نظر کاربران غیر ایرانی درباره پژو ۲۰۶

نظر کاربران غیر ایرانی درباره پژو ۲۰۶

 یکی از راه گشاترین راهنمایی‌ها به هنگام خرید خودرو، بررسی نظرات کاربرانی است که تجربه خود را از مالکیت خودرو مورد نظر در سایت‌های ارزیابی ماشین‌ به اشتراک گذاشته‌اند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

برای خرید پژو 206 هم می‌توان طیف وسیعی از ارزیابی‌های صادقانه و کاربردی صاحبان پژو ۲۰۶ در داخل و خارج ایران را مطالعه و مقایسه کرد. البته نباید فراموش کرد که این نظرات در مواردی کاملا سلیقه‌ای و بر اساس نیازها و خواسته‌های مشخص و متنوع بوده ولی از برآورد آنها می‌توان به اطلاعات حقیقی درباره خودرو دست یافت.

پژو ۲۰۶ بازار فروش موفقی در کل اروپا داشته است و از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ توانست عنوان پرفروش‌ترین خودروی اروپا را به دست آورد. پژو ۲۰۶ در ۱۰سپتامبر ۱۹۹۸ به صورت تجاری به بازار عرضه شد و شرکت پژو در ۲۶ می سال ۲۰۰۸ تولید ۵ میلیون خودروی ۲۰۶ را جشن گرفت. این خودرو در شش سال اول فروش یکی از پنج خودروی جدید محبوب به شمار می‌رفت.

از سوی دیگر به دلیل تقاضای بالای این محصول، مدل‌‌های دست دوم این خودرو نیز ارزش خود را در بازار فروش حفظ کرد. در سال ۲۰۱۶،  ۱۲۶ هزار و ۱۷۶ عدد خودرو ۲۰۶ در بازار دست دوم  انگلیس به فروش رسیده است. به گزارش نشریه تلگراف، پژو ۲۰۶ در میان ۱۰ ماشین پرفروش جهان در بازار دست دوم قرار گرفته است. در حالی که تولید این خودرو در بازار اروپا از سال ۲۰۱۰ متوقف شده است.

برای خرید پژو 206 در ایران نیز مدل فرانسوی را تنها کارکرده می‌توان پیدا کرد که جزو سری‌های آخر تولیدی پیش از تحریم‌ها است. در ادامه تعدادی از نظرات کاربران خارجی در مورد پژو ۲۰۶ نقل می‌شود:

سایت Whatcar، 20 مارچ سال 2014

علی‌رغم چیزهای بدی که ممکن است در مورد پژو ۲۰۶ شنیده‌ باشید، حقیقت این است که این خودرو نسبت به هاچ‌بک‌های دیگر بسیار قابل اعتماد، راحت و با فرمانی به طرز غیرقابل باور مفرح است. ماشین قبلی‌ام هزینه‌ای که داشت از ارزشش بیشتر بود. اما با ۲۰۶ به جز مواردی جزئی که ارزش ذکر کردن ندارد، تا به حال هیچ مشکلی نداشته‌ام.

در این‌که مقرون به صرفه است هیچ شکی نیست، تنها یک بار در ماه باکش را پر می‌کنم. فضای داخلی کابین کیفیت مطلوب دارد و صندوق آن به اندازه خرید‌ها و حمل‌ و نقل‌های روزمره جادار است. موتورش قدرتمند و ارتفاع پایین صندلی رانندگی را برایم راحت کرده است.

خلاصه که تنها در صورت خرید پژو 206 دیگری ممکن است حاضر باشم آن را عوض کنم.

سایت Vcars، 14 اکتبر 2013

۸ سال پیش یک ۲۰۶ صفر کیلومتر خریدم و هنوز هم همان را می‌رانم. در کل می‌توانم بگویم که ۲۰۶ یک دونده عالی و به لحاظ هزینه سوخت و بیمه بسیار به صرفه است. در شرایط هوای برفی و یخبندان برایم به خوبی کار کرد. در حالی که بسیاری از ماشین‌ها را به چشم دیده‌ام که بر روی سطوح لغزنده به این سمت و آن سمت سر‌ می‌خورند. تنها نظری که می‌توانم علیه آن بدهم قیمت بالای قطعات آن است که اگر مشکلی پیش بیاید هزینه برمی‌دارد. مثلا در طی دو سال اخیر برای پمپ آب، رادیاتور و کلاج آن هزینه کرده‌ام. اما در هفته مایل‌ها با آن رانندگی می‌کنم و لذت می‌برم.

سایت Parkers، 25 سپتامبر 2017

عاشق این ماشین هستم. بدون شک در میان دیگر ماشین‌های کوچک و کم‌جثه بازار رتبه اول را دارد. جوانانه، خوش قیافه، شیک و فرز. برای مسیرهای شهری ایده‎آل است. اگرچه قدرت موتورش چندان بالا نیست اما در بزرگراه‌ها و آزادراه‌‌ها هم رانندگی با آن کیف دارد. از مصرف سوختش انتظار بیشتری داشتم اما خود خودرو به هر حال قیمت مناسبی دارد. ۲۰۶را به عنوان اولین ماشین خود انتخاب کردم. برای اولین ماشین انتخاب‌ها عموما محدود است. اما من هرگز از انتخابم پشیمان نشدم.

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده