تابستان، هیجان و ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای

تابستان، هیجان و ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای

به نظر شما چطور می‌شود در ۱۵ ثانیه خلاقیت خود را بروز داد؟ طوری که ساختش برای شما هیجان‌انگیز و تماشایش برای دیگران بامزه باشد. جواب این سوال را می‌توان در یکی از کمپین‌هایی که این روزها در اینستاگرام برگزار می‌شود پیدا کرد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در این کمپین، کاربران با آهنگی به نام «آپ ایکس‌وان» می‌خوانند، از خودشان یک ویدیوی ۱۵ ثانیه‌ای می‌گیرند و آن را به اشتراک می‌گذارند. در آخر هم قرار است با صحنه‌های منتخب از همۀ ویدیوها، یک موزیک ویدیو ساخته و در رسانه‌های عمومی منتشر شود.

در یکی از این فیلم‌ها، گروهی از دوستان آهنگ را مثل سرودهای دوران مدرسه می‌خوانند، در یک ویدیوی دیگر پسر جوانی آهنگ را به صورت بیت‌باکس اجرا می‌کند. کاربر دیگری آهنگ را لب‌خوانی کرده و برای گرفتن ویدیو، دوربینش را داخل ماشین لباسشویی گذاشته است!

مسابقه سلفی

 

شما هم اگر دلتان برای کمی هیجان و خنده تنگ شده و دوست دارید تابستان امسال کار خلاقانه و بامزه‌ای انجام دهید، کافی است با آهنگ «آپ ایکس وان» از خودتان یا دوستان‌تان یک فیلم 15 ثانیه‌ای بگیرید و آن را برای «آپ» ارسال کنید. برای شنیدن و دانلود آهنگ «آپ ایکس وان» به سایت aapx1.ir بروید. در این سایت، هم می‌توانید ویدیو‌ی خود را ارسال کنید و هم راه و روش برنده شدن در مسابقه را یاد بگیرید.

کلیک کنید: دانلود آهنگ «آپ ایکس وان»

۶ جایزۀ نفیس برای برنده‌ها

برای برنده شدن در این مسابقه، یا باید لایک بیشتری بگیرید یا ویدیوی شما توسط داوران انتخاب شود. از هر روشی که برنده شوید، یکی از این جوایز برای شما خواهد بود:

مسابقه سلفی

  • نفر اول: یک دستگاه GoPro-Hero4 به همراه یک مونوپاد
  • نفر دوم: یک دستگاه دوربین Canon EOS
  • نفر سوم: یک دستگاه دوربین Canon Ixus 165

همچنین، به ۱۰ نفر از کاربران فعال در طول مسابقه،۱۰ دستگاه پاوربانک ۲۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی اهدا خواهد شد.

۳ راه آسان برای ارسال ویدیو و شرکت در مسابقه

فقط کافی است یک گوشی دوربین‌دار داشته باشید تا بتوانید با آهنگ «آپ ایکس وان» از خودتان فیلم بگیرید و با یکی از سه روش زیر ارسال کنید:

  • انتشار در اینستاگرام با هشتگ aapx1
  • ارسال از طریق تلگرام مسابقه به آدرس: telegram.me/aapx1
  • بارگزاری از طریق سایت: aapx1.ir

و اما یک نکته:

در روز چهارم شهریور، قرعه‌کشی یک دستگاه BMW-X1 انجام خواهد شد. برای برنده شدن در این قرعه‌کشی، آپ کنید و شانس خود را افزایش دهید. هر ۱۰ تراکنش اپلیکیشن یا هر ۱۵ تراکنش با کد #733* یا هر ۵۰ تراکنش با دستگاه کارت‌خوان یک شانس به حساب می‌آید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید