سرو نسخه دیجیتال كتاب «پنجمین داستان» را ارائه کرد

سرو نسخه دیجیتال كتاب «پنجمین داستان» را ارائه کرد

 پنجمین نمایشگاه انفرادی رضا میلانى با عنوان «پنجمین داستان» از روز پنجشنبه ٧ ابان ماه در گالرى سیحون افتتاح شد، این نمایشگاه شامل ٩ عکس است که با ابعاد ١٠٠ در ١٥٠ سانتیمتر ارائه شده‌اند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

رضا میلانى در مقدمه‌ای براى نمایشگاه خود آورده است:

از نگاه من عکس خود رسانه‌ای کامل است که به تنهایی بازگو کننده قصه و داستانى منحصر به فرد است، اما کلمات هم مى‌توانند خود خالق تصویر و عکس باشند، این مجموعه خاطرات درختی را بازگو مى‌کند که در اطراف یک روستا و بین چند زمین کشاورزی زندگى مى‌کند. درختی که محصولش تنها سایه است برای رهگذرانى که از آفتاب سوزان و گرما دقایقی را با او می گذرانند. این مجموعه عکس روایتى است از خواب و رویای آن درخت .

 رضا میلانی

همزمان با این نمایشگاه از نسخه الکترونیک کتاب "پنجمین داستان" که منتخبی از ده سال تلاش این هنرمند ایرانى است نیز رونمایی شد . این کتاب در ٣٠٨ صفحه و شامل ٨ مجموعه عکس و یک مجموعه داستان کوتاه به زبان انگلیسی است. ترجمه این کتاب توسط آزاده فریدونپور انجام شده است . کاربران مى توانند نسخه الکترونیک این کتاب را از این لینک دریافت کنند.        

 milani 02

رضا میلانى تاکنون پنج نمایشگاه انفرادی داشته است و در سال ٢٠١١ از طرف سازمان جهانى عکاسی در میان ده عکاس برتر عکاسی سفر انتخاب شد و در سال ٢٠٠٩ جایزه خلاقیت هنرى را از جشنواره ابداع هنرى امارات کسب کرد .

این نمایشگاه تا تاریخ بیست آبان ماه در گالرى سیحون ادامه خواهد داشت.

صفحه اینستگرام رضا میلانی

  • بازدید: هر روز از ساعت ١١ تا ۱۹ جمعه‌ها: ۱۶ تا ۲۰
  • گالری دوشنبه‌ها تعطیل است.
  • تهران، خیابان وزراء، کوچه‌ی چهارم، شماره‌ی 11 تلفن: 88711305

 پایان رپورتاژ آگهی/

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید