برترین وب سایت حوزه گردشگری ایران معرفی شد

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران برترین شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ایران را معرفی کرد.
تبلیغات

بلیط هواپیما، رزرو هتل و تورهای مسافرتی از مهمترین خدماتی است که در حوزۀ گردشگری به مسافران ارائه می‌شود. سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران به عنوان متولی گردشگری در ایران، در مهرماه ۱۳۹۶ شرکت برتر حوزه گردشگری در ایران را معرفی کرد. شرکت خدمات مسافرتی الی گشت که بارها و بارها عناوین مشابه را از فستیوال‌ها و ارگان‌های مختلف کشور دریافت کرده است، این بار نیز موفق به دریافت لوح برگزیده برتر ملی شد.

نگاهی اجمالی به تاریخچه‌ی ۱۷ ساله‌ی الی گشت در صنعت گردشگری ایران نشان می‌دهد که این شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در بسیاری از نوآوری‌های این صنعت در ایران نقش محوری و کلیدی داشته است. در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار الی گشت روی وب‌سایت خود امکان خرید آنلاین و آنی بلیط هواپیما در ایران را ارائه کرد که در آن زمان اتفاقی بسیار نو و جدید در گردشگری کشور محسوب می‌شد و همین پیشگام‌بودن الی گشت، مسیر را برای سایرین هموار کرد.

ارائه‌ی خدماتی همچون رزرو بیش از ۲۰۰ هزار هتل و خرید بلیط هواپیما از بیش از ۹۰۰ ایرلاین در سراسر دنیا به‌صورت آنلاین و ریالی، امری دست‌نیافتنی در آن زمان را امکان‌پذیر کرد. امروز همه‌ی ایرانیان می‌توانند در کسری از ثانیه به مقصد فرودگاه دلخواهشان در هر نقطه‌ای از جهان با تنوع بیش از ۹۰۰ ایرلاین بلیط هواپیما تهیه کنند و در صورت دلخواه، هتل مورد نظرشان را از میان ۴۰۰ هزار هتل پس از مقایسه، بررسی و مشاهده‌ی اطلاعات کامل انتخاب و رزرو کنند و واچر قطعی هتل را بلافاصله دریافت کنند.

بنابراین پُربی‌راه نیست که الی گشت را به‌عنوان بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی ایران، پیشگام و پیش‌قراول نوآوری و توسعه در ارائه‌ی خدمات باکیفیت و مدرن نیز بدانیم؛ خدماتی که در زمانی کوتاه با بهترین کیفیت و همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته‌، اگر بی‌نظیر به حساب نیاید، حتماً برای مشتری ایرانی کم‌نظیر است. هر چند ظهور اینترنت دسترسی را به خدمات مسافرتی سرعت بخشید؛ اما باعث شد بسیاری از مجموعه‌های فاقد مجوز و زیرپله‌ای یا کوچک که توانایی ارائه‌ی خدمات جامع و همه‌جانبه را ندارند، به بازار خدمات گردشگری وارد شوند و متاسفانه بسیاری از مشتریان را با مشکلات پیگیری و حتی امنیت سفر در کشورهای خارجی روبه‌رو سازند.

الی گشت با بیش از ۱۷ سال سابقه و با بهره‌مندی از بیش از ۲۰۰ نفر نیروی متخصص در داخل و خارج از ایران، از ابتدای سفر تا انتهای سفر همراه و یاور گردشگران است. مجموع عوامل اشاره‌شده منجر شد تا سازمان میراث فرهنگی نیز بر کیفیت و اصالتِ  الی گشت صحه بگذارد و این بار از الی گشت به‌عنوان شرکت برتر ملی در صنعت گردشگری یاد کند.

پایان رپورتاژ آگهی/.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات