هزینه کند؛ یا حتی می‌تواند یک تولیدکننده صنایع دستی در اصفهان باشد که می‌خواهد بدون واسطه و مستقیم در بازار پایتخت رقابت کند.

با تلفن ثابت مجازی و خط مجازی تهران چه خدماتی ارائه می‌کنید؟

«دفتر شما» یک خط تلفن ثابت مجازی تهران با پیش شماره ۲ به همراه کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا یا منشی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. اگر مایل باشید تماس را مستقیما خودتان پاسخ‌گو باشید، سرویس تلفن‌گویای دفتر شما می‌تواند به شما کمک کند و اگر مایلید تماس‌ها توسط مرکز تماس دفتر شما و منشی‌های حرفه‌ای پاسخ داده شود می‌توانید از سرویس منشی مجازی استفاده کنید.

سرویس تلفن گویای دفتر شما چه امکاناتی در اختیار مشترکان می‌گذارد و چه هزینه‌ای دارد؟

در سرویس تلفن‌گویای دفتر شما، تمام امکانات یک سانترال حرفه‌ای ارائه می‌شود. نظیر پخش پیام خوش‌آمدگویی در ساعات مختلف روز، تعریف منو، داخلی و شماره‌هایی که مایلید تماس‌ها به آن‌ها دایورت شود.

خدمات متنوع دیگری نظیر فکس اینترنتی و صندوق صوتی نیز همراه این سرویس قابل ارائه است. همچنین گزارش کامل تماس‌ها و دقایق مصرفی به‌صورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است. هزینه بسته‌های تلفن گویا از ۳۹ هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکان براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند. در این سرویس هزینه دایورت برای مشترکان رایگان است.

منشی مجازی چیست؟  آیا منظور شما به‌کارگیری یک منشی دورکار است؟ هزینه این سرویس چقدر است؟

بله. در سرویس منشی مجازی دفتر شما یک فرد حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌های شما خواهد بود. در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

دفتر شما با فراهم کردن زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری و به کارگیری منشی‌های مجرب، اولین شرکت ارائه دهنده خدمات منشی مجازی در ایران به شمار می‌رود و شرایطی را فراهم کرده است تا هر فرد کارآفرین بتواند با حداقل هزینه یک منشی حرفه‌ای دورکار داشته باشد. در این سرویس هر شخص می‌تواند از طریق پورتال آنلاین دفتر شما، پس از طی مراحل خرید بسته منشی خود، دستور العمل پاسخگویی تماس‌های منشی را مشخص کند تا بدین ترتیب با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مدیریت تماس‌های کاری خود را به اپراتورهای حرفه‌ای واگذار کند.

بسته‌های منشی مجازی از ۶۹ هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکان براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند.

چگونه می‌شود خدمات دفتر کار مجازی را آزمایش کرد؟

کاربران می‌توانند ۱۵ روز خدمات دفتر کار مجازی را به‌صورت رایگان آزمایش کنند. با مراجعه به سایت دفتر شما می‌توانید در ۵ دقیقه شماره ثابت تهران بگیرید و ۴ رقم آخر شماره تلفن را هم خودتان انتخاب کنید، با جستجو در میان شماره‌ها شانس خود را برای گرفتن شماره رند یا دلخواه امتحان کنید.

سرویس مرکز تماس آنلاین دفتر شما چیست؟ و چه تمایزی نسبت به خدمات مرکز تماس سایر مجموعه‌ها دارد؟

دفتر شما اولین مرکز تماس آنلاین بومی کشور است، دانشی که در ارائه این زیرساخت در مجموعه ما به وجود آمده این امکان را می‌دهد تا بتوانیم حسب نیاز مشتری سرویس‌های متنوعی را به‌صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه کنیم و گزارشات جامعی در اختیار آن‌ها به‌صورت لحظه‌ای قرار دهیم.

همانطور که می‌دانید، سازمان‌ها برای مدیریت تماس‌های انبوه خود ناگزیر از راه‌اندازی مرکز هستند. اما راه‌اندازی یک مرکز تماس درون سازمانی نیازمند صرف هزینه‌ای گزاف برای خریداری تجهیزات، نگهداری و به‌روزرسانی مداوم آن‌ها، استخدام و آموزش چندین اپراتور است. شما با برون سپاری مرکز تماس به دفتر شما می‌توانید از هزینه‌های خود بکاهید و در عین حال خدمات بهتری دریافت کنید.

از شما دعوت می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر به سایت دفتر شما به نشانی https://daftareshoma.com/ مراجعه کنید یا جهت ارتباط با بخش فروش «دفتر شما» با شماره 02128420 تماس بگیرید.

منبع دفتر شما

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید