نوار؛ لذت ناب شنیدن واژه‌ها

نوار؛ لذت ناب شنیدن واژه‌ها

 درمورد اهمیت کتاب و کتابخوانی در زندگی بسیار گفته شده است و با وجود آنکه همه‌ی ما به فواید و اثرات مثبت کتابخوانی اعتراف می‌کنیم، همچنان وقت کافی برای مطالعه صرف نمی‌کنیم.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

بسیاری از ما حتی بارها تلاش کرده‌ایم تا مطالعه را جزئی از برنامه‌ی روزانه‌ی خود کنیم؛ اما عمده‌ی آن‌ها نافرجام بوده است. بنابراین مشکل از علاقه و انگیزه برای کتابخوانی نیست؛ بلکه وجود نداشتن یک راهکار اجرایی مناسب، عامل دوری ما از کتاب شده است.

نوار

امروز دلایل خوبی برای دوری از کتاب وجود دارد: از مشغله‌ی زیاد و کمبود زمان و تمرکز تا خستگی چشم و ذهن به‌خاطر نگاه کردن طولانی به صفحات مانیتور و گوشی‌های هوشمند و حتی شاید بعضی‌ها دلیل بیاورند که رابطه‌ی خوبی با خواندن ندارند.

در میان تمامی این دلایل و راهکارهای شکست خورده، نکته‌ای مغفول مانده است. تجربه‌ی شنیدن کتاب برای همه‌ی ما لذت‌بخش است و ما را به یاد کودکی و شنیدن قصه از زبان بزرگ‌ترها می‌اندازد. کتاب صوتی یک راهکار بهینه و عملی برای پر کردن جای خالی مطالعه در زندگی روزمره است. زما‌ن‌هایی که مشغول رانندگی هستیم، در مترو و اتوبوس نشسته‌ایم یا در زمان‌های مرده‌ی روزانه می‌توانیم از گوش‌هایمان برای مطالعه کمک بگیریم. اپلیکیشن نوار امکان استفاده از کتاب‌های صوتی را با دسترسی ساده به کتابخانه‌ای حاوی شاهکارهای ادبی، درس‌های بزرگان مدیریت و موفقیت و کسب و کار و آموزش‌های خودشناسی و خودیاری معروف‌ترین روانشناسان جهان فراهم کرده است. شما با استفاده از اپلیکیشن و وب‌سایت نوار می‌توانید به‌راحتی به این مجموعه که با گویندگی برترین گویندگان ایران اجرا شده است، دسترسی پیدا کنید.

از کتاب‌های شاخص این مجموعه می‌توان به کتاب بیشعوری، کتاب صد سال تنهایی، کتاب کوری، کتاب سرگذشت فلسفه، کتاب عقاید یک دلقک و کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اشاره کرد.

حال برای گوش دادن به این کتاب‌ها می‌توانید به وب‌سایت نوار مراجعه کنید.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده