تاکسی موتور الوپیک؛ گره‌گشای ترافیکِ تهران

تاکسی موتور الوپیک؛ گره‌گشای ترافیکِ  تهران

 ترافیک، چالشی است که شهروندان تهرانی سال‌های سال است با آن رو‌به‌رو هستند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

وقتی که میزان تردد ماشین‌های تک‌سرنشین بر ظرفیت خیابان‌ها و اتوبان‌ها غالب می‌شود، واضح است که رانندگان و مسافران زمان طولانی را برای رسیدن به مقصد صرف کنند.

حتی اپلیکیشن‌های درخواست آنلاینِ  ماشین نیز نتوانستند این مشکل بزرگ را برطرف کنند و تهران امروز تبدیل به پارکینگی سیار شده است.

الوپیک، استارتاپی صد‌درصد ایرانی است و در این نوشتار سعی داریم از مزیت‌های بی‌شمار استفاده از سرویس تاکسی موتور الوپیک صحبت کنیم.

زمانی که استارتاپ صددرصد ایرانی باشد، تسلط کافی به چالش‌های تهران امری آسان‌تر خواهد بود، متخصصان الوپیک با نگاهی ویژه‌تر نسبت به ترافیک تهران و با رونمایی از خدمات منحصر به‌فرد خود (تاکسی موتوری)، امیدی تازه برای فرار از ترافیک در بین ساکنان پایتخت به حساب می‌آید.

تاکسی موتوری الوپیک با سفیرانی آشنا به کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران و آموزش‌های نوین مسیریابی می‌تواند مشتریان را در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه به مقصد برساند و نگرانی‌های ترافیک و شلوغی خیابان‌ها را از لیست دغدغه‌های شما به کلی پاک کند.

اپلیکیشن الوپیک در دو نسخه‌ی اندروید و آی او اِس عرضه شده است و استفاده‌کنندگان از هر دو سیستم عامل می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان و با چند کلیک نزدیک‌ترین سفیر را نسبت به مبدا در اختیار داشته باشند.

برای رسیدن به رؤیای آسمان آبی و تهرانِ  بدون ترافیک همین الان نسبت به نصب اپلیکیشن الوپیک اقدام و خدمات تاکسی موتوری را تجربه کنید.

جهت دانلود اپلیکیشن الوپیک کلیک نمایید

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده