مهارت‌هایی که به ساز شما می‌رقصند!

یک‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
هر یک از ما در زمینه‌های خاصی مهارت و استعداد داریم. یک نفر نقاش خوبی است، یکی در حوزه موسیقی تبحر دارد، آن دیگری خوره رایانه است، شخصی دیگر در ورزش ژیمناستیک تخصص دارد و ... . شاید شما هم مثل من دوست داشته باشید اطراف تان پر از آدم‌های متخصص باشد تا هر وقت نیازی به تخصص آنها داشتید، شما را همراهی کنند. حتی قبل ازآنکه شما مساله‌ای را مطرح کنید، پیشنهاداتی برای‌شما داشته باشند!
تبلیغات

 گرچه در روزگاران قدیم تنها سلاطین و پادشاهان تاحدودی می‌توانستند به این آرزو دست یابند، اما به شما مژده می‌دهم که هم اینک شما با تایپ آدرس www.AnjamMidam.com در آدرس‌بار مرورگرتان و ورود به سایت انجام میدم می‌توانید از مهارت‌های هزاران متخصص ایرانی بهره‌مند شوید.

انجام میدم نام نخستین بازار خرید و فروش آنلاین خدمات در ایران است که توانسته است در مدت بیش از یک سال فعالیت خود هزاران جوان با استعداد را به سمت خود جذب کند. شما نیز با عضویت در این سایت می‌توانید از خدمات و مهارت‌های کاربران متخصص سایت برخوردار شوید و حتی از استعدادهای خود برای کسب درآمد در انجام میدم استفاده کنید.

استفاده از انجام میدم بسیار آسان است و کافی است خدماتی که نیاز دارید را در آن جستجو کنید.

خدمات همه تن حریف!

در حال حاضر انجام میدم بیش از 100دسته و زیردسته دارد که می‌توانید لیست دسته را ببینید. شما می‌توانید با توجه به نیازی که دارید کاره‌ی مورد نیاز خود را پیدا کنید (در انجام میدم «کاره» به همان خدمات ارائه شده گفته می‌شود؛ کاره یعنی کار + مه = کار ارزشمند).

همین حالا به لیست کارهایی که قرار است در آینده انجام دهید فکر کنید. نظر شما در مورد برون‌سپاری این فعالیت‌ها و سپردن آنها به دیگران چیست؟

اگر قرار است برای یکی از دروس این ترم تحصیلی‌تان مقاله‌ای آماده کنید، بهتر است به دسته‌ی نگارش و ترجمه و یا حتی دسته‌ی درس و مشق دانشگاه بروید و نگاهی به کاره‌های آن بیاندازید.

اگر نیاز دارید کسی دستی به سر و روی قالب وبلاگ شخصی‌تان بکشد، شاید بهتر باشد نگاهی به کاره‌های دسته‌ی وبسایت و وبلاگ بیاندازید، احتمالا آنجا چند کاره‌ی دیگر هم بیابید که به درد وبلاگ‌تان بخورد!

اوه! در لیست کارهای شما یک روز خاص را می‌بینم که قرار است در آن روز برای کسی هدیه ای‌ بخرید! در سایت انجام میدم دسته‌ای با عنوان هدیه وجود دارد که حتما باید سری به آن بزنید؛ شاید هم دسته‌ی مناسبت‌ها و زیر دسته‌ی روز ولنتاین! واوو! دسته‌ای هم وجود دارد با عنوان چیزهای باحال و عجیب و غریب که کاره‌های باحال زیادی در آن ثبت شده است.

هزینه‌ی اندک برای هر کاره!

شما با سفارش هر کاره در انجام میدم می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. آنچه باعث می‌شود کاره‌ها قیمت پایینی داشته باشند، علاقه‌ی فروشندگان خدمات به انجام کاره‌ها و رقابتی است که بین فروشندگان وجود دارد.

راستی خود شما هم می‌توانید تنها با انجام دادن کارهایی که به آن علاقه دارید در انجام میدم کسب درآمد کنید!

فروشندگان معتبر و ضمانت کیفیت!

شاید برای‌شما سوال ایجاد شود که از کجا بفهمیم افرادی که خدمات خود را در انجام میدم ارائه می‌دهند واقعا حرفه‌ای هستند و کاری که برای‌ما انجام می‌دهند با کیفیت است؟ پاسخ دو کلمه است: خیال‌تان راحت! فروشنده تنها زمانی هزینه خدمات را دریافت خواهد کرد که شما از کار انجام شده راضی باشید و تحویل آن را تأیید کنید. اگر کاره‌ای که سفارش داده‌اید به‌نحو احسن انجام نشد، می‌توانید به راحتی درخواست اصلاح سفارش را بدهید و یا حتی سفارش خود را لغو کنید تا هزینه‌ی پرداختی به حساب شما برگشت داده می‌شود.

از این‌ها گذشته شما قبل از سفارش می‌توانید نظرات مشتریان قبلی را در انتهای صفحه‌ی توضیحات آن مشاهده کنید. میزان رضایت مشتریان از کارهای انجام شده‌ی فروشنده نیز در ستون سمت چپ صفحه توضیحات کاره وجود دارد که به صورت درصدی میزان رضایت از فروشنده را نشان می‌دهد. از طرفی دیگر فروشندگان با توجه به سوابق کاری خود در سطوح کاربری مختلف (سطح عادی – سطح یک – سطح دو – سطح سه ) قرار می‌گیرند.

بنابراین با خیالی آسوده، می‌توانید در «انجام میدم»‌ از خرید امن و راحت خدمات لذت ببرید.

پایان رپورتاژ آگهی/

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات