به راحتی ویلای خودتان را رزرو کنید

 به راحتی ویلای خودتان را رزرو کنید

قبل از ایجاد سایت و اپلیکیشن shab.ir، نبود فضای مطمئن برای اجاره روزانه ویلا در سفرهای داخلی محسوس بود.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

انتخاب مکان مناسب برای اسکان، یکی از فاکتورهای مهم سفر محسوب می‌گردد. آیا می‌خواهید به شهر دیگر یا روستایی دور از شهر سفر کنید؟ هتل یا خانه‌ای مناسب برای اسکان شما وجود دارد؟ با خستگی راه و به همراه خانواده فرصت کافی برای یافتن اقامتگاه مناسب وجود دارد؟

سایت شب، سامانه آنلاین رزور ویلا، امکانات متفاوتی را برای اجاره ویلا در شهر و یا روستای مورد نظر به شما می‌دهد.

مشاهده کامل تصاویر و اطلاعات به روز خانه‌های تایید شده، نظرات استفاده کنندگان قبلی اقامتگاه، نظافت حرفه‌ای، پشتیبانی ۲۴ ساعته وارتباط مستقیم با میزبان، امکاناتی هستند که "شب" برای تجربه اقامت در خانه ای مثل منزل خودتان در هرکجا، دراختیارتان می‌گذارد. 

شب

 از طريق  سایت "شب"، مي‌توانيد با انتخاب شهر مقصد و مدت اقامت سفر، ويلاي مورد نظر خود را در شمال، يا مكان انتخابي خود را در مشهد رزرو كنيد، یا یک آپارتمان در جزیره کیش برای سفرتان در نظر بگیرید.

اما اين بار با مبلغي كه براي يك اتاق در هتل پرداخت مي گرديد، مي‌توانيد يك منزل  دربست  با تمام وسايل، بطور كامل در اختيار داشته باشيد. گروه "شب"، در صدد فراهم كردن آرامش و راحتي هر چه بيشتر شما سفردوستان عزيز است.

یکی دیگر از مزایای سایت شب، پوشش خانه‌های مبله اجاره روزانه در سطح کشور است، چه اجاره ویلا در شمال و چه در باقی نقاط ایران، کرایه ویلا، اجاره خانه و آپارتمان‌های ویلایی اطراف تهران و شهرهای مختلف ایران هم اکنون قابل رزرو است.

شب

Banner Zoomit HR
تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده