اندروید و درآمد ۱۰۰ میلیونی توسعه دهندگان ایرانی

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵
مطالعه 5 دقیقه
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
تصور شما از درآمدهای چند ده میلیونی چگونه است؟ فکر می‌کنید برای رسیدن به چنین درآمدهایی به داشتن کارخانه و سرمایه زیادنیاز است؟ یا حتما باید بساز وبفروش باشید؟ یا شاید هم دلال؟ اصلا به نظرتان در ایران کسی می‌تواند با خلاقیت، ایده و سواد به درآمدهای چند ده میلیونی برسد؟
تبلیغات

احتمالا درباره توسعه دهنده‌های خارجی که در یک هفته ثروت میلیون دلاری کسب کرده‌اند شنیده‌اید یا خوانده‌اید! در ایران وضع چگونه است؟

اجازه دهید با یک مثال به سوال‌های بالا پاسخ دهیم:

همین الان اپلیکیشن کافه بازار را در گوشی اندرویدی خود اجرا کنید و به گشت و گذاری در بین اپلیکیشن‌های پرفروش هفته بپردازید! برای نمونه اپلیکیشن کدها و رازهای مخفی اندروید، با قیمت ۲۰۰۰ تومان در بازار عرضه شده است و تا به امروز بیش از ۵۰ هزار فروش داشته است. با یک حساب سرانگشتی می‌توان متوجه شد که توسعه دهنده این اپلیکیشن بیش از ۱۰۰ میلیون تومان درآمد کسب کرده است!

برای  نمونه دیگر، به اپلیکیشن قانون سر می‌زنیم که با قیمت ۵۹۹۹ تومان عرضه شده و بیش از ۲۰ هزار فروش داشته؛ که معادل ۱۲۰ میلیون تومان می‌شود!

صدها اپلیکیشن دیگر با درآمدهایی مشابه را می‌توان در کافه بازار مثال زد که در آمدهایی از ده تا صد میلیون تومان داشته اند، اگر با خودتان فکر می‌کنید که تولید اپلیکیشن هایی با چنین درآمدی خیلی سخت و زمانبر است سخت در اشتباه هستید!

در ادامه برای شما شرح می‌دهیم که برای رسیدن به این درآمدها چه مسیری را باید طی کنید:

مرحله اول: ایده (۳ روز)

ابتدا باید یک ایده برای تولید اپلیکیشن برسید ایده‌ای که به نظرتان پر فروش و کاربردی باشد.

مرحله دوم: تولید محتوا (۷ روز)

حال نوبت به تولید محتوا می‌رسد؛ برای ایده ای که به آن رسیده‌اید، محتوایی مطلوب و قابل قبول تهیه کنید.

مرحله سوم: برنامه نویسی اپلیکیشن (۲ الی ۳ هفته)

اگر پیش از این برنامه نویسی اندروید را آموخته‌اید مطمئنا می‌دانید برای توسعه  اپلیکیشن‌هایی مشابه مثال‌های ذکر شده به زمانی بیش از ۲ هفته نیاز نیست ولی برای شمایی که تابحال حتی یک خط کد برنامه ننوشته‌اید و هیچ آشنایی با زبان‌های برنامه نویسی ندارید پیشنهاد ویژه‌ای داریم که در ادامه آن را بیان می‌کنیم  ولی فعلا فرض را بر آشنایی شما با این زبان برنامه نویسی قرار می‌دهیم و می‌بینیم که اپلیکیشن شما در کمتر از یک ماه آماده عرضه به مارکت های ایرانی و خارجی شده است. اپلیکیشن را با قیمتی مطلوب در مارکت‌های مختلف قرار دهید و به لطف تعداد بالای کاربران اندروید از فروش اپلیکیشن‌تان پول پارو کنید.

بله به همین سادگی است! شما می‌توانید با صرف زمانی کمتر از یک ماه درآمدی میلیونی کسب کنید.

و حالا برای شمایی که تا به حال حتی یک خط کد ننوشته‌اید، امروز می‌تواند شروع تغییری بزرگ در زندگی تان باشد. یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید ساده‌تر از آنچه تصور می‌کنید است؛ کافی است شیوه یادگیری شما و پشتیبانی آموزش شما اصولی باشد.

حتی نیاز نیست سرکلاس بروید! با آموزش‌های مجازی در خانه هم می‌توانید برنامه نویسی اندروید را بیاموزید و در این حوزه شروع به کار نمایید.

برای یادگیری اصولی برنامه نویسی اندروید در دوره‌های مجازی بایدده اصل بسیار مهم رعایت شود:

۱. استاد:

ابتدا به یک محتوای آموزش الکترونیک با تدریس استادی برجسته و با تجربه کار عملی در این حوزه نیاز دارید.

۲. جامعیت سرفصل‌ها:

 محتوای آموزشی باید از مباحث پایه و مقدماتی شروع شود و در ادامه به مباحث پیشرفته برنامه نویسی اندروید بپردازد.

۳.  شیوه آموزش:

 باید محتوای آموزشی، پروژه محور باشد و تدریس مطالب فقط به صورت تئوری و بدون ذکر مثال کافی نیست.

۴. سیستم مدیریت یادگیری (lms):

باید سیستمی‌ با امکاناتی همچون پرسش و پاسخ دانشجو با استاد، بحث و تبادل نظر دانشجویان و استاد، ارتباط دیگر دانشجویان بایکدیگر، امکان تعریف و دریافت تمرین و امکان برگزاری آزمون آنلاین جایگزین کلاس سنتی گردد تا دانشجو تفاوتی بین دوره‌های حضوری و مجازی احساس نکند.

۵. کلاس رفع اشکال آنلاین:

 دانشجو باید بتواند در طی دوره برای رفع اشکال با استاد، ارتباط آنلاین داشته باشد یعنی: دسکتاپ، تصویر و صدای استاد را آنلاین داشته باشد در صورت صلاح دید استاد  شما هم می‌توانید دسکتاپ، صدا و تصویر خود را  به نمایش بگذارید.

۶. اعتبار، اعتبار، اعتبار:

 برگزارکننده دوره مجازی باید معتبر باشد تا مطمئن باشید به تعهداتی که می‌دهند پایبند هستند و ارزش گواهینامه پایان دوره، بیش از یک تکه کاغذ است. توجه کنید که معتبرترین مرجع آموزشی کشور فقط و فقط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است!

۷. محتوای کمک آموزشی:

 گاهی محتوای کمک آموزشی از خود آموزش مفیدتر است! پی دی اف های آموزشی، پاورپوینت‌ها، فیلم‌های کمک آموزشی و... همه و همه می‌توانند سرعت شما را در درک مفاهیم برنامه نویسی اندروید بیشتر کنند.

۸. پروژه:

تا شروع به کار نکنید و یک پروژه تعریف نکنید، متوجه نخواهید شد که، تا چه حد آموزش‌ها مفید بوده است! اینجاست که پروژه آخر دوره که با کمک استاد راهنما انجام می‌شود ارزش خود را نشان می‌دهد!

۹. فروش:

 یک برنامه نویس خوب باید بتواند خوب بفروشد! آشنایی با مارکت‌های ایرانی و نحوه قرار دادن اپلیکیشن‌ها در آن، قوانین و اصولی که باید برای تایید اپلیکیشن‌تان در نظر بگیرید و تکنیک‌های بازاریابی اپلیکیشن‌تان می‌تواند خیلی مهم باشد! چه خوب است که در دوره آموزشی به این مسائل هم پرداخته شود!

۱۰. انعطاف سیستم آموزشی:

سیستم آموزشی باید برای کاربران با سطح یادگیری متفاوت، زمانی متفاوت قرار دهد برای مثال باید بین کاربرانی با یادگیری سریع و ضعیف تفاوت قائل شد. کاربر باهوش‌تر می‌تواند دوره را یک ماهه به پایان برساند و کاربر ضعیف‌تر با صبر و حوصله بیشتر و صرف کمی‌وقت بیشتر. 

موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با پشتوانه۸سال سابقه فعالیت آموزشی حضوری، چندی‌است پا به عرصه آموزش مجازی نهاده است و تحت نام آموزش مجازی دانش پژوهان به فعالیت می‌پردازد. یکی از دوره‌های پرطرفدار دپارتمان آموزش کامپیوتر این شبکه آموزشی، دوره جامع برنامه نویسی اندروید است که تمامی‌۱۰ اصل مهم آموزش مجازی در آن رعایت شده است تا شما دانش پذیران گرامی‌بتوانید در مدت کوتاهی وارد بازار کار برنامه نویسی اندروید شوید.

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید دانش پژوهان توسط مهندس حیدری، یکی از اولین برنامه نویسان اندروید ایران تدریس گردیده و تمامی‌ ۱۰ اصل بالا با بهترین کیفیت در آن رعایت شده است. قیمت این دوره جامع (مقدماتی تا پیشرفته) ۳۶۰ هزار تومان است که دانش پژوهان در تخفیف ویژه این هفته خود برای کاربران زومیت، تخفیف ۵۰ درصدی را در نظر گرفته است. توجه داشته باشید ظرفیت این دوره با تخفیف ۵۰ درصدی محدود به ۴۵ نفر می باشد و فقط تا آخر این هفته قابل استفاده می باشد.

همین امروز ثبت نام کنید و مسیر زندگی‌تان را تغییر دهید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات