فرصت جدید ثبت نام در دوره های DBA دانشگاه تهران

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان دیرپاترین دانشکده مدیریت کشور همواره نقش مهمی در تربیت و ارتقای دانش و مهارت مدیران کشور داشته است. این دانشکده برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره های نیمه حضوری DBA (مدیریت حرفه ای کسب و کار) کرده است. این دوره یکساله است و بصورت نیمه حضوری و با حضور بزرگان مدیریت کشور برگزار می شود.
تبلیغات

محور آموزش در دوره DBA توسعه مهارت های تحقیق و پژوهش در کنار اصول به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی می باشد. این دوره با هدف انتقال مهارت و نه دانش صرف، به مدیران دست اندرکار حوزه های مهم اجرایی و مدیریتی در کشور برنامه ریزی و اجراء شده است. همچنین در این دوره ی منحصر به فرد از حضور و استفاده از تجربیات مهم مدیران سازمانهای بزرگ ایران بعنوان "کیس استادی" استفاده شده است و شرکت کنندگان می توانند بطور مستقیم از آخرین تجربیات موثر آنان بهره برداری نمایند.

مخاطبان این دوره مدیران ارشد، کارآفرینان، مشاوران و مدرسان حوزه مدیریت بوده که پس از گذراندن آن به فهم عمیقی از دانش مدیریت در زمینه های آینده پژوهی، بازاریابی، تفکر استراتژیک و منابع انسانی دست پیدا کرده، متدهای به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و تفکر در شرایط بحران را ارتقا می دهند.

درباره دوره یکساله نیمه حضوری DBA دانشگاه تهران

دوره نیمه حضوری DBA یکساله دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برای نخستین بار با حضور اساتید شاخص دانشگاه تهران و کارآفرینان صنایع مختلف در قالب برنامه ای یکساله برگزار می شود. در این دوره دانشپذیر پس از تایید مدارک و یا گذراندن مصاحبه حضوری بخش عمده آموزش خود را از طریق پلتفرم پیشرفته VLA.ir به صورت آنلاین گذرانده و با کمک آن ویدئوها، فایل های متنی و صوتی، پی دی اف ها و پاورپوینت های آموزشی مربوط به دروس خود را مشاهده می نماید. تمرین ها و پروژه های تعیین شده را انجام می دهد، با کیس استادی های مطرح و موفق که توسط مدیران ارشد سازمانها و شرکتها ارائه می شوند، آشنا شده و با کمک سیستم تیکتینگ در هر ساعت از شبانه روز پیام یا سوال خود را به استاد می رساند. همچنین علاوه بر بخش غیر حضوری، برای برخی دروس بین 1 تا ۵ جلسه کارگاه مهارتی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بصورت حضوری برگزار می شود تا داوطلبان بتوانند از تجربیات اساتید برجسته مدیریت کشور بصورت رو در رو بهره برداری نمایند.

در کنار این خدمات از وجود حامیانی جهت پشتیبانی و رفع اشکال و سوالات پیش آمده استفاده شده است که در طول دوره با دانشپذیر به صورت هفتگی در تماس خواهند بود.

dba

پس از اتمام دوره و برگزاری آزمون نهایی نیز، گواهینامه پایان دوره یکساله معتبر از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به دانش‌پذیر اعطا می شود.

مهم‌ترین مزیت دوره ی کاربردی یکساله DBA تبدیل کردن مجموعهای از اطلاعات و دانش به مجموعهای ارزشمند از مهارتها، تجربیات و جسارت بکار بستن آن در کسب و کارهای بزرگ و کوچک است، اما اگر بخواهیم بطور سرفصل وار بگوییم که چرا این دوره در ایران و دنیا با اقبال گستردهای مواجه شده است، می‌توانیم از مزایای مهم زیر نام ببریم:

  • یادگیری قواعد کسب و کار ومهارت های رهبری سازمانی
  • دستیابی به موقعیتهای شغلی بهتر
  • گسترش ارتباطات کاری و شبکه کسب و کار
  • آشنایی با به روزترین مسائل مدیریت کسب و کار
  • کسب مهارتهای علمی به همراه آموزه های نظری
dba 2

شرایط رزرو و ثبت نام در دوره یکساله DBA

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و یا رزرو دوره DBA دانشکده مدیریت به سایت اینترنتی www.VLA.ir مراجعه و یا با حضور در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به آدرس بزرگراه چمران، پل گیشا، مرکز آموزش های نیمه حضوری MBA و DBA اقدام به ثبت نام نمایند. همچنین مشاوران دانشکده با تلفن 88763866 پذیرای پاسخگویی به سوالات داوطلبان خواهند بود.

پایان رپورتاژ آگهی/.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات