نمایش برند شما با هدایای تبلیغاتی

نمایش برند شما با هدایای تبلیغاتی

طیف گسترده‌ای از محصولات برای هدایای تبلیغاتی وجود دارد، اما محصولی را انتخاب کنید که کاربردی‌تر و مطابق با نیازهای مخاطبان باشد، نه اینکه به گوشه‌ای پرتاب کنند و از یاد ببرند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 دلایلی برای استفاده از هدایای تبلیغاتی 

با بهره بردن از هدایای تبلیغاتی  مرغوب و باکیفیت باعث خواهید شد که برند شما به مدت طولانی در معرض دید قرار بگیرد و احساس رضایت بیشتری از آن و در نتیجه از برند شما داشته باشند.

هر برند و شرکتی نیاز به تبلیغات دارد تا بتواند در بازار بماند و از رقبا پیشی بگیرد. در این روزها حتی شرکت‌های بزرگ و چندملیتی که سال‌های طولانی در سراسر جهان به تجارت پرداخته‌اند و هر کسی در گوشه و کنار دنیا با نام برند آن‌ها آشنا است نیز هزینه‌های بالایی برای تبلیغات خود صرف می‌کنند.

راه‌های زیادی برای تبلیغات وجود دارد، از بیلبورد و تبلیغات در زمین‌های مسابقات ورزشی گرفته تا تبلیغات تلویزیونی و روزنامه‌ها و مجلات و انواع دیگری از این قبیل.

 تمام این موارد نام برند شما را به‌صورت گسترده اما به دفعات کم در معرض دید مخاطبان قرار خواهند داد و با هزینه‌ای بالا؛ در صورتی که معمولا شرکت و کسب وکارهای بزرگ از پس هزینه‌های آن‌ها برمی‌آیند.

 اما موارد دیگری هم وجود دارند که با استفاده از آن‌ها و با هزینه مناسب می‌توانید به مدت طولانی نام برند خود را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهید.

با پیشرفت تکنولوژی شما نیز می‌توانید همگام شوید و از هدایایی استفاده کنید که همیشه همراه مخاطب باشد و هر روز از آن استفاده کند. چند نمونه از بهترین هدایای تبلیغاتی در زیر نام برده می‌شود.

آفر هدایای تبلیغاتی نوروز 97

خودکار تبلیغاتی 

خودکار تبلیغاتی، پررونق‌ترین محصول تبلیغاتی است که در هر جایی می‌توان آن را یافت. یکی از هدایای تبلیغاتی که در طول سالیان طولانی همیشه مورد توجه قرار گرفته و مردم از آن استفاده می‌کنند خودکارهای تبلیغاتی هستند.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش محصولات دیجیتال، همچنان خودکار تبلیغاتی دارای نقش پررنگی است. از مزایای خودکار تبلیغاتی ارزان بودن آن است؛ بنابر این سعی کنید بهترین نوع آن را تهیه کنید.

خودکار تبلیغاتی در صورتی که دارای جنس مرغوب باشد می‌تواند حتی سال‌ها برند شما را تبلیغ کند؛ واقعا چه چیزی بهتر از این؟

از خودکارهایی استفاده کنید که رنگ بدنه آن با رنگ و طرح لوگوی شما هماهنگ و چشم‌نواز باشد. با این کار جلوه بیشتری به آن بدهید.

 لیوان تبلیغاتی 

لیوان تبلیغاتی از ارزان‌ترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی است که هر روزه مورد استفاده قرار می‌گیرد و نام برندی را که روی آن چاپ شده است، به نمایش می‌گذارد.

 لیوان تبلیغاتی با داشتن فضای کافی امکان چاپ لوگو و نام برند و شعار تبلیغاتی شرکت شما را فراهم می‌کند. این لیوان‌ها در هر جایی که استفاده شوند و هر کسی که در اطراف آن باشد متوجه طرح روی آن و در نتیجه نام برند شما می‌شود. با انتخاب طرحی زیبا روی لیوان می‌تواند تا سال ها مورد استفاده قرار گیرد و برند شما را تبلیغ کند.

 پاور بانک تبلیغاتی

یکی از این هدایای تبلیغاتی، پاور بانک تبلیغاتی است که این روزها هر چه بیشتر به سمت محبوبیت پیش می‌‍رود و شرکت‌های زیادی از آن برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند. با استفاده از پاور بانک تبلیغاتی مشتریان شما برای شارژ کردن تلفن همراهشان از هدیه شما استفاده می‌کنند و برند شما همیشه در معرض دید قرار خواهد گرفت. از دیگر مزایای پاور بانک تبلیغاتی، داشتن فضای کافی برای چاپ لوگو و نام برندتان روی آن است.

هدایای تبلیغاتی پدیده جاوید

فلش مموری تبلیغاتی

هر هدیه تبلیغاتی که از تکنولوژی جدید استفاده کرده باشد، این روزها از محبوبیت چشمگیری برخوردار است. کمتر کسی از فلش مموری استفاده نکرده است. این محصول می‌تواند به دلیل عمر بالا، مدت زمان زیادی برند شما را تبلیغ کند. چه چیزی بهتر از این که افراد موزیک‌های مورد علاقه شان را داخل فلش مموری تبلیغاتی شما ریخته و با آن خاطرات خوشی را بوجود بیاورند.

مشتریان شما می توانند عکس‌هایی را که در لحظات خوش گرفته‌اند، با استفاده از فلش مموری شما ذخیره کنند یا استفاده‌های بی‌شمار دیگری از فلش مموری باکیفیت و مرغوبی که شما به آن‌ها هدیه داده‌اید، انجام دهند.

  ساک دستی تبلیغاتی 

چه چیزی بهتر از این‌که تبلیغات شما در کوچه‌ها، خیابان‌ها و مراکز خرید برند شما را به همه معرفی کنند. ساک دستی تبلیغاتی با داشتن فضای تبلیغاتی زیاد برند شما را بطور ملموس به نمایش می‌گذارد.

 البته نکته ای که باید مد نظر داشت از جنس خوب برای ساک دستی تبلیغاتی خود استفاده کنید تا حس اعتماد را در مخاطب ایجاد کنید با این کار نسبت به برند شما هم حس بهتری خواهند داشت. اگر از جنس نامرغوب استفاده کنید بخاطر ترس از پاره شدن، آن را به گوشه‌ای انداخته و هیچ فایده‌ای برای شما نخواهد داشت.

جهت تماس و سفارش هدایای تبلیغاتی کافی است با شماره زیر تماس بگیرید.

021-33443083

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید